INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Jocuri mai vechi din seria TCM/Fifa Manager > Total Club Manager 2005

Reply
 
Thread Tools
Old 25-11-2004, 12:04 AM   #101
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

EA SPORTS SUCKSSSS!!!!!!!!!!!!!!!! nici pana acum nu au scos vreun patch ca s aremedieze problema nesimtiti naibii
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2004, 01:51 AM   #102
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

poate e pe drum :P
nu se stie niciodata...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2004, 08:10 AM   #103
DelPiero
Guest
 
Default

Parca ziceau ca scot patch, nu ?
  Reply With Quote
Old 25-11-2004, 02:36 PM   #104
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by DarkComy@Nov 25 2004, 01:04 AM
EA SPORTS SUCKSSSS!!!!!!!!!!!!!!!! nici pana acum nu au scos vreun patch ca s aremedieze problema nesimtiti naibii
ca sa nu-i mai injurati atata va anunt ca baza de date originala EA cu Romania este in posesia noastra si momentan se fac cateva teste pe joc, asa ca in weekend sa va asteptati la un patch care va contine si steme si echipamente :P
  Reply With Quote
Old 25-11-2004, 10:58 PM   #105
Rooney
Member
 
Join Date: Nov 2004
Rooney is on a distinguished road
Default

Sper sa nu promiteti si sa nu faceti...deci in weekend iese patch-ul.Mai asteptam pana atunci.
Rooney is offline   Reply With Quote
Old 25-11-2004, 10:59 PM   #106
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by Rooney@Nov 25 2004, 11:58 PM
Sper sa nu promiteti si sa nu faceti...deci in weekend iese patch-ul.Mai asteptam pana atunci.
vorbesti de parca ne-ai da bani :P
  Reply With Quote
Old 26-11-2004, 08:43 AM   #107
Rooney
Member
 
Join Date: Nov 2004
Rooney is on a distinguished road
Default

Pei scuze dar astept de o gramada de timp.....mai stiti pe cineva care se ocupa de patch-uri pentreu TCM?Daca nu scosateti voi poate altii.Am vazut pe forumul oficial al jocului de unii care zic ca or sa scoata dar doar zic.Sper sa va tineti de cuvant.
Rooney is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2005, 08:47 PM   #108
Lupascu28
Member
 
Join Date: Jan 2005
Lupascu28 is on a distinguished road
Default

Am si eu o rugamti la voi datzimi si mie cine aveti TCM2005 va platesc nui nici o problema Cine are si vrea sami dea rog sa ma contacteze pe yahoo msg am id-ul Sinpaticu_puffy ...ms
Lupascu28 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2005, 08:34 AM   #109
romania_team
Member
 
Join Date: Mar 2004
romania_team is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally posted by Rooney@Nov 26 2004, 08:43 AM
Pei scuze dar astept de o gramada de timp.....mai stiti pe cineva care se ocupa de patch-uri pentreu TCM?Daca nu scosateti voi poate altii.Am vazut pe forumul oficial al jocului de unii care zic ca or sa scoata dar doar zic.Sper sa va tineti de cuvant.
Rooney , cei de la *** se mai ocupa de asa ceva.
romania_team is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2005, 12:29 AM   #110
fuhrer79
Member
 
Join Date: Jun 2004
fuhrer79 is on a distinguished road
Default

Bah fratilor nu merge TCM 2005 cu patch se blocheaza in 3 d full match,ce se poate face,vi se intampla si voua?M-a exasperat de nervi,de-abia am apucat sa joc 10 meciuri chinuite
fuhrer79 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks
Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:51 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL