INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13

Reply
 
Thread Tools
Old 01-07-2012, 04:14 PM   #11
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Adevarat dar nu prea am timp/rabdare sa editez jocul, vreau sa vina bun gata facut )
Chestia cu 3D nu am incercato inca si nu prea ma interesa sincer nush de ce...am auzit de patchuri 3D dinastea fanmade dar nu mam uitat de ele .
Si eu incercasem footballm de multe ori inainte,cand jucam fifam frecvent, da ma enerva chestia ca merge doar o zi cand dai next, la fifam merge cate 4-5 zile o saptamana ). Dar sunt chestii cu care te obisnuiesti cu timpul :P . FootballM este mai "sarac" cand vine vb de partea financiara, asta e clar dar este mai greu cand vine vb de tactica si chestii de antrenorat, poate de aia imi place mai mult xD

Partea cu editorul e adevarat, dar si footballm are editorul lui care este ok, destul pt mn eu chiar nu prea umbul pe la editor ) . Decat cand am facut propria echipa, a trebuit sa umblu prin editor altfel nu am avut cum. Dar e ok oricum

Singura chestie care sper sa apara la FifaM din viitor, sa poti sa joci cu FIFA, cum puteai sa joci TCM2004 in 3D cu FIFA2004 . Era marfa. O sa incerc cand iese vreun patch3D fanmade, la fm13 sa vad cum e :P . Daca e bun poate incep sa postez iar cariere p'aici
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
wwerko is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2012, 03:16 PM   #12
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Ar fi frumos sa revii cu o cariera!

Quote:
Originally Posted by diarra View Post
Artistule, poti sa postezi te rog link-ul cu gameplay-ul lui Pinuccio? L-am tot cautat dar nu am gasit nimic. Merci
http://www.fifamanagertattiche.blogspot.it/

Dar momentan site-ul nu e disponibil.


Quote:
Originally Posted by Razvee View Post
Dupa parerea mea seria FIFAMANAGER se duce in jos..degeaba incearca ei sa ne scoata ochii cu tot felul de picanterii legate de optiunile din joc..MOdulul 3D e o gluma...decat sa iti pierzi vremea jucand 3D mai bine te duci si iti cumperi FIFA12/13 si ai parte de mult mai multa adrenalina. Cat despre joc in sine..degeaba te bagi sa faci cine stie ce antremanente sofisticate, tactici elaborate si alte dichisuri..cand joci in modul nstant results..totul e o loterie..cu aceleasi setari, daca dai de 2-3 ori o sa ai parte de rezultate diferite si apoi te intrebi..la ce sa iti pierzi asa mult timp cu tactici si alte chestii? Ar trebui schimbat radical acest jos, incluzand un modul 3D puternic, bazat cel putin pe FIFA12..unde sa ai posibilitatea sa joci in mod real..si atunci cu adevarat poti spune ca este un SIMULATOR..
TIP: Cand joci in modul instant results/text, nu folosi aceeasi tactica in 2 meciuri la rand!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 22-07-2012, 08:00 AM   #13
americanu197
Member
 
americanu197's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: On the dark side
americanu197 is on a distinguished road
Default

Mda deci ideea e de la an la an sa nu puna mai mult de un feature foarte cerut de comunitate si asa sa ne duca cu zaharelu inca un an ...ai crede ca macar la un 5 ani sar face un mare overhaul la joc...TCM2004 lam jucat pana in 2008
americanu197 is offline   Reply With Quote
Old 28-07-2012, 01:28 PM   #14
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Pai cred ca daca ar munci cu adevarat si ar scoate un joc la 4 ani ar fi mult mai avantajos, dar poate ca cerintele pietei sunt altele ...

Pe pagina oficiala de facebook a jocului au fost postate noi poze din joc. Din informatiile postate acolo, modul Create-A-Club a fost refacut, continand multe elemente noi, cum ar fi, posibilitatea de fuziune dintre 2 cluburi. De asemenea, a fost implementat si un mod de scouting prin care iti poti trimite reprezentantul la un turneu de juniori de pe plan local, regional sau national. Cea mai importanta noutate, este in schimb modul "Team Dynamics". In functie de acest mod, destul de complex, si evolutiile echipei pe teren vor fi afectate.

Pe blogul oficial a aparut un nou articol legat de aspectul noului FIFAM 13.

Pentru cunoscatorii limbii franceze, a aparut deja primul review al jocului. Il puteti citi aici.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 04-08-2012 at 01:43 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2012, 03:22 PM   #15
mihaitza982
Member
 
Join Date: Jan 2012
Location: Ploiesti
mihaitza982 is on a distinguished road
Default

Foarte tare multumim ca ne tii la curent cu tot ce apare.

// cu placere.

Last edited by Astristul; 04-08-2012 at 01:38 PM.
mihaitza982 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2012, 11:48 AM   #16
StRacer
Member
 
Join Date: May 2011
StRacer is on a distinguished road
Default

au aparut noi screenshot-uri
Le puteti vedea aici:
http://www.fifa-manager.com/fifa-manager/fifa-manager-13/screenshots/
http://www.fm.de/fussball-manager/fussball-manager-13/screenshots/

Last edited by Astristul; 17-08-2012 at 12:39 AM.
StRacer is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2012, 01:02 AM   #17
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

A fost anuntata si data lansarii jocului: 26 octombrie 2012!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2012, 02:29 PM   #18
StRacer
Member
 
Join Date: May 2011
StRacer is on a distinguished road
Default

@Astristul nu aveam destule posturi ca sa pot pune linkuri ))
StRacer is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2012, 12:46 AM   #19
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Acum sper ca ai!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2012, 02:37 PM   #20
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default 3d

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
A fost anuntata si data lansarii jocului: 26 octombrie 2012!
pe ce motor grafic se bazeaza anul acesta meciul la 3D? tot cel vechi de fifa 09 sau fifa 10 sau au trecut in sfarsit si ei la next-gen? daca au trecut la next-gen atunci o sa fie in sfarsit un joc reusit daca nu va fi o alta dezamagire
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fifa manager 13

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL