INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 16-09-2009, 04:13 PM   #151
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

vreau sa propun ceva adminiilor :
un concurs intitulat ''Cea mai tare faza in FIFA10''
un concurs in care toti utilizatorii cu cont pe FIFAROMANIA pot participa :P
trebuie sa filmeze un gol sau o faza si sa primeasca voturi :P
un raspuns rapid multumesc !
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2009, 10:07 AM   #152
usk
Member
 
Join Date: Sep 2009
usk is on a distinguished road
Exclamation Bug

Nu stiu daca altii au intalnit aceeasi problema, dar chiar si dupa reinstalarea patch-ului, in ciuda selectarii away kiturilor, echipa intra in teren cu kit-urile Home. .

Jocul e ok, in grafica nu s-a investit multa munca fata de anul trecut, in schimb in gameplay, in special in nivelurile superioare a crescut realismul. Imi place "Keeper view" la penalty.

RLSP10. Overall e ok, unele fete par a fi facute in stil "random", iar skill-ul echipelor mi se pare oarecum ciudat. Am citit intr-un post anterior ca sunt facute in functie de performanta echipelor. Pai CFR ce performante are de are cele mai mari skill-uri ?!? O fi o problema subiectiva, dar ar trebui sa existe un echilibru, si nu cred ca echipele din RO sunt egale sau mai slabe ca cele din state. In fine.

Keep up the good work!
usk is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2009, 12:13 PM   #153
kppu68
Member
 
Join Date: Sep 2009
kppu68 is on a distinguished road
Default

bravo e un patch destul de reusit
kppu68 is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2009, 01:46 PM   #154
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by usk View Post
Nu stiu daca altii au intalnit aceeasi problema, dar chiar si dupa reinstalarea patch-ului, in ciuda selectarii away kiturilor, echipa intra in teren cu kit-urile Home. .

Jocul e ok, in grafica nu s-a investit multa munca fata de anul trecut, in schimb in gameplay, in special in nivelurile superioare a crescut realismul. Imi place "Keeper view" la penalty.

RLSP10. Overall e ok, unele fete par a fi facute in stil "random", iar skill-ul echipelor mi se pare oarecum ciudat. Am citit intr-un post anterior ca sunt facute in functie de performanta echipelor. Pai CFR ce performante are de are cele mai mari skill-uri ?!? O fi o problema subiectiva, dar ar trebui sa existe un echilibru, si nu cred ca echipele din RO sunt egale sau mai slabe ca cele din state. In fine.

Keep up the good work!

Nu am avut problema asta.
Ar fi mai bine sa reinstalezi si Fifa 10 Demo din nou.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2009, 08:07 AM   #155
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

Quote:
Originally Posted by usk View Post
Nu stiu daca altii au intalnit aceeasi problema, dar chiar si dupa reinstalarea patch-ului, in ciuda selectarii away kiturilor, echipa intra in teren cu kit-urile Home. .

Jocul e ok, in grafica nu s-a investit multa munca fata de anul trecut, in schimb in gameplay, in special in nivelurile superioare a crescut realismul. Imi place "Keeper view" la penalty.

RLSP10. Overall e ok, unele fete par a fi facute in stil "random", iar skill-ul echipelor mi se pare oarecum ciudat. Am citit intr-un post anterior ca sunt facute in functie de performanta echipelor. Pai CFR ce performante are de are cele mai mari skill-uri ?!? O fi o problema subiectiva, dar ar trebui sa existe un echilibru, si nu cred ca echipele din RO sunt egale sau mai slabe ca cele din state. In fine.

Keep up the good work!
usk si eu am avut problema asta prima oara da cum zice danny ar trebui sa reinstalezi din nou fifa 10 pentru ca eu nu mai am problema asta deja ma dispera.. pentru ca eu vroiam sa joc Dinamo - Bayern si vedeam doar o echipa.. si subiectul skill-urilor, si eu sunt nedumerit pentru ca Matache are 69 sau 67 ..

si a zis un baiat care a lucrat la patch ca skilluriile sunt facute dupa ultimele evolutii si cred ca iti dai seama la ce ma gandesc !:P
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2009, 08:27 PM   #156
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

MNS da matache nu a avut o evolutie miraculoasa ?(piciorul de la LIBEREC) daca nu era el acolo .. ii vedeam pe Liberec jucand cu graz galata si cu cn mai e !
asta e singura mea obiectie in rest este perfect bravo de PATCH

si vreau sa va spun ce as vrea sa vad in RLSP 10 FULL !:
1. daca se poate(cea ce nu cred)o melodie cantata de galeria lui dinamo acasa doar acasa prin minutul 75-80(daca se poate vio dau eu :P)
2.Echipament Galben - Negru (de rezerva la dinamo) ca vreau sa incep un manager la fifa10 si vreau cu dinamo si le folosesc :X
3. skillu-ul ..
4. un poster in galeria lui dinamo la meciuri, da dela asa lung .. si sa scrie ''din primavara europeana ne vedeti la PROTV .. ( ) prea multe vise ) )
5. As vrea sa bagati toti antrenori (nu doaar cei romani ) din liga I Bonetti, si ceilalti straini .. :P(am dat doar un exemplu)
6. Comentariul roman :X (asta ar fii cel mai tare jur ) cu comentatorul aala ce comenteaza meciuriile de UCL si EUROPA League la PRO TV imi place cel mai mult comentariul lui !

atat !:P
VIVA FR
VIVA RLSP
VIVA ROMANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaa
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2009, 09:41 PM   #157
alexis1016
Member
 
alexis1016's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Bucharest,Romania
alexis1016 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by cotzzo View Post
MNS da matache nu a avut o evolutie miraculoasa ?(piciorul de la LIBEREC) daca nu era el acolo .. ii vedeam pe Liberec jucand cu graz galata si cu cn mai e !
asta e singura mea obiectie in rest este perfect bravo de PATCH

si vreau sa va spun ce as vrea sa vad in RLSP 10 FULL !:
1. daca se poate(cea ce nu cred)o melodie cantata de galeria lui dinamo acasa doar acasa prin minutul 75-80(daca se poate vio dau eu :P)
2.Echipament Galben - Negru (de rezerva la dinamo) ca vreau sa incep un manager la fifa10 si vreau cu dinamo si le folosesc :X
3. skillu-ul ..
4. un poster in galeria lui dinamo la meciuri, da dela asa lung .. si sa scrie ''din primavara europeana ne vedeti la PROTV .. ( ) prea multe vise ) )
5. As vrea sa bagati toti antrenori (nu doaar cei romani ) din liga I Bonetti, si ceilalti straini .. :P(am dat doar un exemplu)
6. Comentariul roman :X (asta ar fii cel mai tare jur ) cu comentatorul aala ce comenteaza meciuriile de UCL si EUROPA League la PRO TV imi place cel mai mult comentariul lui !

atat !:P
VIVA FR
VIVA RLSP
VIVA ROMANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaa
Nu cred ca ii vedeam jucand cu graz cred ca se situau in aceiasi grupa valorica,dar era bine sa joace liberec in grupe.
alexis1016 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2009, 08:10 AM   #158
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

Quote:
Originally Posted by alexis1016 View Post
Nu cred ca ii vedeam jucand cu graz cred ca se situau in aceiasi grupa valorica,dar era bine sa joace liberec in grupe.
alexis dece te oftici ca nu ati intrat si voi in EUROPA si va luat locu SteOAIA ? !
(scuza-ma de offtopic)
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 24-09-2009, 08:10 AM   #159
cotzzo
Member
 
cotzzo's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: Resita
cotzzo has a spectacular aura aboutcotzzo has a spectacular aura about
Send a message via Yahoo to cotzzo
Default

tu nu prea esti roman a?
sau daca esti nu prea vrei sa se vada..
cotzzo is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2009, 06:26 PM   #160
nicaromeo
Member
 
Join Date: Oct 2005
nicaromeo is on a distinguished road
Default

In primul rand de ce nu ii da nimeni un bann lui alexis , acum revenind la patch singura nemultumire a mea este ca mingea aia e cat casa poporului , parca joc fotbal cu baloane , in rest momentan totul pare ok
nicaromeo is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:07 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL