INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09

Notices

View Poll Results: <>
Va fi NEXT-GEN 100% 38 42.22%
NEXT-GEN?2010 sigur NU 52 57.78%
Voters: 90. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-03-2009, 09:00 PM   #1
Never Walk Alone
Nick vechi: gamer_razvan08
 
Never Walk Alone's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Never Walk Alone is on a distinguished road
Default Fifa 2010

Oare ce ne va rezerva acest viitor joc de la EA SPORTS.Oare va fi acelasi joc termbel cu care ne-am obisnuit deja de cativa ani buni sau oare va fi NEXT-GEN?Dati-va toti cu parerea(screenshot-uri, trailere, amanunte) orice dar sa aflam cate ceva.Io din ce am citit despre viitorul produs scos de EA am inteles ca va fi NEXT-GEN.Sper sa fie asa!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

/7171/13252vh0.png[/img][/url]

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Never Walk Alone is offline  
Old 18-03-2009, 09:28 PM   #2
BughyRy
Member
 
BughyRy's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Baia Mare, România
BughyRy will become famous soon enoughBughyRy will become famous soon enough
Default

Eu prevad o schimbare minima fata de 09, desi schimba prefixul ca sa zicem asa nu cred ca va fi mare schimbare desi mi-as dori
__________________
Thierry Henry for life !! Alez Henry !


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
BughyRy is offline  
Old 18-03-2009, 09:34 PM   #3
stefan
Guest
 
Default

Si de FIFA 09 se spunea la fel si n-a fost next-gen. Oricum e mult prea devreme sa vorbim despre FIFA 2010, primele informatii oficiale in general apar spre sfarsitul lui iulie sau inceputul lui august.
 
Old 18-03-2009, 09:58 PM   #4
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Am vazut pe cateva forumuri straine ceva "informatii" dar nu erau chiar oficiale mai mult speculatii, oricum sper sa puna next-gen, cred ca in 2009 suntem pregatiti de next-gen, daca au aparut jocuri ca si GTA IV care cere foarte mult resurse, si a avut succes, iti dai seama ca si pt fifa vor avea...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline  
Old 18-03-2009, 10:12 PM   #5
C.RoNaLdO7
Member
 
C.RoNaLdO7's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Santiago Bernabéu
C.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the roughC.RoNaLdO7 is a jewel in the rough
Default

Sper sa fie next-gen , daca nu vor sa fie depasiti de concurenta.
C.RoNaLdO7 is offline  
Old 18-03-2009, 10:58 PM   #6
Fantoma
Member
 
Fantoma's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Urziceni
Fantoma is on a distinguished road
Default

Desi FIFA 09 nu e chiar stralucit, am citit pe un site ca jocul a fost foarte vandut in Europa. Probabil, zic eu, pentru ca lumea s-a lasat prea influentata de toate trailerele vazute pe YouTube. In afara de jucatori si gazon, ce a mai fost schimbat ? Cateva chestii adaugate in Meniu si aia e. Probabil la anu` vom vedea FIFA 09 + 2-3 buguri reparate + 2-3 chestii noi schimbate la stadion. Totusi, EA nu s-a sinchisit deloc sa schimbe macar publicul de carton, care de ceva ani ne plictiseste. Deci... mare branza sa nu va asteptati, interesul celor de la EA este sa vanda multe jocuri fara prea multe batai de cap; nu le pasa de noi, atata timp cat lor le intra banii in buzunar.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Fantoma is offline  
Old 19-03-2009, 06:09 AM   #7
invisible
Member
 
invisible's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
invisible will become famous soon enough
Default

Fifa 09 a fost mult mai bun decat fifa 08 ....a avut cateva schimbarii care mie cel putin mi-au placut! Sper ca fifa 2010 sa aduca mult mai multe schimbari , dar e prea dreveme sa vb despre asta acum !
invisible is offline  
Old 19-03-2009, 08:56 AM   #8
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Fantoma View Post
Desi FIFA 09 nu e chiar stralucit, am citit pe un site ca jocul a fost foarte vandut in Europa. Probabil, zic eu, pentru ca lumea s-a lasat prea influentata de toate trailerele vazute pe YouTube. In afara de jucatori si gazon, ce a mai fost schimbat ? Cateva chestii adaugate in Meniu si aia e. Probabil la anu` vom vedea FIFA 09 + 2-3 buguri reparate + 2-3 chestii noi schimbate la stadion. Totusi, EA nu s-a sinchisit deloc sa schimbe macar publicul de carton, care de ceva ani ne plictiseste. Deci... mare branza sa nu va asteptati, interesul celor de la EA este sa vanda multe jocuri fara prea multe batai de cap; nu le pasa de noi, atata timp cat lor le intra banii in buzunar.
cred ca jocu are nevoie de mai multe schimbari decat publicul, daca sa schimba gameplay, grafica... si publicu ramane la fel mie imi convine...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline  
Old 25-03-2009, 02:26 PM   #9
Singurul
Member
 
Join Date: Jul 2008
Singurul has a little shameless behaviour in the past
Default

sper sa ne putem crea pe noi in joc
Singurul is offline  
Old 25-03-2009, 11:48 PM   #10
gugalmale
Member
 
Join Date: Mar 2009
gugalmale is on a distinguished road
Default :)

eu, fazza de 08, de 09 am fost placut surprins, mai ales miscarile care sunt foarte multe atunci cand jucatorii intra in contact, variate, sper ca si 2010 sa aduca macar cateva elemente in plus, poate oamenii din tribuna sa nu mai apara in forma pastrata de pe vremea fifei 2000
gugalmale is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:43 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL