INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 11 > Manager Mode

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 24-07-2011, 05:41 PM   #1
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default Stefan_ManUtd Manager Mode

Salut!
Sunt nou pe site. Sunt sigur ca daca as fi stiut ca exista o sectiune unde putem vorbi despre echipele noastre din Manager Mode pe forumul Fifa Romania, as fi fost deja "veteran".
Joc la World Class si tocmai am semnat un nou contract cu Atletico Madrid. Am incercat sa vand o mare parte din jucatorii care sunt sub 70 ovr si cu banii de pe ei i-am cumparat pe: Bosinghwa( RB ), Jesus Gamez( RB )(nu aveam la echipa nici un fundas dreapta), Reus, Hazard, Bale, Neymar, Delfuenso. Mi-au mai ramas 9 milioane si intentionez sa folosesc o parte din ei la Staff Upgrades. Conducerea mi-a dat ca obiectiv clasarea pe primele 4 locuri adica pe un loc de CL, dar eu sper sa ma clasez cel putin pe podium.
Eu obisnuiesc sa am cate 3 jucatori pe fiecare post, dar anul acesta nu joc in UCL, asa ca imi permit un numar mai mic de jucatori.
Primul 11 arata astfel: De Gea( 78 )- Bosingwa(80), Ujfalusi( 78 ), Godin(80), Filipe(80)- Simao(82), Mario Suarez( 78 ), Tiago(76), Bale(81), Aguero(84), Forlan(87).

PS: Revin cu rezultatele din primele etape.

Etapa 1

Atletico Madrid 1- 0 Athletic Bilbao
Forlan 76'
Omul meciului: Diego Godin

Etapa a 2-a

Barcelona 1-1 Atletico Madrid
Keita 21' Aguero 55'
Omul meciului: David Villa
Keita a fost eliminat in minutul 59, imediat dupa golul meu egalizator, dar din pacate nu am putut profita de asta.

Etapa a 3-a

Atletico Madrid 3-0 Deportivo
Aguero 57' 63' 87'
Omul meciului: Sergio Aguero
3 goluri pentru Aguero, 2 assisturi si o lansare pentru al treilea gol pentru Forlan. Atacul Madrilenilor a colaborat perfect astazi. In prima repriza echipa oaspete s-a aparat destul de bine si chiar a avut cateva ocazii bune, dar De Gea si defensiva parca au vrut sa razbune golul primit etapa trecuta. In repriza a 2-a a fost doar o echipa pe teren, iar incercarile timide ale adversarilor au fost blocate cu multa determinare de De Gea.

Etapa a 4-a

Malaga 1-1 Atletico Madrid
Fernando 26' Forlan 77'
Omul meciului: Diego Forlan
Un rezultat dezamagitor. Am dominat meciul, am ratat de 2 ori singur cu portarul, am avut chiar si o bara imediat dupa golul marcat, dar portarul advers a fost intr-o forma de zile mari si am avut si putin ghinion, insa a fost greseala lui De Gea la golul luat. Fernando a sutat puternic, dar a facut-o pe coltul scurt pe care portarul trebuia sa-l apere. In fine, este si vina fundasilor ca l-au lasat sa suteze din interiorul careului. Cu toate astea, o victorie la macar 2 goluri etapa viitoare ne-ar putea urca pe 2 la 2 puncte de Real.

Last edited by Stefan_ManUtd; 24-07-2011 at 06:53 PM.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 06:51 PM   #2
Silviu1
Member
 
Silviu1's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Location: Romania
Silviu1 is on a distinguished road
Default

Bafta la Atletico, sa-ti indeplinesti obiectivele
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


pt. amicale ( fifa 11 ) PM cu id-u de mess
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Silviu1 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 06:56 PM   #3
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Bun venit..ai o echipa buna..egalul cu Malaga nu ma incanta dar mai sunt muuuulte meciuri..succes!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 07:10 PM   #4
waynee
Banned
 
Join Date: Dec 2010
waynee will become famous soon enough
Default

ai inceput bine campionatul.victorie impotriva celor de la Bilbao si egal contra celor de la Barcelona.Ma asteptam la mai mult contra celor de la Malaga,probabil jucatorii erau obosit.Succes in continuare.
waynee is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 07:13 PM   #5
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Etapa a 5-a

Atletico Madrid 3-0 Real Sporting
Mario Suarez 14'
Aguero 26'
Forlan 90'
Omul meciului: De Gea
Ne asteptam la rezultatul asta. Baietii stiau ca avem nevoie de o victorie la cel putin 2 goluri pentru a urca pe 2 si nu au facut decat sa-si asigure locul cu inca un gol. Mario Suarez si mai apoi Aguero au spart "blestemul primei reprize" pentru noi. In primele 4 etape am luat toate golurile in prima repriza si am marcat toate golurile in a 2-a repriza, dar iata ca ne-am revenit si momentan suntem in grafic pentru indeplinirea obiectivului. In ciuda golului, a assistului pentru Forlan si a scorului, Aguero a fost tare ghinionist azi si cred ca l-as fi lasat pe banca etapa viitoare daca nu am fi castigat. A lovit de 3 ori bara din pozitii facile si asta pentru ca a tratat fazele cu lejeritate. Dar pana la urma a facut un meci bun si suntem fericiti. Urmeaza Zaragoza.

PS: Multumesc de sustinere.

Last edited by Stefan_ManUtd; 25-07-2011 at 11:35 AM.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 07:19 PM   #6
reMMMuseL
Member
 
reMMMuseL's Avatar
 
Join Date: May 2011
reMMMuseL is an unknown quantity at this point
Default

Ai inceut asa si asa campionatul,ai avut si ghinion sa pici cu Barcelona chair din primele etape
Sunt sigur ca echipa isi va reveni si vei castiga pe linie
Bafta in continuare!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Boboc
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
reMMMuseL is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 07:25 PM   #7
raulik07
Member
 
raulik07's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Hunedoara
raulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to beholdraulik07 is a splendid one to behold
Default

Succes cu Zaragoza..e o echipa incomoda..dar sunt sigur ca echipa ta se va impune!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

--------------------------------------------------

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


raulik07 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 08:55 PM   #8
Skat™
Banned
 
Join Date: Oct 2009
Location: Iaşi
Skat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these partsSkat™ is infamous around these parts
Default

Ai inceput campionatul destul de bine! Rezultat foarte bun si cu Barca! Multa bafta!
Skat™ is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 10:52 PM   #9
Barca11
Member
 
Join Date: Sep 2010
Barca11 is on a distinguished road
Default

Nici o infrangere din ce am vazut si asta e bine ! Un clasament daca se poate ?
Barca11 is offline   Reply With Quote
Old 24-07-2011, 11:11 PM   #10
Stefan_ManUtd
Member
 
Stefan_ManUtd's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Stefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to allStefan_ManUtd is a name known to all
Default

Vreau sa va arat un clasament cat mai exact si asta voi putea face inaintea meciului de cupa pentru ca acum celelalte echipe au mai multe meciuri decat mine, eu mai putine si vreau un clasament cu un numar egal de meciuri. Cred ca maine o sa pot face asta. Acum ma uit la finala Copa America.
Si mie imi pare rau ca nu am putut profita de eliminarea lui Keita si sa inving Barcelona pentru ca mai aveam la dispozitie 30 de minute FIFA, dar s-au aparat excelent. La mine e 4 minute repriza. Daca ar fi fost 6 poate as fi avut mai mult timp la dispozitie sa-mi creez ocazii clare. Cu Malaga nu am nici o scuza. Am ratat prea mult. si am fost neglijent in defensiva la golul primit ca dupa aceea am avut mai mare grija. Totusi dupa sfarsitul etapei a 5-a am urcat pe locul 2 cu 11 puncte la 2 puncte de liderul Real Madrid.
Stefan_ManUtd is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:02 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL