INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 07-05-2009, 08:55 PM   #1
boddy_me
Member
 
Join Date: May 2009
boddy_me is on a distinguished road
Post Echipe mari in clasament pe pozitii rusinoase

sunt foarte dezamagit de cei de la fifa pentru simplul fapt ca in manager mode unele echipe mari de 5 stele - 4.5 stele se claseaza la sfarsitul sezonului pe locuri inferioare. De exemplu in orice liga mare as incepe sezonul...sa zicem Spania: mereu se intampla ca o echipa mare, uneori 2-3, sa ajunga rusinea campionatului. Am inceput cu Barcelona, am castigat campionatul...toate bune, dar Real Madrid a terminat pe locul 15, Villareal a retrogradat, iar Almeria s-a clasat pe locul 2 la 3 puncte in spatele meu, dupa care a urmat Racing Santander. Trebuie sa admitem ca in fiecare sezon mai exista cate o revelatie, dar nu 5-6 ca la fifa. O alta problema este ECC in Manager Mode. Sa joc cu echipe ca Torino, Valenciennes sau Arminia Bielefeld in ECC nu e tocmai ceea ce imi doresc. Ce e asta? un minus mare pentru fifa.
boddy_me is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2009, 01:06 PM   #2
maryutz7
Banned
 
maryutz7's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: IASI
maryutz7 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to maryutz7
Default

intradevar e o mare problem manager mode , e cea mai importanta parte a jocului si chiar acolo sunt probleme...
maryutz7 is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2009, 02:02 PM   #3
Leahu
Member
 
Leahu's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Leahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant futureLeahu has a brilliant future
Default

Sunt de acord cu tine boddy,problema asta a avut-o fifa mereu,nu doar versiunea din 2009.Asta e,stau prost la acest criteriu.
Leahu is offline   Reply With Quote
Old 08-05-2009, 05:40 PM   #4
luciteo
Member
 
Join Date: Apr 2009
luciteo is on a distinguished road
Default

mie mi s-a intamplat sa retrogradeze liverpool si arsenal in acelasi sezon
luciteo is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2009, 09:14 AM   #5
tedy12
Member
 
Join Date: Jan 2009
tedy12 is on a distinguished road
Default

la mine a fost bayern munchen pe locul 11
tedy12 is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2009, 11:15 AM   #6
reikko26
Nick vechi: John_Terry
 
reikko26's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Bacău
reikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nicereikko26 is just really nice
Default

Asta e un motiv pentru care mi s-a facut repede sila de Fifa... N-am mai intrat in '09 de o gramada de timp. Sper ca la Fifa 10 sa imbunatateasca manager mode.
__________________
Origin: Reikko26

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reikko26 is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2009, 11:36 AM   #7
maryutz7
Banned
 
maryutz7's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: IASI
maryutz7 can only hope to improve
Send a message via Yahoo to maryutz7
Default

nu cred ca va fi altefel...
maryutz7 is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2009, 04:14 PM   #8
foka
Member
 
Join Date: May 2009
foka is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by boddy_me View Post
sunt foarte dezamagit de cei de la fifa pentru simplul fapt ca in manager mode unele echipe mari de 5 stele - 4.5 stele se claseaza la sfarsitul sezonului pe locuri inferioare. De exemplu in orice liga mare as incepe sezonul...sa zicem Spania: mereu se intampla ca o echipa mare, uneori 2-3, sa ajunga rusinea campionatului. Am inceput cu Barcelona, am castigat campionatul...toate bune, dar Real Madrid a terminat pe locul 15, Villareal a retrogradat, iar Almeria s-a clasat pe locul 2 la 3 puncte in spatele meu, dupa care a urmat Racing Santander. Trebuie sa admitem ca in fiecare sezon mai exista cate o revelatie, dar nu 5-6 ca la fifa. O alta problema este ECC in Manager Mode. Sa joc cu echipe ca Torino, Valenciennes sau Arminia Bielefeld in ECC nu e tocmai ceea ce imi doresc. Ce e asta? un minus mare pentru fifa.
Pai e cam greu sa faci totul cum trebuie
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
foka is offline   Reply With Quote
Old 16-05-2009, 05:01 PM   #9
raul_spaniol
Member
 
Join Date: Dec 2008
raul_spaniol is an unknown quantity at this point
Default

Poate Calderon sau Jean Aulas au pus la pariuri sume mari ca retrogadeaza real madrid si lyon
raul_spaniol is offline   Reply With Quote
Old 19-05-2009, 04:51 PM   #10
tigerboy51
Member
 
tigerboy51's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
tigerboy51 has a little shameless behaviour in the past
Default

mi sa intamplat si mie chestia asta. intradevar unul dintre multele defecte de la fifa 09 este acesta, si cred ca asata e cel mai mare defect din fifa. eu am jucat cu manchester in manager mode si man utd a terminat pe locul 1 ceea ce era de asteptat, dar nu asta e important, important e ca liverpool a terminat pe 14 in clasament, iar everton pe 2. cred ca incet, incet multi vor renunta la fifa daca nu se vor face pentru versiunea urmatoare imbunatatiri majore. scuze ptr off-topic!
tigerboy51 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
echipe mari, manager mode

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:42 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL