INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 10-02-2008, 12:30 AM   #11
vlad89
Member
 
vlad89's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
vlad89 is just really nicevlad89 is just really nicevlad89 is just really nicevlad89 is just really nice
Default

primul gol pt Claudiu Niculescu in tricoul lui Duisburg.
vlad89 is offline   Reply With Quote
Old 18-03-2008, 08:57 PM   #12
Kahn
Member
 
Kahn's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Braila
Kahn will become famous soon enough
Default

1 FC Bayern München 24 50
2 Hamburger SV 24 45
3 Bayer 04 Leverkusen 24 44
4 Werder Bremen 24 43
5 FC Schalke 04 24 41
6 VfB Stuttgart 24 38
7 VfL Wolfsburg 24 36
8 Eintracht Frankfurt 24 36
9 Karlsruher SC 24 36
10 Hannover 96 24 33
11 Hertha BSC Berlin 24 32
12 VfL Bochum 1848 24 31
13 BV Borussia Dortmund 24 29
14 FC Hansa Rostock 24 24
15 FC Energie Cottbus 24 20
16 DSC Arminia Bielefeld 24 20
17 1. FC Nürnberg 24 18
18 MSV Duisburg 24 18
Situatia pare cam clara....cred ca Bayern se va impune si va castiga campionatul in acest sezon...iar Nurnberg si Borussia Dortmund au cam dezamagit sezonul acesta...
__________________
Timpul este imaginea mobila a eternitatii imobile-Platon
Cunoaste-te pe tine insuti-Socrate
Nu de vorba celor multi trebuie sa tinem seama,ci de judecata celui care cunoaste adevarul pur-Platon
Chibzuieste fara graba dar executa repede hotararile ce le-ai luat-Socrate
Dumnezeu nu joaca zaruri cu lumea-Einstein
Kahn is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2008, 09:45 PM   #13
Mutombo
Bomber der Nation
 
Mutombo's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Baia Mare/Cluj
Mutombo will become famous soon enough
Send a message via MSN to Mutombo Send a message via Yahoo to Mutombo
Default

ieri s-a retras din activitate unul dintre cei mai buni portari din istorie si unul din fotbalistii mei preferati - Oliver Kahn, o adevarata legenda a fotbalului german. Meciul de ieri a fost ultimul si pentru arbitrul Markus Merk, cat si pentru Ottmar Hitzfeld la Bayern.
__________________
Wenn alle untreu werden, so bleiben wir doch treu


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Mutombo is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2008, 12:26 AM   #14
bogdan7
Member
 
bogdan7's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Romania
bogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of light
Default

O adevarata legenda a fotbalului mondial, nu numai al celui german.
Imi pare rau ca s-a retras, dar asta e, anii nu asteapta pe nimeni si intr-un fel a facut bine a luat aceasta decizie, intrucat el se retrage in glorie, era pacat sa cada in ridicol.
Tin minte ca nu avea nevoie de zid la loviturile libere, mai mult il incurcau coechiperii.Asta era valoare lui Oliver, era de neinvins.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bogdan7 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2008, 09:26 PM   #15
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

dupa 9 etape, Hoffenheim este liderul surpriza din Bundesliga
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2008, 09:49 PM   #16
shinoda
duc *****ul īn cārcă
 
shinoda's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: at the center of the earth, in the parking lot
shinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud ofshinoda has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by cata_dinamo View Post
dupa 9 etape, Hoffenheim este liderul surpriza din Bundesliga
Stai linistit ca nu mai rezista mult.
shinoda is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2008, 11:44 PM   #17
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Un campionat jenant pentru ce a īnsemnat multă vreme fotbalul german, nici naţionala probabil că nu va mai rezista mult la nivel īnalt. Sigur că unele cluburi au fotbalişti, dar lipsesc cu desăvārşire antrenorii, iar un antrenor e mai important īn fotbalul modern decāt orice jucător din primul 11.

Păcat că echipele noastre au fost şi mai slabe avānd ca adversare echipe nemţeşti.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2010, 09:37 PM   #18
brayton1996
Member
 
brayton1996's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
brayton1996 is on a distinguished road
Default

Continuam si acest topic?A inceput si Bundesliga.Cine credeti ca sunt favorite?
__________________
Pele-Maradona-Cruijff-Beckenbauer-Best-Di Stefano-Eusebio-Yashin-Bobby Charlton-Gerd Muller=That was true football and it'll stay forever in our souls.
brayton1996 is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2010, 09:44 PM   #19
@lyn reloaded
Member
 
@lyn reloaded's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Botoşani
@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute@lyn reloaded has a reputation beyond repute
Send a message via Yahoo to @lyn reloaded
Default

Eu zic ca Bayern e favorita clara. Eu vad situatia asa: Bayern ori castiga, ori pierde campionatul, nu poate fi castigat de alta echipa, doar Bayern il poate pierde daca nu vor avea liniste si nu se vor concentra cum trebuie.

Werder e in clara scadere, o umbra a echipei care a fost in sezoanele trecute.

Wolsburg poate fi singura echipa care ii poate da cat de cat emotii Bayernului, dupa parerea mea.

Hamburg, Schalke, Stuttgart, B.Leverkusen si de ce nu Koln sau Hoffenheim se pot bate si ele pentru un loc de CL.
__________________
Nu voi fi un om obisnuit pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar!
@lyn reloaded is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2010, 09:47 PM   #20
adyb
Member
 
adyb's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Ramnicu Valcea
adyb is just really niceadyb is just really niceadyb is just really niceadyb is just really nice
Default

Cred că Bayer Leverkrusen se va bate la titlu sezonul acesta. Nu ştiu de ce am o presimţire legată de echipa asta. Poate are legătură şi cu revenirea lui Ballack.
Bayern e favorită ca de obicei. Mi-a plăcut mult Hamburg. Shalke e sub aşteptări momentan. O văd pe un loc de Europa League, nici gānd de Champions.
Werder nu va muri niciodată, cu o calificare īn grupele CL va avea o revenire de formă.
Wolfsburg da, e o echipă tare.
adyb is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL