INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 08-07-2004, 08:43 PM   #21
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

nu cred ca ii va fi bine acolo...e cam expirat :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2004, 08:44 PM   #22
danutz_andrey
Guest
 
Default

Crespo nu pleaca :P ,azi a dat o declaratie oficiala prin care a infirmat toate zvonurile!
  Reply With Quote
Old 09-07-2004, 12:47 PM   #23
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Legat de echipa nationala... se pare ca golul inscris de Mihaita Plesan impotriva Germaniei a fost desemnat de Eurosport al doilea din intreg returul sezonului care tocmai s-a incheiat. Primul este, bineinteles, cel al lui Ludovic Giuly din meciul AS Monaco - Real Madrid (semifinala Champions' League).
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 01:14 PM   #24
vali16_84
Member
 
Join Date: Feb 2004
vali16_84 is on a distinguished road
Send a message via MSN to vali16_84
Default

Chelsea Londra este aproape să ?ncheie negocierile cu clubul francez Olympique Marseille pentru transferul atacantului ivorian Didier Drogba.
Managerul Jose Mourinho va pune la punct, s?mbătă şi duminică, termenii contractului cu jucătorul de 26 de ani. Se pare că acesta a cerut un salariu săptăm?nal de 60.000 de lire sterline, informează aceeaşi sursă. Chelsea şi Olympique Marseille au ajuns la un acord după ce patronul grupării engleze, Roman Abramovici, a oferit ?ncă două milioane de lire sterline peste oferta iniţială de 20 de milioane. Drogba a fost desemnat jucătorul sezonului 2003-2004 ?n Franţa, unde a evoluat pentru Olympique Marseille.
Francezul ar urma să-l ?nlocuiască pe argentinianul Hernan Crespo, care a intrat ?n dizgraţia managerului Jose Mourinho după ce nu s-a prezentat la reunirea echipei. Chelsea a ratat transferul mijlocasului portughez Tiago Mendes, care s-a transferat de la Benfica Lisabona la FC Barcelona.
__________________________________

FC Barcelona este interesată de achiziţionarea internaţionalului rom?n Cristian Chivu de la AS Roma, ?nsă clubul italian l-a declarat netransferabil pe căpitanul reprezentativei Rom?niei.
"Barcelona s-a interesat de fundaşul rom?n Cristian Chivu şi de condiţiile ?n care l-ar putea achiziţiona. Reprezentantul din Italia al jucătorului, Andrea Pretti, a declarat că, ?n urmă cu două săptăm?ni, Barcelona a cerut detalii despre Chivu, dar clubul roman l-a declarat netransferabil pe jucătorul de 23 de ani, care mai are contract cu AS Roma p?nă ?n 2008", a notat sursa citată.
"Mundo Deportivo" scrie că, deşi Chivu este extracomunitar, Barcelona ar putea găsi soluţii pentru transferarea sa, deoarece există anumite legi pentru jucătorii care provin din Estul Europei.
__________________
FORZA STEAUA
vali16_84 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 01:50 PM   #25
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Pai eu stiam ca le-a facut Chelsea oferta de 33 milioane de euro pentru Drogba si au refuzat.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 01:54 PM   #26
dj-cata
Member
 
Join Date: Aug 2003
dj-cata is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to dj-cata
Default

eu stiam de 36...

oricum...daca vine si asta la chelsea mutu o sa devina eterna rezerva dupa kezman si drogba...sau poate cine stie ii ia pe amandoi
__________________
Grupul STELISTILOR care sunt pe PRIMUL LOC IN CLASAMENT saluta celelalte echipe din campionat si suporterii lor
dj-cata is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 04:32 PM   #27
danutz_andrey
Guest
 
Default

Pai pe Kezman deja l-a luat....eu tare mult mi-ash dori ca Chivu sa mearga la Barca....da nu cred ca i va da drumul clubu'!
  Reply With Quote
Old 09-07-2004, 05:12 PM   #28
vali16_84
Member
 
Join Date: Feb 2004
vali16_84 is on a distinguished road
Send a message via MSN to vali16_84
Default

Hasselbaink a semnat cu Middlesbrough...de asta a scapat mutu...da tot rezerva ramane :P
__________________
FORZA STEAUA
vali16_84 is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2004, 05:15 PM   #29
danutz_andrey
Guest
 
Default

Sigur a semnat?...ca am auzit ca ar fi avut o oferta din Qatar!
  Reply With Quote
Old 09-07-2004, 06:10 PM   #30
Ady
Member
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucharest
Ady is on a distinguished road
Default

nu-i sta bine lu Chivu la Barca
sunt culorile naspa :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Ady is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:38 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL