INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > RLSP 2006

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-03-2006, 10:05 PM   #21
johnny
Member
 
johnny's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Braila
johnny is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to johnny
Default

Quote:
Originally posted by Ionut cel Intelept@Mar 11 2006, 08:26 PM
Atat timp cat cele doua patchuri nu merg impreuna, ar fi o chestie ca rlsp-ul sa fie bagat. Cu conditia sa se specifice foarte clar provenienta patchului.
[snapback]75425[/snapback]

Mie mi se pare super ideea asta cu Divizia A dar poate si Divizia B in acest mega patch. Astfel va fi rasplatita si munca baietilor de la fifaro. am vazut pe www.mysweetpatch.com ca baietii nostrii si-au dat acordul ptr. ca Divizia A sa apara in patch. Poate OcKham asta baga si divizia B. Voi adminii vb. cu ei sa aiba echipele atatea stele cate au si in patch-ul facut de voi 1.5.
Salutare!!!
__________________
Steaua=viata noastra
johnny is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2006, 01:00 PM   #22
Alex
Banned
 
Join Date: Nov 2005
Location: Piatra Neamt
Alex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really niceAlex is just really nice
Default

In CEP echipele Romanesti au mai putine stele decat in RLSP. Rapid are 1 stea iar Steaua 2.5!
Alex is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2006, 11:54 PM   #23
johnny
Member
 
johnny's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Braila
johnny is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to johnny
Default

Quote:
Originally posted by johnny@Mar 24 2006, 11:05 PM
Mie mi se pare super ideea asta cu Divizia A dar poate si Divizia B in acest mega patch. Astfel va fi rasplatita si munca baietilor de la fifaro. am vazut pe www.mysweetpatch.com ca baietii nostrii si-au dat acordul ptr. ca Divizia A sa apara in patch. Poate OcKham asta baga si divizia B. Voi adminii vb. cu ei sa aiba echipele atatea stele cate au si in patch-ul facut de voi 1.5.
Salutare!!!
[snapback]76244[/snapback]
asta asa este dar putem si noi sa facem cele mai slabe echipe chiar de 5 stele.


Nu am spus ca Steaua tresa aiba 5 stele am zis ca asta putem si noi sa o facem , dar chestia cu Divizia B merge . Nu ati pus voi in versiunea 1.5 si Divizia B? Ce daca sunt 8 echipe. Macar puteam sa promovam si noi cu ele. Atat am avut de spus . Vad ca aici pe forum lumea te cam ia la suturi cand vrei sa iti spui parerea. Multumesc.

Nu inteleg de ce tot apar chestiile astea cu "sunt cocalar de mirc" si "sunt prost si nu stiu sa folosesc limba romana" ce sunt astea de unde apar tampeniile astea?











As mai avea o intrebare: aveti idee pentru versiunea 0.12 cea in care va fi si Divizia A trebuie neaparat sa avem versiunea 0.11 sau merge fara aceasta?
__________________
Steaua=viata noastra
johnny is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2006, 02:06 PM   #24
stefan
Guest
 
Default

De unde sa bage el divizia B? :P

Cand am acceptat ca RLSP sa fie inclus in CEP am pus niste conditii, asa ca nu va mai agitati cu valoarea echipelor ca nu o sa aiba Steaua 5 stele :P
  Reply With Quote
Old 26-03-2006, 03:19 PM   #25
Ionut cel Intelept
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Videle
Ionut cel Intelept is on a distinguished road
Default

Partea neplacuta la CEP este ca e un patch foarte mare. La inceput avea vreo 70 de mb, acum din cate stiu a ajuns la vreo 160. E destul de greu sa descarci un asemenea fisier cu o conexiune de 56 kbs.
__________________
Jedi are the guardians of peace in the galaxy.
Jedi use their powers to defend and protect, never to attack others.
Jedi respect all life, in any form.
Jedi serve others rather than ruling over them, for the good of the galaxy.
Jedi seek to improve themselves through knowledge and training.
Ionut cel Intelept is offline   Reply With Quote
Old 02-04-2006, 11:16 PM   #26
stefan
Guest
 
Default

Probabil ca versiunea 0.12 se va duce inspre 200mb pentru ca au mai fost adaugate cateva ligi.

Mie mi-a luat o zi intreaga sa descarc 0.11 desi am o conexiune de 768kbps in weekend. Tragea 5 minute cu 20KB si dupa aia scadea la 2-3, trebuia sa ii dau stop si resume.

Din cate stiu eu CEP 0.12 nu are nevoie de 0.11 instalat. Acum este in teste si probabil va fi lansat pe 8 aprilie+o zis sau 2 daca apare probleme. Si nu, nu aam versiunea 0.12 pentru ca nu am timp de teste.
  Reply With Quote
Old 03-04-2006, 12:40 AM   #27
razvanultra55
Member
 
razvanultra55's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucuresti
razvanultra55 has a spectacular aura aboutrazvanultra55 has a spectacular aura about
Send a message via MSN to razvanultra55 Send a message via Yahoo to razvanultra55
Default

eu am CEP instalat si vreau sa spun ca nu mi se blocheaza deloc si nu am gasit bug-uri la el.
faza cu RLSP in CEP construct e o idee buna
btw: am RLSP instalat si CEP si nu am probleme...merge perfect.
cei care ma cunosc stiu ca nu vb aiurea....
astept versiunea 0.12 sa vedem ce imbunatari aduc
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
razvanultra55 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2006, 08:43 PM   #28
stefan
Guest
 
Default

A aparut azi si are 238mb. http://www.fifa-mra.com/CEP/

Din pacate nu au mai intrat in patch niste chestii pe care le trimisesem eu pentru Divizia A si au modificat ei cateva chestii cum ar fi bannerul pentru campionat de la kick off, trofeele au fost inlocuite cu o stema cam de slaba calitate a FRF...
  Reply With Quote
Old 08-04-2006, 08:43 PM   #29
nigga_thebest
Member
 
Join Date: Nov 2005
nigga_thebest is on a distinguished road
Default

Am downloadat CEP 0.12 .Dar nu il pot instala .Intru in el imi apre o fereastra MS-DOS si imi iese <_< <_< Imi trebuie ceva inainte ?
nigga_thebest is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2006, 08:54 PM   #30
stefan
Guest
 
Default

apare o fereastra neagra cand rulezi OckCEP012.exe sau cand?
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:28 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL