INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Alte jocuri de fotbal > Pro Evolution Soccer / Winning Eleven
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 02-02-2010, 05:43 PM   #31
Slowly
Nick vechi: Fifa Rulzz
 
Slowly's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Arad
Slowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to behold
Default

Eu am jucat Become A Legend de cand a aparut Pes 10...Am jukat 5 sezoane..primele 2 sezoane la Deportivo la Coruna...1 sezon la As Roma si 2 sezoane la Valencia (am jukat pe Profensional)..nu e cine stie ce dar dupa al 5-celea sezon nu am mai jukat...nu mai e ca la inceput incepi sa dai gol meci de meci..si asta ma facut sa nu mai jok..
Dar daca cineva are atata rabdare sa termine Become A Legend ii urez mult norok...
Slowly is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2010, 06:07 PM   #32
Caly
Member
 
Join Date: Dec 2007
Location: Dej
Caly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond reputeCaly has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by R.Podeanu View Post
stie cumva cineva cum te poti transfera in alt campionat?
Foarte simplu: joci bine si astepti oferte din campionate externe.
Caly is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2010, 01:32 AM   #33
Ahm88ed
Member
 
Join Date: Feb 2010
Ahm88ed is on a distinguished road
Default

Am jocat odata become a legend, MODE-ul e foarte intersant. Am pus ca nationalitate Argentina. Am castigat cu ei Internatioanl Cup [ Finala cu Cehia!!! 3-1 am marcat golul al3-lea ] l-am luat locul lui Roman .. am iesit cel mai bun jucatorir si SCORER cu 7 goluri. am primit oferta de la Milan am castigat [ in primul sezon locul 2 + finala UEFA cup ] [ in al2la sezon locul 1 + semi-finala UCL ]. M enerveaza ca jucatorii ca Kaka + Ronaldinho + Beckham + Sedorf + altii jocau la varsta nai mare de 36 si unii chiar la 39 Si eu aveam 27. pana la urma m-am plictisit de joc si l-am reinstalat.
Ahm88ed is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010, 07:27 PM   #34
Raulic
Member
 
Raulic's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Baia Mare
Raulic is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to Raulic
Default

E super jocul..
am ajuns foarte departe
__________________
PESRomania Team is looking for PES 2011 Editors
( face-makers & kit-makers ).
We really need help
Contact us at
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Raulic is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2010, 01:14 AM   #35
modoe
Member
 
modoe's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Bucuresti
modoe is on a distinguished road
Default BaL

Eu am jucat vreo 5 sezoane pe become a legend.si aveam o intrebare.A jucat cineva mai mult de 2 sezoane la aceeasi echipa?din cate stiu din PES-ul precedent nu mergea chiar daca erai cel mai bun din echipa la sf sezonului nu mai primeai oferta de la ei ci doar de la alte cluburi.
modoe is offline   Reply With Quote
Old 09-04-2010, 10:33 AM   #36
Slowly
Nick vechi: Fifa Rulzz
 
Slowly's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Location: Arad
Slowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to beholdSlowly is a splendid one to behold
Default

Se poate juca si 2 sezoane la aceasi echipa.Nu stiu daca si 3 sezoane.
Cand sunt transferurile iti apar echipele care vor sa te ia.Si prin echipele alea era si echipa la care am terminat precedentul sezon.
Asa ar trebui sa iti apara si tie daca joci bine.Exemplu : Termini un sezon cu Deportivo la Coruna si cand is transferurile iti apar alte echipe si echipa ta...alegi echipa ta si mai stai un sezon...
Slowly is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2010, 10:50 AM   #37
cosstian
Member
 
Join Date: Apr 2010
cosstian is on a distinguished road
Default tutorial

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Become A Legend Mode



In acest thread puteti posta detalii si imagini despre cariera voastra de jucator la o anumita echipa.
pentru a invata cum sa-ti faci si sa-ti pui fata ta la become a legend te astept pe "fara reclama" la pes tutorials

Nota moderator: Citeste regulamentul.

Last edited by Caly; 22-04-2010 at 11:05 AM. Reason: Reclama
cosstian is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2010, 08:02 PM   #38
thevaly
Member
 
thevaly's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: drobeta turnu severin
thevaly is just really nicethevaly is just really nicethevaly is just really nicethevaly is just really nice
Send a message via Yahoo to thevaly
Default

eu am terminat cariera la become a legend am inceput la universitatea craiova am jucat 1 sezont la fulham 2 la arsenal si dupa aceea mam transferat la real madrid si am stat 5 ani iar apoi mam retras la steaua incepuse sa fie prea usor dadeam cate 3 goluri pa meci am castigat cm si euro cu romania si am luat balonul de aur de vreo 7 ori
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

O singura trupa port in mine pe B.u.g Mafia la rau si la bine !!!
thevaly is offline   Reply With Quote
Old 10-07-2010, 08:24 AM   #39
.edy
Member
 
Join Date: Jan 2010
.edy is on a distinguished road
Default

bv , la ce varsta te-ai retras ?
.edy is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2010, 08:50 AM   #40
thevaly
Member
 
thevaly's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: drobeta turnu severin
thevaly is just really nicethevaly is just really nicethevaly is just really nicethevaly is just really nice
Send a message via Yahoo to thevaly
Default

mam retras la 34 de ani
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

O singura trupa port in mine pe B.u.g Mafia la rau si la bine !!!
thevaly is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:31 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL