INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-2003, 07:03 PM   #1
Edy_smf
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: constanta
Edy_smf is on a distinguished road
Default

1-ma enerveaza la culme cind iau mingia de la un adversar apoi se intoarce jucatorul in partea opusa celei unde ii dai comanda numai sa o dea inapoi adversarului
2-dupa ce dai gol intr-un meci important e imposibil sa nu se gaseasca un superjucator intr-o echipa de 2 bani sa dribleze tot si sa-ti dea golin 5 secunde chiar daca incerci sa-l faultezi nu ai nici o sansa jucatorii tai sar pe jos in directii aiurea numai ca sa-l lase sa treaca pe adversar
3-cind conduci iar adversarul nu a inscris deloc chiar daca e 10-0 trebuie sa-ti dea gol in min 90 numai sa nu ai clean sheet indiferent ca e echipa mult mai slaba si nu au avut nici o ocazie pina atunci
4 daca apesi space sa driblezi jucatorul in loc sa faca asta se indreapta spre adversar si ii lasa mingia uneori...
5-de multe ori vrei sa pasezi unui jucator de-al tau dar pasa pleaca aiurea la un adversar...chiar daca tu ai pozitionat f bine jucatorul pt a pasa
6-de multe ori (ceea ce mi se pare cel mai frustrant si enervant este ca atunci cind esti atacat vrei sa schimbi jucatorul cu care joci cu un fundas pt a ajunge spre cel care ataca dar nu te lasa ...ti-l schimba cu unu aiurea care nu are nici o treaba cu faza chiar daca apesi s in disperare sa iti dea controlul pe cel care il vrei si e foarte posibil din cauza asta sa iei gol
Edy_smf is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2003, 09:27 PM   #2
stefan
Guest
 
Default

pe mine ma enerveaza ca jucatorii din echipa adversa intercepteaza multe mingi si ai tai nici una...faza aia ca nuti selecteaza jucatoru care vrei e pentru ca il selecteaza pe ala din directia tastei care o tiii apasate.
  Reply With Quote
Old 03-07-2003, 02:25 AM   #3
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Pardon stefan... dupa parerea mea il selecteaza pe ala care e mai apropiat de jucatoru' care ataca!

Si inca o chestie!
Voua nu vi se pare ca cei mai buni atacanti sunt aia cu shooting 7/8? dai gol din careu sau de la marginea careului fara probleme, pe cadn cu raul, ronaldo, batistuta ratezi si de la 6 metri daca dai incet shi (sunt cocalar de mirc) pe mijloc ) Aia mai slabi o dau pe sub portar... Poate mi s epare mie, da personal cei mai buni atacanti mi se par aia cu shooting 8
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2003, 06:20 PM   #4
Edy_smf
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: constanta
Edy_smf is on a distinguished road
Default

ciudat...mie mi-l da pe cel mai aiurea pozitionat todeauna cind sint atacat...iar eu sint obisnuit sa mi-l dea pe cel mai de aproape si avindu-l pe unul aiurea sub control ma duc cu el in directie opusa
bineinteles nu se intimpla chiar todeauna ma mai lasa sa controlez citeodata si pe cel care il vreau dar cind conduci si meciul e important .... mai fura si ei
Edy_smf is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2003, 11:05 PM   #5
Neo
Member
 
Join Date: May 2003
Location: Underground
Neo is on a distinguished road
Default

e nashpa pt ca in prima repriza ataci tu si nu te faulteaza si in a doua nu mai prinzi mingea decat in poarta
__________________
FC AntiTero in V.233
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
... super mishto
Neo is offline   Reply With Quote
Old 27-11-2003, 07:22 PM   #6
MaPaX
Member
 
Join Date: Dec 2002
Location: Alba Iulia
MaPaX is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to MaPaX
Default

Quote:
Originally posted by Edy_smf@Jul 2 2003, 07:03 PM
1-ma enerveaza la culme cind iau mingia de la un adversar apoi se intoarce jucatorul in partea opusa celei unde ii dai comanda numai sa o dea inapoi adversarului
2-dupa ce dai gol intr-un meci important e imposibil sa nu se gaseasca un superjucator intr-o echipa de 2 bani sa dribleze tot si sa-ti dea golin 5 secunde chiar daca incerci sa-l faultezi nu ai nici o sansa jucatorii tai sar pe jos in directii aiurea numai ca sa-l lase sa treaca pe adversar
3-cind conduci iar adversarul nu a inscris deloc chiar daca e 10-0 trebuie sa-ti dea gol in min 90 numai sa nu ai clean sheet indiferent ca e echipa mult mai slaba si nu au avut nici o ocazie pina atunci
4 daca apesi space sa driblezi jucatorul in loc sa faca asta se indreapta spre adversar si ii lasa mingia uneori...
5-de multe ori vrei sa pasezi unui jucator de-al tau dar pasa pleaca aiurea la un adversar...chiar daca tu ai pozitionat f bine jucatorul pt a pasa
6-de multe ori (ceea ce mi se pare cel mai frustrant si enervant este ca atunci cind esti atacat vrei sa schimbi jucatorul cu care joci cu un fundas pt a ajunge spre cel care ataca dar nu te lasa ...ti-l schimba cu unu aiurea care nu are nici o treaba cu faza chiar daca apesi s in disperare sa iti dea controlul pe cel care il vrei si e foarte posibil din cauza asta sa iei gol
EXACT asta ma dispera si pe mine
MaPaX is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:10 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL