INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > RLSP 2006
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 22-08-2006, 08:43 PM   #31
poli tm in fifa
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Timisoara, Teritoriu alb-violet
poli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to behold
Default

scuzati-ma !! greseala mea. placa video este geforce2 si e de 32. am gresit
__________________
08-11-2002, 11:51 AM
Quote:
Gandeste in viitor : FIFARomania -> cel mai MARE site din domeniu, iar noi suntem printre primii care s-au inregistrat: o sa fim priviti ca niste ZEI!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:wink:
poli tm in fifa is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2006, 03:00 PM   #32
poli tm in fifa
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Timisoara, Teritoriu alb-violet
poli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to behold
Default

gata am rezolvat problema.sunteti cei mai tari fifaRO.am luat un driver de pe nvidia si se vede super beton.nota 1000000000000 pt. patch.este cel mai tare din lume
__________________
08-11-2002, 11:51 AM
Quote:
Gandeste in viitor : FIFARomania -> cel mai MARE site din domeniu, iar noi suntem printre primii care s-au inregistrat: o sa fim priviti ca niste ZEI!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:wink:
poli tm in fifa is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2006, 11:47 PM   #33
SSORIN
Member
 
SSORIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
SSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud of
Default

In sfarsit vad pe cineva care a recunoscut ca problema pentru care nu ii mergea patchul era pc-ul sau, nu ca altii care zic ca e patchul prost.
__________________
Un cerc de prieteni nu ti-l faci cu compasul
SSORIN is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2006, 11:39 AM   #34
meth0d
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ghencea
meth0d is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to meth0d
Default

pt rlsp 1.5 exista vreun cfg. sa nu mai apara eroarea cu send si don't send?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Campioni am fost,campioni vom fi,pana vom muri STE<span style='color:red'>A<span style='color:blue'>U<span style='color:red'>A BUCURESTI. </span></span></span>
meth0d is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2006, 02:29 PM   #35
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

De ce nu folosesti versiunea a2a este mai buna.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2006, 02:36 PM   #36
stefan
Guest
 
Default

NU exista nici o eroare de genul ala in RLSP 1.5, erorile alea cu "Don't send" cum le spuneti voi apar daca nu ati instalat bine patchul sau daca instalati si alte patchuri :P
  Reply With Quote
Old 01-09-2006, 04:08 PM   #37
meth0d
Member
 
Join Date: Aug 2006
Location: Ghencea
meth0d is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to meth0d
Default

sisu crezi ca nu as folosi v2.....hai sa fim seriosi ....nu am de unde sa o iau..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Campioni am fost,campioni vom fi,pana vom muri STE<span style='color:red'>A<span style='color:blue'>U<span style='color:red'>A BUCURESTI. </span></span></span>
meth0d is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2006, 11:01 PM   #38
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

Quote:
Originally posted by SSORIN@Aug 20 2006, 05:06 PM
Din divizia C sunt decat 8 echipe care promoveaza in B, iar la chestia cu transferurile iti trebuie config.dat pe care il iei de aici si il copiezi in folderul fifa 2006.
[snapback]89214[/snapback]

salut!prima dat mi-a mers patch-ul...acum,am incercat sa-l reinstalez,dupa ce am reinstalat fifa,dar cand intru sa joc... imi apar doar listele,dar fara jucatori!fie in kick-off,fie in manager....am incercat sa-l fixez cu config.dat,dar sistemul imi raspinde ca C\documents and setings\local settings\temporary inernet files...bla-bla...aplication not found!?!reinstalez fifa si merge...adaug patch-ul...nu mai am listele jucatorilor am sters fifa din my documents....geaba!ce ma sfatuiti?
__________________
id UK(PS3&Origin) : wackorine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
jacko is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2006, 11:01 PM   #39
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

Quote:
Originally posted by jacko@Sep 23 2006, 12:01 AM
salut!prima dat mi-a mers patch-ul...acum,am incercat sa-l reinstalez,dupa ce am reinstalat fifa,dar cand intru sa joc... imi apar doar listele,dar fara jucatori!fie in kick-off,fie in manager....am incercat sa-l fixez cu config.dat,dar sistemul imi raspinde ca C\documents and setings\local settings\temporary inernet files...bla-bla...aplication not found!?!reinstalez fifa si merge...adaug patch-ul...nu mai am listele jucatorilor am sters fifa din my documents....geaba!ce ma sfatuiti?
[snapback]93092[/snapback]
__________________
id UK(PS3&Origin) : wackorine
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
jacko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL