INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 01-04-2010, 01:58 PM   #91
dinamovistu_ady
Nick vechi: dinamovistu_hai dinamo
 
dinamovistu_ady's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Bucuresti
dinamovistu_ady has a spectacular aura aboutdinamovistu_ady has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Si oricum avem si noi o viata. In plus, ai cam incurcat sarmalele... 4 echipe din liga a 3-a? Cred ca ar trebui sa te mai uiti odata:
Lista echipelor din RLSP 2010 v2
Am postat inainte sa apara lista cu echipe.Nu am nimic cu voi dar nu era mai bine sa bagati toate echipele din liga a 3-a inloc sa bagati 2 serii din a 3-a.Recunosc ca Progresul si Hunedoara sunt echipe de tranditie dar AS Roma e facuta la cererea cuiva care v-a trimis informatii la fel ca ceilalti.
Oricum sper ca v-a iesi un patch super!Nu are rost sa faceti mai mult de liga a 3-a pentru unii care vor sa inceapa din Liga a 4-a Manager Mode-ul,mai ales ca e greu sa iei informatii din liga a 4-a si sunt si multe echipe.MULT NOROC LA FINALIZAREA PATCH-ULUI!
dinamovistu_ady is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2010, 02:11 PM   #92
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu am bagat si nici nu o sa bagam niciodata toate echipele din Liga 3. Lista de echipe a fost finalizata cu mult inainte de a o publica pe site.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2010, 02:12 PM   #93
dinamovistu_ady
Nick vechi: dinamovistu_hai dinamo
 
dinamovistu_ady's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: Bucuresti
dinamovistu_ady has a spectacular aura aboutdinamovistu_ady has a spectacular aura about
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Nu am bagat si nici nu o sa bagam niciodata toate echipele din Liga 3. Lista de echipe a fost finalizata cu mult inainte de a o publica pe site.
OK nu vreau sa credeti ca ma cert cu voi
dinamovistu_ady is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2010, 09:20 PM   #94
Mutu14
Banned
 
Join Date: Apr 2010
Mutu14 has a little shameless behaviour in the past
Default

Quote:
Originally Posted by Caly View Post
Si oricum avem si noi o viata. In plus, ai cam incurcat sarmalele... 4 echipe din liga a 3-a? Cred ca ar trebui sa te mai uiti odata:
Lista echipelor din RLSP 2010 v2

Am si eu o intrebare: o sa pot sa joc in Manager Mode cu Marmatia 96 Sighet?
Mutu14 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2010, 11:26 PM   #95
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Se poate incepe cariera cu toate echipele din Liga 1, 2 si 3.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2010, 04:41 PM   #96
serjiulik
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Radauti
serjiulik is on a distinguished road
Send a message via Skype™ to serjiulik
Default

Este si CFR Rapid Suceava din liga a III-a ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
serjiulik is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:31 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL