INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 13 > Cariere

Reply
 
Thread Tools
Old 11-01-2013, 11:09 PM   #21
burean
Member
 
burean's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Arad,Șiria
burean will become famous soon enough
Default

Bv ai reusit sa faci o super echipa sigur te bati la titlu sezonul viitor
burean is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2013, 11:19 PM   #22
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default

Suntem intr-o forma incredibila










Nu e rau anul viitor sper ca o sa fim campioni

Castig ceva stele

Anul viitor sper sa dea peste 45

Am fost condus tot meciul oricum pentru prima participare sa ajung in finala a fost ceva incredibil incredibil

Prima victorie



Adversari modesti


Finala este tot mai aproape


Grecia ne face viata usoara si reuseste o surpriza

Finalaaaaaaaaaa


Castigam cu un om in minus din minutul 75


Doar Barkley face parte din echipa turneului


Nu am reusit sa ajung in al III -lea tur in cupa




Am si eu 2 jucatori



Suma pt locul 2 nu e rau un sezon reusit


Conducerea ne cere sa fim campioni la ce buget mi-a dat ar trebui sa aduc titlul

Iarasi City imi vaneaza jucatorii


Bomba pe piata transferurilor pisicile negre se pregatesc sa il aduca pe tanarul Mario Gotze

A facut o figura frumoasa la CM asa ca am hotarat sa il aduc . Lucas Digne s-a alaturac clubului nostru in schimbul a 38 mil. Am uitat sa fac poza un LB de 21 de ani si 80 o sa vedeti la TOP TRANSFERS

Refuzat este mult prea valoros ca sa plece



Am vandut portarul deoarece am fost sigur ca Marc ter steger va accepta dar nu ne-am inteles si asa am ramas doar cu cel de la rezerve pana in iarna


La inceputul sezonului viitor Krupp ne va parasi

Aici se vede si Lucas Digne

Am cheltuit ceva bani in ultimele zile ni sa alaturat si un pusti francez Kurt Zouma pe o suma de 23 de milioane un fundas de viitor doar de 19 ani si 77 am asteptari de la el

Grupa accesibila sper sa ajung pe locul 2 acum ca am ramas cu un portar de 61 ne va fi ceva mai greu pana la iarna

Se face remarcat acest pusti vrancez

Mai are un sezon la mine nu pleca acum

Imi place foarte mult acest jucator

Nu este chiar asa de greu precum am crezut ca o sa fie facem spectacol in primul meci european din acest sezon










Ii aveam doar pe Krupp si Connor si aveam nevoie disperata de un atacant de clasa urmeaza un portar si un AM deoarece Ganso ne va parasi la anul



Last edited by Astristul; 12-01-2013 at 12:12 PM.
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013, 12:27 AM   #23
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Felicitari pt. CM Krupp ala e creat de joc ? E interesant ca ai schimbat tot primul 11 (exceptand-ul pe Connor) si rezervele Bafta in noul sezon
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013, 12:31 AM   #24
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default



Pana la urma nu ne-am inteles in privinta pretului si ramane la mine

Avem noroc urias si castigam 3 puncte in minutul 90




Se pare ca il doresc foarte mult cei de la city dar mai are multe de aratat la mine in echipa




Quote:
Originally Posted by paulica39 View Post
Felicitari pt. CM Krupp ala e creat de joc ? E interesant ca ai schimbat tot primul 11 (exceptand-ul pe Connor) si rezervele Bafta in noul sezon
Krupp vroia sa se inteleaga cu Bayern in primul sezon dar cand am vazut ca e interesata de el am intervenit cu o oferta mai buna si l-am luat. El era la Werder Bremen la rezerve parca nu sriu de unde a aparut acel jucator stiu doar ca ma ajutat destul de mult.

Last edited by Astristul; 12-01-2013 at 12:13 PM.
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013, 12:44 AM   #25
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Nu prea dai multe golurii in ultimul timp dar important e ca castigi Parca imi amintesc de primul meu sezon la Sunderland Am avut cel ami slab atac din echipele calificate in Europa dar am castigat titlul cu 97 pt.. Bafta
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2013, 12:45 AM   #26
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default


Adus pe 3,5 mil de la Atletico


Iarasi ne intalnim cu Juve

Era aproape Krupp ...



Ne aratam valoarea si ii invatam pe tunari cum se joaca fotbal

Refuzate



Quote:
Originally Posted by paulica39 View Post
Nu prea dai multe golurii in ultimul timp dar important e ca castigi Parca imi amintesc de primul meu sezon la Sunderland Am avut cel ami slab atac din echipele calificate in Europa dar am castigat titlul cu 97 pt.. Bafta
Mersi acum intru sa vad ce pot face cu un portar ma gandesc la Kapinos a avut un parcurs foarte bun la mondial si am vazut caci Christian Eriksen a avut un sezon fabulos 22 de ani si 86 ma gandesc sa il iau acum deoarece Ganso(nu sunt prea incantat de el) va pleca iar Van Ginkel nu cred ca poate face fata singur in rest echipa este foarte bune am sa pun dupa perioada de transferuri poza cu toata echipa (fiecare jucator in parte )
A da am uitat ceva

Campioniiii campioniii ole ole ole la doar 1 punct distanta de city

Nu prea am jucat cine stie ce . Am refuzat aceste oferte

Oferta surprinzatoare dar bani am suficienti si nu vad de ce as renunta la un asemenea jucator


Va fi inlocuitorul lui Krupp



Poate ca trebuia sa il dau acuma pe krupp dar am zis ca termina acest sezon la mine



Cu echipa asta o sa atac titlul si trofeul UCL



Eu unul zic ca suntem campioni deja desi mai sunt multe etape am un lot valoros si nu am de cine sa imi fac griji





Ne batem joc de Juve












Campionii campioniii ole ole oleeeeeeeeeeeeeee




Ceva "banuti" pt castigare titlului





Last edited by Astristul; 20-01-2013 at 11:44 AM.
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2013, 06:10 PM   #27
cataboy12
Member
 
Join Date: Nov 2012
cataboy12 is on a distinguished road
Default

Bravo!O cariera de invidiat si ai avut mult noroc cand ai picat in Qater-final cu F.Istambul dintre toate acele puteri ale europei!
Dar nu inteleg ce ai facut cu M.Utd pentru ca nu ai mai pus poze cu meciurile!
cataboy12 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2013, 06:22 PM   #28
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default

WTF! Unde vad ei Milan (jucam pe San Siro) dupa cum vedeti sunt cam aproape de a castiga UCL

Cine-i campion eu sunt )


Cati internationali am )


Refuzata




---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

Quote:
Originally Posted by cataboy12 View Post
Bravo!O cariera de invidiat si ai avut mult noroc cand ai picat in Qater-final cu F.Istambul dintre toate acele puteri ale europei!
Dar nu inteleg ce ai facut cu M.Utd pentru ca nu ai mai pus poze cu meciurile!
Mda se pare caci cand am urcat pozele pe photobucket cateva din ele nu s-au vazut si printre alea era si dubla cu UTD o sa caut iarasi pozele si o sa le urc




Dream Team


Nu prea o sa am ce face cu banii astia deja am echipa destul de buna majoritatea vor fi folositi pentru echipa de rezerve

L-am adus langa fratele lui sper sa se simta bine impreuna (va juca desigur la rezerve)








Revin cu mai cateva imagini mai deseara. Iarasi nu a mers o poza de data aceasta cea a lui Lucas Pizaon care a venit la noi in echipa pentru 5 mil (el valoreaza 23) are 21 de ani si 78 cu ocazia asta o sa schimb si formula de joc cu un 4 3 2 1 cu RB CD CD LB | CM LM RM | si 2 CF si un ST
__________________
Returneaza aici :> :

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 20-01-2013 at 11:47 AM.
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2013, 06:40 PM   #29
paulica39
Member
 
paulica39's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Location: Targu-Mures
paulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to beholdpaulica39 is a splendid one to behold
Default

Transferuri bune care sigur o sa te ajute. Mi-ai trezit cateva amintiri cu Emre Can A fost cea mai mare teapa pe care am luat-o de cand joc FIFAM Dar nu ai instalat nici un patch ?
paulica39 is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2013, 11:02 PM   #30
pestescu4
Member
 
Join Date: Oct 2012
pestescu4 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by paulica39 View Post
Transferuri bune care sigur o sa te ajute. Mi-ai trezit cateva amintiri cu Emre Can A fost cea mai mare teapa pe care am luat-o de cand joc FIFAM Dar nu ai instalat nici un patch ?
Nu am instalat nimic nici nu stiu cum )) avea mai putin de un an contract si l-am luat o sa il imprumut (are 76 sper sa vina 80 si sa ii explodeze valoarea pe piata )
Am gasit ceva poze care nu au aparut adineauri

Aici e si Lucas Piazon

Dubla cu UTD


Cine a castigat cupa . Sunderlan a castigat ) si fulham face o surpriza si elimina pe cei de la UTD

Cred ca city mi-ar cumpara toata echipa daca ar putea. Refuzate


Si ultimele 3 .Adus pe 8 mil . Stiam ca va ajunge intr-o asemenea forma. Refuzat

Ca rezerva pt postul de CF

Iarasi City. Refuzata si asta

Acum ma pun sa joc iarasi vad ce o sa mai fac si dupa o sa incep o cariera noua cu o echipa din liga a III a
__________________
Returneaza aici :> :

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 20-01-2013 at 11:46 AM.
pestescu4 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:39 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL