INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 30-05-2009, 05:39 PM   #21
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by c.ronaldo14 View Post
Si daca prin miracol ar fi NG, cam ce calculator ne-ar trebuii pt a rula jocul ? Din curiozitate. Stie cineva ?
Lejer Nvidia 8800+, 4GB de RAM...numai d'astea astronomice
timisica_cristian is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 06:23 PM   #22
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by kal-el View Post
aici nu e vorba de iq-ul calculatorului ci de cum se prezinta jocul, gameplay, grafica... Si la cum arata fifa 09 acuma... Nu prea imi inspira un asa aer incat sa ma convinga sa il cumpar...
atunci nu-l juca deloc !!
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 07:13 PM   #23
ra2van
Member
 
ra2van's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bucuresti
ra2van is on a distinguished road
Default

dar pana la urma ce ar insemna ca fifa sa fie next gen...ce caracteristici noi ar avea fata de fifa 09 care este current gen
__________________
Manager FIFA 09 :


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Manager FIFA 13


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ra2van is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 07:38 PM   #24
c.ronaldo14
Member
 
c.ronaldo14's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
c.ronaldo14 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to c.ronaldo14
Default

Quote:
Originally Posted by ra2van View Post
dar pana la urma ce ar insemna ca fifa sa fie next gen...ce caracteristici noi ar avea fata de fifa 09 care este current gen
Ar insemna sa fie jocul ca pe Xbox 360 sau PS3 !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
c.ronaldo14 is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 07:45 PM   #25
Toricda(FZR)
Member
 
Toricda(FZR)'s Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Toricda(FZR) is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by c.ronaldo14 View Post
Ar insemna sa fie jocul ca pe Xbox 360 sau PS3 !
adica sa fie real nu tzurca care e fifa de cativa ani buni fara pic de realism
Toricda(FZR) is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 09:51 PM   #26
geo
Member
 
geo's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Bucharest,Romania
geo is on a distinguished road
Default

ufff...ce bine ar fi sa se trezeasca si ei.ne-am plictisit de gameplayu asta de zici ca vedem de 2500 de ori acelasi meci si cu arbitraju ala care te face sa rupi tastatura si cu suturile alea care nu-s nici macar pe poarta (alea din interioru careului vorbesc,de alea din afara ce sa mai zic)

Daca as avea de ales,as lasa grafica din 09 ca e buna dar as schimba gameplayu.poate doar la spectatori sa mai umble desi avem Graphic Switcher.Mi-e teama ca astia iar o sa dea cu batzu-n balta.Iar daca va fi ng parca vad niste cerinte astronomice

Iar despre echipele romanesti nu are rost sa vorbim

eu zic ca ar trebui competitiile rusiei,greciei,argentinei si cupa mondiala a cluburilor bagata pe manager mode si sa mai bage cluburi la rest of world : gen sahtior,dinamo kiev

P.S sa bage si Al Hilal
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by geo; 30-05-2009 at 09:59 PM.
geo is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 10:09 PM   #27
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

*BughyRy, ne dam cu parerea, nu ? asta scrie in titlul topicului, nu trebuie sa imi dai un raspuns asa taios

Nu cred ca ar fi cerintele astronomice, sunt jocuri cu grafica excelenta si la care nu iti trebuie nu stiu ce cerinte... Acuma depinde si optimizare bineinteles...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2009, 11:53 PM   #28
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, Romānia
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Nu am zis sa nu va dati cu pararea, dar nu veniti cu teorii de genul ala, "il cumpar daca imi place", ca pana la urma il jucati si daca nu va place. Cand nu-ti place ceva nu dai banii pe el dar nici nu-l folosesti. Daca tot vreti sa pareti inteligenti macar face-ti-o frumos, nu la mintea cocosului.
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 09:04 AM   #29
andrei122
Member
 
andrei122's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
andrei122 is on a distinguished road
Default

eu am citit pe un site ca anul acestea va expira contractul pentru licente pt FIFA.Este adevarat???
andrei122 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2009, 09:15 AM   #30
sebseb
Member
 
sebseb's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Baia Mare
sebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud ofsebseb has much to be proud of
Default

Eu sper sa nu fie NG pentru ca mai mult ca sigur nu o sa-mi mearga. Eu as vrea sa schimbe manager mode-ul, sa fie mai realistic umpic si alte chesti minore.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sebseb is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:30 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL