INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 28-04-2011, 05:13 PM   #1
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default Golden Goals

Titlul ar trebui să fie de ajuns. Dar, mă simt nevoit să mai adaug şi ceva reguli suplimentare. Postăm goluri frumoase, memorabile, sau care ne ridică părul de pe mâini la fiecare replay. Goluri pe care le-am văzut live(sau nu), şi pe care unii dintre noi se prea poate să le fi uitat.

Ca să nu se creeze un haos cu linkuri, fiecare user are voie să posteze videouri doar o singură dată într-un interval de 3 zile. De asemenea, maxim 3 videouri per post.

Ar fi drăguţ să se adauge şi ceva comentarii suplimentare la fiecare postare. Încep eu.


Probabil golul meu preferat din ultimii ani la Arsenal. Mă uitam pe net la meci şi rămăsesem like . De asemenea, majoritatea ar trebuie să recunoaşteţi şi comentatorul. E Andy Gray, îl ştiţi din FIFA.



Golul ăsta îmi aminteşte de ce, în Football Manager, Carlos Vela are la Preferred shots - chip keeper.



*goose bumps* "Cred că este cel mai frumos gol al Cupei Mondiale înscris până acum." *goose bumps*
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2011, 05:54 PM   #2
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default



Sper ca generatia din ziua de azi sa nu uite aceste goluri frumoase



Dintre golurile lui Ronaldinho, asta e preferatul meu
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by cata cfr; 28-04-2011 at 05:58 PM.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2011, 05:55 PM   #3
mil
Member
 
mil's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Alba Iulia
mil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond repute
Default



"O lectie de contraatac pe stadionul din Los Angeles , data de echipa Romaniei vicecampionilor mondiali."

Trei cuvinte : viteza , tehnica si Hagi ( reactia comentatorului - "priceless" )

Un gol absolut superb. Din cate stiu eu a fost declarata cea mai frumoasa faza de contraatac de la acel mondial. (corectati-ma daca gresesc)
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cu mototoreta prin timicir...

Last edited by mil; 28-04-2011 at 05:57 PM.
mil is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2011, 06:04 PM   #4
Boddynight
Member
 
Boddynight's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Location: Slatina
Boddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really niceBoddynight is just really nice
Default


Ce altceva pot sa spun decat: Du-te Dica! Du-te!

Nu stiu cati jucatori ar fi sutat asa intr-o astfel de faza.

Cel mai tare sut de la distanta pe care l-am vazut.
__________________
الحياة عبارة عن مأساة عندما ينظر إليها في المقدمة هو كوميديا ​​وعند النظر في خطة تشارلي شابلن عام


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Boddynight; 28-04-2011 at 06:11 PM.
Boddynight is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2011, 07:36 PM   #5
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Foarte mişto. Păcat că cel cu Dică nu l-ai pus cu tot cu comentariu. Dar lasă că o să dea cel mai mare fan al lui Dică, Ratonu, de topicu ăsta, şi o să-l pună chiar el.

LE: Golul lui Seedorf mi-a adus aminte de ăsta. Abia e prima pagină şi deja încalc o regulă .
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.

Last edited by Omega; 28-04-2011 at 07:46 PM.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2011, 08:30 PM   #6
roberto97
Nick vechi: roby_dinamo39
 
roberto97's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Nu ma intreba.....
roberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant futureroberto97 has a brilliant future
Send a message via Yahoo to roberto97 Send a message via Skype™ to roberto97
Default


Un gol antologic.Nu stiu cum a prins atata efect,ca vantu nu stiu cum a luat-o,a calculat traiectoria ,Barthez doar s-a uitat cum trecea mingea,acolo putea sa stea si Lev Yashin si Taffarel nu aveai cum sa iei asa minge....


Un gol extraordinar marcat de Clau-gol,am luat bataie cu 5-2,in 15 minute sa facut diferenta de valoare,dar am si condus cu 2-1 in acel meci. .Un gol marcat de C.Niculescu dupa ce a trecut mi se pare de Ivan Helguera si Pavon.


O centrare ala Roberto Carlos,centrarea a fost foarte grea pentru ca a fost un fel de avion ''coborand'' din cer .Un jucator,o legenda,o istorie.
__________________
Il vrei la Steaua?!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
roberto97 is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2011, 12:42 AM   #7
Omega
Tunar
 
Omega's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Urziceni
Omega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond reputeOmega has a reputation beyond repute
Default

Cool, chiar uitasem de golul lui Niculescu, iar Zidane...artă. Ştiam eu că a fost o idee bună threadul.
__________________
I probably got a couple of screws up in my head loose.
Omega is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2011, 08:26 AM   #8
VladPloiesti
Member
 
VladPloiesti's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
VladPloiesti has a spectacular aura aboutVladPloiesti has a spectacular aura aboutVladPloiesti has a spectacular aura about
Default

http://www.youtube.com/watch?v=jF2iuid9yBA
Cum sa-l uitati p-asta ?

http://www.youtube.com/watch?v=50DXSls_T_o
Si golul recent al lui Messi din semifinala Champions League ceva in genu' : "ia baiatule mingea;ok unde e poarta?acolo?acum vin Casillas"
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
VladPloiesti is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2011, 04:49 PM   #9
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by roberto97 View Post
Un gol antologic.Nu stiu cum a prins atata efect,ca vantu nu stiu cum a luat-o,a calculat traiectoria ,Barthez doar s-a uitat cum trecea mingea,acolo putea sa stea si Lev Yashin si Taffarel nu aveai cum sa iei asa minge....
Mişto comentariul în japoneză.

Quote:
Originally Posted by Omega View Post
Foarte mişto. Păcat că cel cu Dică nu l-ai pus cu tot cu comentariu. Dar lasă că o să dea cel mai mare fan al lui Dică, Ratonu, de topicu ăsta, şi o să-l pună chiar el.
Ce zici de ăsta?
http://www.youtube.com/watch?v=QhQOk...ailpage#t=433s
Lob perfect Dică după o acţiune frumuşică în cel mai spectaculos derby românesc din secolul XXI. Şi acum mi se pare o crimă a hazardului că nu a câştigat Steaua, dar mi-a plăcut şi era parte din cel mai bun sezon per total pentru Liga I.


O scumpete de şut, mai degrabă uitat, deşi s-a întâmplat în Champions League. Trebuie să mă uit unde a ajuns băiatul ăla, că n-am mai auzit nimic de el.


Un gol important. Prin astfel de momente, Campionatul Mondial din '98 mi-a trezit interesul pentru fotbalul african. Iarăşi comentariu în japoneză.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...

Last edited by Ratonu; 04-05-2011 at 04:59 PM.
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2011, 06:32 PM   #10
mil
Member
 
mil's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: Alba Iulia
mil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond reputemil has a reputation beyond repute
Default

Un gol magnific (pentru Omega)

__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Cu mototoreta prin timicir...
mil is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL