INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa
Register FAQ Community Calendar

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-12-2003, 10:03 PM   #1
Draqla
Member
 
Join Date: Dec 2003
Location: Bucharest
Draqla is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Draqla
Default

Din cauza placii video (4 Mb) nu pot sa joc versiuni de Fifa mai sus de 2002 (si ala cu detalii la minim si camere inalte), asa ca m-am reprofilat pe versiunile mai vechi, de exemplu 2000, 2001.
Stie cineva un loc de unde pot sa imi iau, daca exista, patch-uri pentru jocurile astea mai vechi?
Draqla is offline  
Old 19-12-2003, 10:23 PM   #2
RaPiDuTz
Member
 
Join Date: Oct 2003
Location: Bucuresti
RaPiDuTz is on a distinguished road
Send a message via AIM to RaPiDuTz Send a message via MSN to RaPiDuTz Send a message via Yahoo to RaPiDuTz
Default

Intra la http://downloads.soccergaming.com/

Poti gasi acolo chesti de downloadat pt toate jocurile menitonate de tine...acu nujtu
daca sunt si patchuri dar probabil ca vei gasi (fifa 2001 are 2751 de download-uri )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
RaPiDuTz is offline  
Old 19-12-2003, 10:36 PM   #3
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

cum a zis rapidutz, cam acolo gasesti tot ce vrei la jocurile astea, chiar si updateuri recente pentru loturi, tot aclo mai sunt si primele incercari de patchuri ale lui catalin cojocariu si ale mele, dar doar la fifa 2001 si 2002 vei gasi, la 2000 si 99 nu stiu daca este ceva romanesc
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 22-12-2003, 05:16 PM   #4
Draqla
Member
 
Join Date: Dec 2003
Location: Bucharest
Draqla is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Draqla
Default

Mersi mult pentru informatie. Am intrat si am gasit kiturile a multor jocuri pe care le vroiam de mult. Din pacate, nu am gasit patch-uri cu Romania. Poate ca pe vremea aia nu exista un editor de Fifa in Romania dar eu sper in continuare. Daca stie cineva il rog sa ma ajute. RaPiDuTz, tu stii pe cineva care se ocupa pe aici cu patch-urile pentru Fifa 2003 sau 2004 ca am niste informatii de oferit?
Draqla is offline  
Old 22-12-2003, 07:42 PM   #5
stefan
Guest
 
Default

hm, oare cine se ocupa pe aici cu patchuri...hmm, cred ca eu, mns, sanshine....da sa stii ca nu acceptam intrebari de genu "cand apare rcif?"
 
Old 23-12-2003, 10:02 PM   #6
Draqla
Member
 
Join Date: Dec 2003
Location: Bucharest
Draqla is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Draqla
Default

Nu am de gand sa pun astfel de intrebari. Vreau doar sa ajut. Am poze cu Dinamo, Steaua si o sa mai fac rost de poze si cu Rapid. Tot asa, sunt dispus sa ma interesez de loturi. Suntem aici o echipa de mai multi oameni care vrem sa va ajutam si eu o reprezint. Daca nu este nici o problema, putem incepe o colaborare sau cum vreti sa-i spuneti. Avem si oameni care se pricep la 3D Max si nunumai.
Draqla is offline  
Old 24-12-2003, 12:24 AM   #7
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

world domination fratilor e mai bine asa sa fiti mai multi ca si calitatea este mult inbunatatita ....acuma yo nu ma pricep dar daca esa se stranga cativa care chair stiu cum se mananca chestia asta cu scoaterea patchurilor paote in 2-3 faceti voi un fifa romania 2005 si cu putin noroca sa se vanda mai bine ca fifa 2005 ,apoi reclame si in sfarsit ea sports da faliment voi preluati comaniasi se aude si de romani peste mari sitari .... pana una alta succes la colaborare daca o sa fie si poate introduceti si o categorie noua(cujm era in fifa 2000 ''classics'' , steaua '86 sau rela madrid 54-59)
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline  
Old 24-12-2003, 09:41 AM   #8
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

da ce postatzi aici?
vretzi sa facetzi patch-uri mai vechi ??!?! :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline  
Old 24-12-2003, 09:45 AM   #9
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

nu aici a venit vorba .... oricum cel putin uc divizia a a iesit binisor anu trecut poate scoateti si divizia B seria I si II cred ca e si seria 3 dar mai dificil cu echipele si in special cu loturile ca mai pelaca jucatorii deh ...
daca nu sa faceti un fel de competite balcanica sau cupa cupelor again ca un fel de special sau ceva
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline  
Old 24-12-2003, 06:43 PM   #10
Draqla
Member
 
Join Date: Dec 2003
Location: Bucharest
Draqla is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Draqla
Default

Ai imaginatie Scouville. Oricum ar fi ceva sa facem un astfel de joc insa, ca si noi, stii ca e imposibil. Poate ca o sa facem un patch pentru un Fifa mai vechi dar nu cred ca putem avand in vedere faptul ca ce a fost a fost si nu prea mai avem de unde sa stim ce jucatori au fost la toate echipele. Nu mai e de actualitate si lumea nu mai pastreaza astfel de date. Tu ce patch-uri faci, Totti1 ?
Draqla is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:16 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL