INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 10
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 08-05-2010, 02:52 AM   #101
Smity89
Member
 
Join Date: Nov 2008
Smity89 is on a distinguished road
Default

este o veste putin cam proasta ca nici macar nu ati inceput testarile! dar asteptam in continuare acest Mega Patch care a fost atat de mediatizat si vom vedea ce va iesi din el cu toate ca nu vom avea prea mult timp sa ne bucuram de el asta in prisma aparitiei noului joc al fifa manager, de care numai este mult timp pana la aparitia lui! sa speram ca testarile nu vor tine si acelea cateva saptamani si totodata speram cat mai repede!

// FIFAM 11 va aparea in noiembrie. Eu zic ca ai destul timp sa te bucuri de RLSP FIFAM 10 dupa ce va fi lansat.

Last edited by Astristul; 08-05-2010 at 12:52 PM.
Smity89 is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2010, 10:15 AM   #102
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Smity89 View Post
este o veste putin cam proasta ca nici macar nu ati inceput testarile! dar asteptam in continuare acest Mega Patch care a fost atat de mediatizat si vom vedea ce va iesi din el cu toate ca nu vom avea prea mult timp sa ne bucuram de el asta in prisma aparitiei noului joc al fifa manager, de care numai este mult timp pana la aparitia lui! sa speram ca testarile nu vor tine si acelea cateva saptamani si totodata speram cat mai repede!
Fii sigur ca testarile vor dura ceva timp ,pana la urma decat sa iti crape jocul mai bine sa fie testat de ei inainte
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2010, 04:46 PM   #103
Smity89
Member
 
Join Date: Nov 2008
Smity89 is on a distinguished road
Default

aveti cumva vreo data estimativa cand va aparea acest patch asteptat de o toata lumea? chiar cred ca o sa ajungem undeva in luna august iar acest patch nu va mai avea niciun farmec asta fiind scos mult prea tarziu!
Smity89 is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2010, 10:30 PM   #104
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Da, cred ca va aparea prin luna august asa.

(joke)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2010, 08:34 PM   #105
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

joke, joke da nici macar nu ati pus vreo poza ceva...
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2010, 09:11 PM   #106
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Ultra_ss View Post
joke, joke da nici macar nu ati pus vreo poza ceva...
Vezi pe site ca s-au pus poze din patch. Daca tu nu te uiti pe site nu avem nici o vina.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2010, 09:54 PM   #107
Smity89
Member
 
Join Date: Nov 2008
Smity89 is on a distinguished road
Default

vreo veste in legatura cu patchul? simt ca numai rezist si nici cei care il asteapta cred ca fierb de nerabdare deja a trecut mult prea mult timp pentru crearea acestui patch care totodata este scos tarziu ceea ce nu lasa prea mult timp celor care l-au asteptat atat timp sa se bucure de el pentru ca am zis si mai sus ne apropiem cu pasi repezi catre noul joc din seria fifa manager si nu cred ca atunci se va apuca cineva pentru inca un patch! eu inteleg ca fiecare are familie are treburi dar in momentul in care iti iei un angajament ca faci ceva trebuie sa il termini! eu unu nu cred ca in tot acest timp din cati insi sunteti voi nu sa ajuns la finalizarea patchului in tot acest timp! nu cred ca ascest pacht este unul pentru vreun mega joc, este pentru fifa manager 10 si mai ales ca vine vorba de un patch romanesc! eu inteleg ca ati avut nevoie de timp pentru strangerea datelor si toate aceste chichite pentru ca patchul sa fie unul foarte complex! Aceasta munca nu face sa fie facuta decat in zadar daca aceasta amanare va dura mult prea mult timp pentru ca multi nu o sa aiba timpul necesar pentru a avea parte de acest patch pentru o prea lunga perioada de timp! poate ca gresesc poate ca nu gresesc dar eu tot raman la ideea ca acest patch nu a facut decat sa ne fiarba si sa se lase prea mult timp asteptat! in tot acest timp cred ca daca aveam ce ne trebuie scoateam si un joc gen celor de la ea sports sau ubisoft!(LOL) chestia asta chiar ma amuza uneori! asa ca fratilor cred acest patch isi pierde din farmec pe zi ce trece! spor la patchuit in continuare si sa speram ca in urmatorii 2 ani va iesi acest MEGA patch care a fost anuntat acum aproape 1 an!

// Noiembrie 2009-Mai 2010 = 6 luni. In rest, chiar n-am chef sa intru in polemica cu tine.

Last edited by Astristul; 11-05-2010 at 06:22 PM.
Smity89 is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2010, 08:46 AM   #108
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Eu unu' nu fierb de nerabdare cand va fi scos atunci vom juca si gata.Mai bine era daca nu il faceau ca sa nu mai fie batuti la cap toata ziua.

// nu, mai bine nu anuntam.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Facebook-ul e un mare gay parade unde toți cerșesc mai mult sau mai puțin strident atenție.

George Moise

Last edited by Astristul; 11-05-2010 at 06:18 PM.
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2010, 03:15 PM   #109
Ultra_ss
Member
 
Ultra_ss's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Ultra_ss is on a distinguished road
Default

alexis degeaba vorbesti acum, dar cat sa mai astepti 1,2,3 luni dar a trecut juma de an de cand a iesit fifamanager10 si ei nici nu au bagat in teste rlsp...

// e treaba noastra, nu crezi? Daca nu-ti convine, fa-ti singur patch si nu mai astepta RLSP-ul!

Last edited by Astristul; 11-05-2010 at 06:20 PM.
Ultra_ss is offline   Reply With Quote
Old 11-05-2010, 05:42 PM   #110
staicut
Member
 
staicut's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
staicut is on a distinguished road
Default

probabil vor face un patch pe cinstea timpului pierdut..sa vedem
dar totusi pare ca nu se grabesc deloc..

// pare, dar e exact invers. Dar normal, e usor sa critici cand habar n-ai despre ce vorbesti.

Last edited by Astristul; 11-05-2010 at 06:21 PM.
staicut is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 10, fifam, fifam 10, rlsp, rlsp fifam, rlsp fifam 10


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:56 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL