INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 12-03-2005, 11:11 AM   #1
Se7eN
Guest
 
Al doilea campionat din lume ca putere, dup? Primera Division, dar in el se invart mai multzi bani decat in oricare altul.
Premier League. Ce p?rere aveti ?

|| http://www.premierleague.com || Site Oficial ||
|| http://www.premierleague.com/public/...eLion-v1.2.exe ||
|| Un tool care v? ofer? ultimele rezultate si stiri din Premier League ||

--------------------------------------------------------------------------------------------

Clasamentul updatat la zi il g?siti aici: http://www.premierleague.com/fapl.rac?comm...CompLeagueTable

P.S.: Sper c? e folositor topic-ul;
P.S.2: Dac? e ceva: Se7eN_Theo@Yahoo.Com & Se7eN4Theo@GMail.Com;

-----------------------------------------------------------------------------------------
  Reply With Quote
Old 12-03-2005, 12:16 PM   #2
DeadHope
Razvanici Pogonici
 
DeadHope's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Peste tot
DeadHope will become famous soon enoughDeadHope will become famous soon enough
Send a message via MSN to DeadHope
Default

Foarte interesante linkurile, si utile...
Intr-adevar, Premier League e un campionat super-puternic, cu bani multi....
Eu is fan mai mult Spania, dar si Premier League merita urmarit
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DeadHope is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2005, 12:28 PM   #3
Se7eN
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by DeadHope@Mar 12 2005, 01:16 PM
Foarte interesante linkurile, si utile.
Intr-adev?r, Premier League e un campionat super-puternic, cu bani multi.
Eu-s fan mai mult Spania, dar si Premier League merit? urm?rit.
Mersi pt. apreciere

Astept comentarii despre echipe, jucatori, etc.
  Reply With Quote
Old 12-03-2005, 02:56 PM   #4
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Mai era un topic despre Premier League , puteai sa pi linkurile acolo si nu mai era nevoie de inca un topic , data viitoare cauta Topicul cu Premier League
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2005, 09:46 PM   #5
Tuby
tzac pac..
 
Tuby's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Bucharest
Tuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to beholdTuby is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to Tuby
Default

Mie unul nu imi place fotbalul englez...mi se pare destul de rudimentar, singura echipa care imi place ca stil de joc e Arsenal..iar de cand a luat Abramovici pe Chelsea nu pot sa sufar echipa ( desi eram fan de cand cu Petrescu ) ...daca ar avea toate echipele finantatori ca si rusul s-ar reduce totul la cine da mai multi bani pe vedete si s-ar duce dracu spectacolul fotbalistic si flerul promovarii de tineret..

Tuby is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2005, 10:43 PM   #6
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

sunt total de acord cu tuby...Arsenal imi place si mie din Anglia, asta poate si din cauza ca acolo este jucatorul meu preferat, Thiery Henry, dar si poate pt ca Giulestiul este facut dupa stadionul lor Chelsea imi placea foarte mult cand era Zola...adik inainte de era Abramovici
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2005, 09:51 AM   #7
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

mie din anglia imi place manchester, pe arsenal nu pot sa-i sufar. mai simpatizez si pe manchester city, astia au avut tot timpu vedete, da rezultate....
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline   Reply With Quote
Old 15-05-2005, 05:14 PM   #8
faboulos84
Member
 
Join Date: Mar 2005
faboulos84 is on a distinguished road
Default

PREMIER LEAGUE rulllzzzz !!!
Mi se pare cel putzin la egalitate cu cel spaniol, dar are toate sansele sa il intreaca.Mai ales cu jucatrii care sunt p'acolo ...
faboulos84 is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2005, 08:29 AM   #9
Bogdan_MC
Member
 
Join Date: Sep 2004
Location: Benidorm, Spain
Bogdan_MC is on a distinguished road
Default

Meciurile din Premier League mi se par putzin cam plictisitoare. Echipele mari, gen Manchester, Chelsea, joaca extrem de plictisitor, practic echipele mici fac spectacolul. Primera Division rullz !
Bogdan_MC is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2005, 09:33 AM   #10
MaPaX
Member
 
Join Date: Dec 2002
Location: Alba Iulia
MaPaX is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MaPaX
Default

Alex Ferguson le cere suporterilor să se concentreze asupra Cupei Angliei

Antrenorul echipei de fotbal Manchester United, Sir Alex Ferguson, le-a cerut suporterilor să lase deoparte protestul ?mpotriva miliardarului american Malcom Glazer, noul acţionar majoritar al "diavolilor roşii", pentru a se concentra doar asupra finalei Cupei Angliei, ?mpotriva formaţiei Arsenal Londra.

"Este o zi importantă şi pentru fani. Ei vor să cucerim cupa şi, pentru a putea realiza acest lucru, avem nevoie de un front comun ?ntre jucători şi suporteri la finala de s?mbătă. Altceva nu contează" - a declarat Ferguson miercuri, ?n cursul unei conferinţe de presă.

"?nţeleg reacţia emoţională a fanilor, ţin?nd cont de loialitatea demonstrată de-a lungul anilor. Dar ei trebuie să ?nţeleagă că, ?n acest moment, pentru noi cel mai important lucru este Cupa Angliei" - a adăugat Ferguson, a cărui echipă deţine recordul de victorii ?n această competiţie (11).

?n ultimele zile, suporterii furioşi au demonstrat ?mpotriva preluării clubului Manchester United de către Malcom Glazer, anunţ?nd că ?şi vor continua mişcarea de protest şi la finala Cupei Angliei.

Căpitanul Roy Keane susţine punctul de vedere al antrenoului său. "De fiecare dată c?nd jucăm, ştiu că fanii să fie alături de noi şi mă aştept la acelaşi lucru s?mbătă. Suporterii noştri sunt fantastici, iar acesta este unul dintre motivele pentru care am venit la acest club. Sunt sigur că nu ne vor dezamăgi nici la finala Cupei Angliei" - a spus irlandezul.

Cupa Angliei - Heinze şi Neville, incerţi pentru finală
Doi fundaşi ai lui Manchester United, argentinianul Gabriel Heinze şi internaţionalul englez Gary Neville, sunt incerţi pentru finala Cupei Angliei la fotbal, pe care MU o va disputa s?mbătă la Cardiff cu Arsenal, a anunţat clubul. Heinze a fost accidentat serios la glezna dreaptă acum trei săptăm?ni ?n partida c?ştigată cu 2-1 faţa lui Newcastle, ?n etapa a 35-a a Campionatului englez. El ar urma să fie ?nlocuit s?mbătă cu francezul Mikael Silvestre. ?n ce-l priveşte pe Neville, el a suferit o ?ntindere musculară ?n zona inghinală. "Gaby nu vrea deocamdată să renunţe, ?nsă nu cred că-l voi putea folosi", a declarat antrenorul Alex Ferguson. Iar Neville nu se poate antrena. Avem medici care ?i urmăresc evoluţia şi vom vedea dacă poate intra ?n teren. Dar participarea lui pare compromisă". "Este o mare decepţie, mai ales că este vorba despre doi jucători cu experienţă" - a adăugat Ferguson.
MaPaX is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:16 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL