INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-04-2010, 09:14 PM   #551
Dumitru Gabriel
Member
 
Dumitru Gabriel's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Dumitru Gabriel is on a distinguished road
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by mns View Post
Lamentarile astea cu Romania nu isi au locul aici, poate la emisiunile lui Mircea Badea sau pe bloguri.

Pana una alta iti garantez eu ca putina lumea se organizeaza asa cum o facem noi. Nu uita ca am fost primul site ce am scos un patch cu un campionat la nici o saptamana de la aparitia jocului. Nu de alta, dar referitor la RLSP 2010 v2, sunt sigur ca nu prea mai sunt altii care sa fi scos inaintea noastra un patch ce contine practic 5 ligi, 25 de echipe bonus, 40 de stadioane, peste 100 de fete, sunete pentru 20 de echipe si multe alte detalii care au luat enorm de mult timp.

Unii cred ca e simplu sa dai copy la o stema, sa faci un jucator in CM, sa desenezi un echipament si gata. Iti garantez eu ca nu e deloc asa usor.
Da cand apare ca avem un camp de juacat!!!!
Dumitru Gabriel is offline  
Old 07-04-2010, 09:23 PM   #552
DeaD
Member
 
Join Date: Jan 2008
DeaD is on a distinguished road
Default

sper ca tiai dat seama mns ca toti cei care critica munca voastra sunt copii de 8-15 ani care habar nu au sa faca nimic.
cei care au macar peste 17-18 ani inteleg cat de greu se poate face un mega patch cum e al vostru
DeaD is offline  
Old 07-04-2010, 09:54 PM   #553
jerycho
Member
 
Join Date: Aug 2009
jerycho is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Spawm View Post
Perioada de testare tine 1-2 zile ?

Poate la mario

La un joc de marimea asta perioada de testare poate tine si o luna , gandestete de cate ori trebuie sa verifice si sa joace meciuri , de pe diferite sisteme .
Tu crezi ca joci un meci si gata e testat jocu deja ?
ce sa testeze la mario?
intr-adevar sunt atatea lucururi de testat ca acest patch sa nu contina buguri insa foarte multi useri nu au rabdare ca patchul sa apara...va recomand sa va umpleti timpul cu alte ocupatii pentru ca timpul sa treaca mai repede si sa nu mai enervati echipa FIFAROMANIA cu intrebari stresante si copilaresti.

In rest succes la realizarea patchului pentru ca sunteti singurii care va dati silinta sa iasa ceva in folosul comunitatii in legatura cu fifa10.
jerycho is offline  
Old 07-04-2010, 10:45 PM   #554
alin dinamovistul
Member
 
alin dinamovistul's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
alin dinamovistul is an unknown quantity at this point
Default

faza oarecum ciudata in toata povestea asta e ca dupa ce va aparea patch-ul,toti care au facut scandal pe aici vor incepe sa vorbeasca frumos,s-o dea la intors cu multumiri si laude...totusi,am si eu o intrebare si sper sa mi se raspunda...de exemplu,daca loturile sunt terminate in ziua x si patch-ul inca nu e gata...se mai fac pe parcurs modificari la overall-urile jucatorilor din prima liga in functie de prestatiile din jocurile disputate pana la terminarea patch-ului?
alin dinamovistul is offline  
Old 07-04-2010, 11:15 PM   #555
seby2pac
Member
 
Join Date: Jul 2009
seby2pac is on a distinguished road
Default

nu am vrut sa va critic. dar fiti mai exacti in cea ce faceti... si incercati sa anuntati si voi...o data in care credeti ca v-a fi gata patchu...ca atfel o sa incepe tot felu de dicutii.
Apreciez ceea ce faceti foarte mult,dar informatii lumea pentru ca dupa cum vedeti munca voastra este apreciata de o gramada de oamenii, si parerea mea este ca trebuie o mai buna organizare.
seby2pac is offline  
Old 07-04-2010, 11:37 PM   #556
Sonynitro
Member
 
Join Date: Apr 2010
Location: Arad
Sonynitro is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Dumitru Gabriel View Post
Da cand apare ca avem un camp de juacat!!!!
Crezi ca o sa scoata patchul mai repede pentru ca ai tu de jucat intr-un campionat? BEST JOKE!

Va zic ca merita asteptarile,e cel mai complex patch si cel mai bun avand in vedere ca echipa editeaza din 2001-2002.
Sonynitro is offline  
Old 07-04-2010, 11:40 PM   #557
Kazy14
Member
 
Kazy14's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Murfatlar
Kazy14 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by DeaD View Post
sper ca tiai dat seama mns ca toti cei care critica munca voastra sunt copii de 8-15 ani care habar nu au sa faca nimic.
cei care au macar peste 17-18 ani inteleg cat de greu se poate face un mega patch cum e al vostru
nu toti ce au 14 - 16 ani nu au habar de nimica,si sa sti ca inteleg cat de greu e sa faci un patch atat de complex.Dar daca ai vrut sa ne arati cat de mare esti ai resusit bravo.RESPECT FIFAROMANIA!
__________________
azi nu!
Kazy14 is offline  
Old 07-04-2010, 11:48 PM   #558
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by DeaD View Post
sper ca tiai dat seama mns ca toti cei care critica munca voastra sunt copii de 8-15 ani care habar nu au sa faca nimic.
cei care au macar peste 17-18 ani inteleg cat de greu se poate face un mega patch cum e al vostru
cred ca intai ar trebui sa te vad pe tine ce poti edita,apoi sa vii cu asemenea comentarii banale aici pe forum...daca lumea critica nu inseamna ca habar nu are sa faca ceva,dar daca asta e mentalitatea ta lasa de dorit...

multa bafta baieti in realizarea patch-ului
intradevar ca si noi cei care am mai criticat anumite chestii vom fi nerabdatori sa apara si sa jucam cu echipe din romania,cel putin eu da
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline  
Old 08-04-2010, 12:41 AM   #559
cotoy8
Member
 
cotoy8's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Location: In lumea mea...
cotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the roughcotoy8 is a jewel in the rough
Default

As vrea ca patch-ul sa apara peste minim 3 luni sa vad ce patiti.Toti va plangeti ca niste fetite mici,parca daca patch-ul nu ar mai aparea nu ati mai putea traii.Cand o sa apara patchul o sa il puteti juca,deja ma stresati pe mine cu atatea intrebari fara sens.
__________________
Niciodata sa nu te cobori la nivelul prostului,cu siguranta te va invinge cu experienta lui!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cotoy8 is offline  
Old 08-04-2010, 05:57 AM   #560
mackyfsc
Member
 
mackyfsc's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
mackyfsc is on a distinguished road
Default

Deja ma iritati si pe mine. Nu mai puneti aceeasi intrebare, ca obositi oamenii. Acum cateva zile, ma gandeam ca nu intelegeti acest mesaj deoarece ati luat prea multe pascute (sau pasti, cum se numesc) de Inviere. Deci, revin: mergeti la pescuit, la un fotbal, iesiti afara din casa si voi, jucati NFS sau altceva, cautati patch-uri pentru FIFA in cel mai rau caz, dar nu mai postati aceeasi intrebare de zece mii de ori. nici macar nu folositi bine limba romana, din punct de vedere gramatical(nici eu nu stiu, dar incerc sa ajung la un nivel acceptabil, va dau cuvantul meu de onoare). Si folositi si voi cuvintele intregi, nu pe jumatate, "de ce" se scrie dezlegat, nu legat. Faceti ceva, ca ajungem o tara de analfabeti care stiu sa urle dupa jucaria preferata. Am vazut si eu ca FIFA 10 este 3+, dar daca aveti pana in 12-13 ani, abtineti-va de la comentarii inutile si exasperante.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mackyfsc is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:15 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL