INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 28-02-2012, 12:29 PM   #231
aleks_robu
Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: Timisoara
aleks_robu is on a distinguished road
Send a message via MSN to aleks_robu Send a message via Yahoo to aleks_robu
Default

am si eu o intrebare... o sa funcitoneze si pentru jocurile de consola? ps3? dacaaa daa cum se poate instala
aleks_robu is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 12:30 PM   #232
dica
Member
 
dica's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
dica is on a distinguished road
Default

deci nu vom avea probleme la head2head, fifa ultimate etc ?
dica is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012, 12:36 PM   #233
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by aleks_robu View Post
am si eu o intrebare... o sa funcitoneze si pentru jocurile de consola? ps3? dacaaa daa cum se poate instala
Nu. Deoarece nu am consola nu stiu care e sistemul de fisiere folosit pe acestea si nici nu stiu daca se pot modifica jocurile instalate.

Quote:
Originally Posted by dica View Post
deci nu vom avea probleme la head2head, fifa ultimate etc ?
Problema pe care vroiam s-o evidentiez era ca multe patchuri nu functioneaza deloc pe jocul original ci doar pe versiunea piratata dar RLSP va functiona pe amandoua.

Pentru a nu avea probleme, cand vrei sa joci moduri care necesita o conexiune la serverele EA, va trebui sa dai intai disable la RLSP din DB Changer (un program ce va veni cu patchul) si practic te vei intoarce la jocul original, inainte de instalarea patchului. Cand vrei sa joci cu RLSP ii dai enable si iti vei putea continua cariera inceputa in Liga 1.

Voi posta vineri un tutorial pentru instalarea patchului si folosirea DB Changer pentru ca anul asta e putin mai complicat decat in trecut dar zic eu ca veti avea si cateva avantaje.
  Reply With Quote
Old 28-02-2012, 11:01 PM   #234
fcdb94
Member
 
fcdb94's Avatar
 
Join Date: Dec 2011
fcdb94 is an unknown quantity at this point
Default

Deci, am intrat si eu pe forum sa vad ce se spune despre RLSP, am ramas surprins, in sensul prost al cuvantului.
Tot respectul pentru echipa FIFARomania care isi continua munca foarte buna care a facut-o pana acum.
Cat despre toti copii care intra aici si critica munca echipei, vor stadioane, vor liga a 2-a, vor fete, vor toate prostiile. Pana acum nu am auzit sa fie vreun patch cu stadioane, iar in acest patch este deja unul, cel putin.
Din 10 in 10 posturi apare cate un "specimen" si spune : Liga a 2-a o sa fie ? ", " Fete o sa fie ? " s.a.m.d. . Va este greu sa cititi primul post al topicului ? Cred ca asta ar trebui sa faceti cand intrati in acest topic, nu sa intrati la ultima pagina direct. Din cate am priceput, echipa FR a inceput sa fie criticata in loc sa li se multumeasca munca. Ei(Echipa FR, spre deosebire de voi isi dedica o parte din timpul liber pentru a se ocupa de aceasta comunitate care va ofera foarte multe voua(membri) . Majoritatea dintre ei(Echipa FR) nu au ce castiga din ce fac, doar timp pierdut.
Deci un mic sfat, cititi cu atentie si mai usor cu off-topicul ca din 236 de posturi nu cred ca sunt 50 care sa fie facute cu cap .

Respect Echipa FIFARomania.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Liviu Ciubotariu :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Poze prelucrate 100%.
--------------------------------------
Vrei comentarii?Ofer comentariu inapoi :
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fcdb94 is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 02:15 PM   #235
dica
Member
 
dica's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
dica is on a distinguished road
Default

jucatorii au traits/ specialities ?
dica is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 03:36 PM   #236
Aeon
Member
 
Join Date: Feb 2012
Aeon is on a distinguished road
Default

Tre' să încep o carieră nouă dacă instalez patchu?
Aeon is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 04:58 PM   #237
alyn_basshunter
Member
 
alyn_basshunter's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Location: Suceava
alyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to allalyn_basshunter is a name known to all
Default

Este imbucurator faptul ca RLSP 12 va functiona si pe Origin. Felicitari Fifa Ro!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
alyn_basshunter is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012, 07:58 PM   #238
tynutsu
Member
 
Join Date: Jan 2012
tynutsu is on a distinguished road
Default

stefan vreau sa dai un ochi la stadionul Emil Alexandrescu un 3dm si sa imi spui pana la lansare daca e "importabil" dupa standardele echipei FIFARo
vreau sa iti trimit msg privat, dar nu am destule privilegii
ideea e ca vreau sa te uiti putin daca ar fi bun pentru fifa.
pentru ca tu ai spus ca ai deja o versiune de E.A. Iasi si tot nu mi-ai explicat (nici macar in privat) unde ar fi dificultatea la inserare.
Please let me know
tynutsu is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2012, 08:52 AM   #239
damned_emil
Member
 
Join Date: Aug 2011
damned_emil is an unknown quantity at this point
Default

daca nu am jocul original...ma refer la faptul ca este descarcat dupa torrentzi pot juca online RLSP ? let me know please !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
damned_emil is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2012, 11:17 AM   #240
stefan
Guest
 
Default

Daca nu ai jocul original NU POTI JUCA ONLINE! Daca nu ai putut juca online timp de 5 luni de cand a aparut FIFA cum iti imaginezi ca vei putea juca acum?

De cand exista patchuri cu echipe pentru FIFA absolut nici un patch nu a functionat bine nici macar pe LAN iar acum conexiunea se face prin serverele EA deci nu exista absolut nici o sansa sa joci cu o echipa din Romania online.

Vad ca pretentille sunt din ce in ce mai mari, toti asteapta lucruri miraculoase de la un patch despre care am spus chiar de la inceput ca va fi unul simplu asa ca maine dupa lansarea patchului eu imi prezint demisia si sanatate!
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:16 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL