INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > RLSP 2006
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 05-07-2006, 06:17 PM   #1
the_gamer_xxx
Member
 
Join Date: Mar 2006
the_gamer_xxx is on a distinguished road
Default

Am gasit un program numit TV Master 06 cu care puteti sa schimbati logourile (este combatibil cu RLSP 2.0), inloc de logurile EA puteti pune logourile Diviziei A
Il puteti downloada de aici: http://files.filefront.com/TV_Master_06___...;/fileinfo.html
Programul contine logourile :AmericaSport,Canal+,CanalSAT,EA,Eurosport,FOX,
MediaSet,RAI Sport,SKY,UCL,World Cup SKY

Si de ce nu si a Diviziei A? Ar fi super...asa cred eu...sa-mi spuneti daca agreati ideia mea

Chiar nu are nimeni nici o parere?
De ce nu ma baga-ti in seama?
Spune-ti si mie daca sunte-ti deacord cu aceasta ideie...
Hmm....chiar nu va pasa? ...credeam ca-i buna ideia ptr RLSP 2.0
Vrea cineva sa faca logourile pentru Divizia A?
the_gamer_xxx is offline  
Old 07-07-2006, 04:50 PM   #2
Sirius
Shipwrecked Pioneer
 
Join Date: Nov 2002
Location: Londra
Sirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to beholdSirius is a splendid one to behold
Default

In primul rand nu te baga nimeni in seama pentru ca nu stii sa vorbesti bine limba romana. Poate te-ai grabit, poate asa te-ai obisnuit, dar oricum....Ideea si nu ideia, bagati si nu baga-ti, sunteti si nu sunte-ti. Apoi propozitia spune-ti si mie e destul de aiurea, in cel mai bun caz ai fi putut zice spuneti-mi. Deacord se scrie dezlegat, de acord.
In al doilea rand, poate ca oamenii au alte prioritati acum, cand o sa se ajunga la logouri stai linistit ca cineva o sa raspunda.
__________________
In Romania se poate orice!


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Sirius is offline  
Old 31-07-2006, 01:22 PM   #3
crstn_savu
Banned
 
Join Date: Jul 2006
crstn_savu is on a distinguished road
Default

Ca neamu... dc sa facem un lucru misto cand putem sa il facem numai de forma??? comentariul in limba romana nu, meniul in lb romana nu, echipamentul nou vad ca latzi facut numai pt rapid si dinamo, la imnurile galeriilor nici atat nu ati lucrat, ...
mai bine ati vinde patchul ca orice joc dar la un pretz mic si sa aiba toate prostiile: ex sa coste 2 euro patchul + taxele postale si sa fie livrat prin posta.
Cine nu si-ar permite sa dea sa zicem 150 000 lei pe un patch... daca el chiar ii pasionat.
crstn_savu is offline  
Old 31-07-2006, 01:34 PM   #4
stefan
Guest
 
Default

De forma? probabil Divizia A si cele 3 serii B, 14 echipe clasice si ce alte chestii mai contine patchul, 11 stadioane (pana acum) nu iti ajung, bun, o sa vedeti la FIFA 2007 patch facut de forma, nici o echipa, nici un stadion, nimic, sa vad atunci ce o sa faceti. Nu e vina mea ca echipa aia de 2 lei vechi nu a fost in stare sa isi prezinte toate echipamentele.
 
Old 31-07-2006, 01:34 PM   #5
sisu_stelistul
Member
 
sisu_stelistul's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Bucuresti
sisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to beholdsisu_stelistul is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to sisu_stelistul
Default

Quote:
Originally posted by crstn_savu@Jul 31 2006, 03:22 PM
Ca neamu... dc sa facem un lucru misto cand putem sa il facem numai de forma??? comentariul in limba romana nu, meniul in lb romana nu, echipamentul nou vad ca latzi facut numai pt rapid si dinamo, la imnurile galeriilor nici atat nu ati lucrat, ...
mai bine ati vinde patchul ca orice joc dar la un pretz mic si sa aiba toate prostiile: ex sa coste 2 euro patchul + taxele postale si sa fie livrat prin posta.
Cine nu si-ar permite sa dea sa zicem 150 000 lei pe un patch... daca el chiar ii pasionat.
[snapback]87431[/snapback]
Eu nu as da 150 de mii pe patch, poate nu suntem toti bogati, asa cum este patchul contine aprope tot ce vrei, comentariu in limba romana e imposibil de facut, tu ai sta cateva luni sa inregistrezi un comentariu, traducerea nu ar fi buna, sa downloadezi si tu traducerea facute de cristi(sau ceva de genul) pentru fifa wc 2006, este plina de greseli, si fara greseli tot nu ar fi buna deoarece nu poti traduce motamo totul. Echipamentul cum vrei sa-l faca daca inca nu a aparatu cel de rezerva pentru Steaua, cand va aparea probabil ca il vor face deoarece sunt foarte seriosi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sisu_stelistul is offline  
Old 31-07-2006, 03:23 PM   #6
sdc
Member
 
sdc's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Focsani
sdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to beholdsdc is a splendid one to behold
Default

la fel ca in orice domeniu exista multumiti si nemultumiti.Voi baieti puteti sa va faceti treaba mai departe ca sunt destui care va apreciaza munca
sdc is offline  
Old 31-07-2006, 03:39 PM   #7
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally posted by crstn_savu@Jul 31 2006, 02:22 PM
Ca neamu... dc sa facem un lucru misto cand putem sa il facem numai de forma??? comentariul in limba romana nu, meniul in lb romana nu, echipamentul nou vad ca latzi facut numai pt rapid si dinamo, la imnurile galeriilor nici atat nu ati lucrat, ...
mai bine ati vinde patchul ca orice joc dar la un pretz mic si sa aiba toate prostiile: ex sa coste 2 euro patchul + taxele postale si sa fie livrat prin posta.
Cine nu si-ar permite sa dea sa zicem 150 000 lei pe un patch... daca el chiar ii pasionat.
[snapback]87431[/snapback]
Angajeaza-l pe Gradinescu sa iti faca comentariul la joc si poate il bagam , daca nu poti atunci ce rost are sa bagam un comentariu facut de baieti de cartier care ar suna penibil . Iar in legatura cu , meniul .. nu sti engleza sau ce naiba???ce crezi ca daca ai meniu in romana o sa fie mai bun gameplay-ul ??? Imnurile , te rog frumos trimite inregistrari , ce vrei sa mergem noi pe stadioane ca sa inregistram imnurile??

Sa sti ca suntem si noi oameni , avem si noi vieti si nu stam toata ziua ca sa editam

Daca nu iti place nu il downloada , sunt si alti care editeaza pentru Romania ... CICA... dar in ritmul lor cred ca o sa mori de batranete si tot nu o sa faca un patch ca RLSP !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 01-08-2006, 03:45 PM   #8
crstn_savu
Banned
 
Join Date: Jul 2006
crstn_savu is on a distinguished road
Default

Oameni... spre exp la steaua acuma va dau toate imnurile daca vreti... voi nu ati auzit de alti comentatori??? numai de gradinarescu??? la engleza is f bun si stiu f bine engleza... Asta este ... treaba de mantuiala.
Stefan se vede ca esti deala din republica moldova... In primul rand... Ce ai tu cu Steaua??? O echipa de 2 bani a ajuns in semifinalele UEFA unde nici dinamo si nici rapid nu a ajuns, drept concluzie si dinamo si rapid sunt net mai slabe decat steaua.
In al doilea rand... De cate ori a castigat rapid sau dinamo liga campionilor???
In al treilea rand... Dinamo si rapid au castigat la un loc atatea titluri cat steaua.
crstn_savu is offline  
Old 01-08-2006, 03:53 PM   #9
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

in primul rand am zis Gradinescu ca exemplu nu m-am referit ca el e omul potrivit.
In al doilea rand cand a castigat Steaua UCL se faceau niste manarii la club .... asa ca mai bine lasa :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 01-08-2006, 04:06 PM   #10
Ratonu
simpatizant hibrid
 
Ratonu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucureşti
Ratonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond reputeRatonu has a reputation beyond repute
Default

Nu e aici locul in care sa discutam despre Steaua.
Si pentru ca oricum se deviase de la subiect intr-un topic si asa inutil... ĪNCHIS.
__________________
Căci cu noi este Dumnezeu...
Ratonu is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:53 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL