INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 07-09-2011, 07:23 PM   #1
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default FIFA 2010 - Echipe 2004-2005

Citeam zilele trecute topicurile din forumul FIFA 2008, cele legate de aducerea la zi a loturilor echipelor si mi-a venit o idee. Daca putem sa aducem la zi loturile echipelor din jocurile mai vechi ale seriei, de ce sa nu transformam echipele din jocurile mai recente in echipe din jocurile vechi, cum ar fi FIFA 2003 sau 2004? Cred ca mai sunt pe forum si alti nostalgici care si-ar dori sa mai joace cu Zidane, cu Ronaldo, cu Romario sau cu alti mari jucatori retrasi, dar folosindu-se de optiunile disponibile acum.
Eu oricum o sa lucrez la un astfel de patch in perioada urmatoare, dar daca ar fi si alti voluntari cu ajutorul carora sa transformam jocul ar fi nemaipomenit.
Astept pareri, eventual ceva idei.
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2011, 07:27 PM   #2
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Hmm, pare o idee interesanta, cred ca ar fi doritori! Bafta cu proiectul!
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2011, 04:06 PM   #3
catalin2017
Member
 
Join Date: Sep 2011
catalin2017 will become famous soon enough
Default

buna ideea ar fi super un asemenea patch
catalin2017 is offline   Reply With Quote
Old 09-09-2011, 08:33 PM   #4
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default

Mersi de aprecieri Catalin si Skat. Ma gandeam, in eventualitatea in care voi mai gasii si pe altcineva cu care sa lucrez la acest proiect, sa facem un fel de mod, adica sa modificam si alte elemente ale jocului in afara de componenta echipelor, elemente precum meniurile, echipamentele, panourile publicitare, aspectul interfatei grafice etc.
Pana atunci am insa doua intrebari, pentru cine poate sa imi raspunda:
1. Se poate modifica anul de referinta al jocului, astfel incat varsta jucatorilor sa fie calculata ca fiind cea din anul 2004?
2. Se pot importa elemente din jocurile mai vechi ale seriei, gen echipamente sau fetele jucatorilor?
Multumesc anticipat!
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:03 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL