INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 11-10-2007, 08:55 PM   #81
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by radullll View Post
am si eu o problema in fifa imi intra in joc totul e ok da jucatorii se vad pe orizontala am o placa video ati radeon 9000 care se afla printre cele pe care jocul le suporta .... http://img223.imageshack.us/my.php?image=fifakt4.jpg am pus aici un link sa vedeti si voi poate stiti cumva ce are bafta
looooooooooooooolz )))))))))))))) Aia zici ca is morti acolo. Gata cu off topicul. Nu pot sa inteleg ce dreaq ti s-a intamplat, din moment ce nu am mai intalnit niciodata asa ceva.
  Reply With Quote
Old 11-10-2007, 09:05 PM   #82
poli tm in fifa
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Timisoara, Teritoriu alb-violet
poli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to beholdpoli tm in fifa is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by radullll View Post
am si eu o problema in fifa imi intra in joc totul e ok da jucatorii se vad pe orizontala am o placa video ati radeon 9000 care se afla printre cele pe care jocul le suporta .... http://img223.imageshack.us/my.php?image=fifakt4.jpg am pus aici un link sa vedeti si voi poate stiti cumva ce are bafta
Deci bugul asta le intrece pe toate.Ai incercat sa instalezi din nou fifa ?? Daca nu inainte de a instala sterge folderul FIFA 08 din My documents
__________________
08-11-2002, 11:51 AM
Quote:
Gandeste in viitor : FIFARomania -> cel mai MARE site din domeniu, iar noi suntem printre primii care s-au inregistrat: o sa fim priviti ca niste ZEI!!!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
:wink:
poli tm in fifa is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2007, 09:30 PM   #83
radullll
Member
 
Join Date: Oct 2007
radullll is on a distinguished road
Default

ideea este ca si pe demo facea la fel eu am sperat ca pe full sa nu fie oricum am bagat cele mai noi drivere totul e ok dar nu imi explic ce se intampla atata timp cat placa mea ati radeon 9000 se afla printre cele care le suporta jocu
radullll is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2007, 09:50 PM   #84
stephen
I Don't Believe a Word
 
stephen's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Bucuresti/Constanta
stephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond reputestephen has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by radullll View Post
am si eu o problema in fifa imi intra in joc totul e ok da jucatorii se vad pe orizontala am o placa video ati radeon 9000 care se afla printre cele pe care jocul le suporta .... http://img223.imageshack.us/my.php?image=fifakt4.jpg am pus aici un link sa vedeti si voi poate stiti cumva ce are bafta
virusi ? e destul de ciudat...jocul tau e original sau other source?ar putea fi kitul de instalare...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
stephen is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2007, 10:35 PM   #85
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Ce poza tampita nu m-am putut abtine sa nu rad...Bug ?
__________________

eLiTe is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2007, 04:13 AM   #86
Alehandro
Member
 
Join Date: Oct 2007
Alehandro is on a distinguished road
Default

Ce bugu-ri am intalnit:

- comentatorul exulta acordandu-i portarului meritul deosebit de a fi aparat chiar si suturile ce au zburat la distanta considerabila de poarta, suturi gen incercare ca la rugby
- au disparut jucatorii adversi de pe teren ramanand doar portarul
- am dat gol din corner, la reluare se vede perfect cum mingea trece prin bara si plasa laterala
- desi am planificat meciurile amicale in al doilea sezon, cand sa incep am constatat ca ma aflam in prima etapa ca si cum nu planificasem nimic; asemanator dar si mai enervant, m-am trezit ca in locul meu a jucat calculatorul sarind astfel peste un meci de cupa care cica l-am pierdut la penalty-uri
- posibil sa ma insele pe mine vederea, la unele suturi portarul advers apara fara sa atinga mingea, adica e cu mana pe langa minge dar e ca si cum ar atinge-o, oricum portarii se intind de parca ar concura cu tipul ala din Fantastic 4
Alehandro is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2007, 05:54 AM   #87
cristiano_ronaldo
Member
 
cristiano_ronaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucharest
cristiano_ronaldo is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to cristiano_ronaldo
Default

Eu am o problema si nu stiu cum sa ii vin de hac, de ex. cand primesc 500 de pct sau 750 ( nu cont. cate..)si cand vreau sa salvez ca sa imi dea punctele in Fan Shop, nu merge..Ori ca ii dau Enter ori ca ii dau click cu mouse-ul...si ma intoarce inapoi acolo la zonele geografice ca sa vad ce am deblcoat..
__________________
Cum trec dintii prin maslina, asa trec eu de fundasi la FIFA!!!!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristiano_ronaldo is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2007, 02:06 AM   #88
banus
Member
 
Join Date: Jul 2007
banus is on a distinguished road
Wink

Buguri intalnite..
Cum sa mai spus de exemplu sutez pe langa poarta si comentatoru zice ca portaru a scos mingea incredibil...
Si ce ma enerveaza cel mai mult si mi se pare cel mai ciudat bug...am patit de 2-3 ori sa intru la cariera dau sa incep meciu apare un pic stadionu si imi apoi conection lost ca si cand as juca pe net
Am mai patit cand alerg .. sa nu fie sincronizat alergatu cu miscarea adica alerga si nu dadea din picioare
banus is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2007, 01:20 PM   #89
andrei_fcmbacau
Member
 
andrei_fcmbacau's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Location: in fata calculatorului
andrei_fcmbacau is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to andrei_fcmbacau
Default

eu nu am vazut pana acum nici un bug in joc
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andrei_fcmbacau is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2007, 01:22 PM   #90
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by andrei_fcmbacau View Post
eu nu am vazut pana acum nici un bug in joc
Si trebuie sa zici asta de mii de ori? Singurul bug pe care l-am intalnit este faptul ca in Manager Mode, jucatorilor le iese rasuflarea in iulie )
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:36 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL