INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Muzica, filme, carti etc

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 12-11-2006, 08:35 PM   #1
cristiano_ronaldo
Member
 
cristiano_ronaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucharest
cristiano_ronaldo is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to cristiano_ronaldo
Default

Ati vazut Scary Movie 4, mie imi place la nebunie, imi palce de aia 2 negri din film cand ies din canale si ii vad pe aia raniti si cred ca sunt zombi ( si unu din ei isi arunca si bunica in canal)....m-am cam lunigit...belea rau
__________________
Cum trec dintii prin maslina, asa trec eu de fundasi la FIFA!!!!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristiano_ronaldo is offline  
Old 30-12-2007, 11:33 PM   #2
mariusgardelli
Banned
 
mariusgardelli's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
mariusgardelli can only hope to improve
Default

cool film il am si pe pc
mariusgardelli is offline  
Old 31-12-2007, 10:02 AM   #3
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

In comparatie cu primele 3, asta e slab rau,dar merge sa-l vezi pe post de film anti-plictiseala.Dar nu inteleg de ce are un topic propriu...

O fi el "belea-rau" da' nici chiar asa.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline  
Old 31-12-2007, 11:22 PM   #4
cristiano_ronaldo
Member
 
cristiano_ronaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucharest
cristiano_ronaldo is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to cristiano_ronaldo
Default

Deci pentru cei care vor sa imi scada reputatia in continuare..fara nici un folos! Stiu ca vreti sa ma scoateti de aici..si stiti bine la ce ma refer.Dupa cum bine vedeti a fost deschis de mult timp si voi, dusmanii mei, daca pot sa va numesc asa..cautati greseli de-ale mele, chir daca sunt din trecut, cand nu stiam exact ce faceam, aici conta si varsta.Nu vreau decat sa inchideti topicul! Si sa incheiam odata cu acest thread deschis dintr-o mare prostie! Va las cu bine si La Multi Ani 2008!
__________________
Cum trec dintii prin maslina, asa trec eu de fundasi la FIFA!!!!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristiano_ronaldo is offline  
Old 06-01-2008, 12:33 AM   #5
mariusgardelli
Banned
 
mariusgardelli's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
mariusgardelli can only hope to improve
Default

Quote:
Originally Posted by cristiano_ronaldo View Post
Deci pentru cei care vor sa imi scada reputatia in continuare..fara nici un folos! Stiu ca vreti sa ma scoateti de aici..si stiti bine la ce ma refer.Dupa cum bine vedeti a fost deschis de mult timp si voi, dusmanii mei, daca pot sa va numesc asa..cautati greseli de-ale mele, chir daca sunt din trecut, cand nu stiam exact ce faceam, aici conta si varsta.Nu vreau decat sa inchideti topicul! Si sa incheiam odata cu acest thread deschis dintr-o mare prostie! Va las cu bine si La Multi Ani 2008!
ios scapat de vina ca mam logat in decembrie
mariusgardelli is offline  
Old 06-01-2008, 02:10 PM   #6
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Topicul filme era mai mult decat potrivit pentru aceasta discutie.

CLOSED!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:42 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL