INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal intern

Reply
 
Thread Tools
Old 30-08-2012, 08:09 PM   #1
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default UEFA Champions League 2012-13

Grupa A
FC Porto
Dinamo Kiev
PSG
Dinamo Zagreb

Grupa B
Arsenal
Schalke 04
Olympiacos
Montpellier

Grupa C
AC Milan
Zenit St. Petersburg
Anderlecht
Malaga

Grupa D
Real Madrid
Manchester City
Ajax
Borussia Dortmund

Grupa E
Chelsea
Şahtior Doneţk
Juventus
Nordsjaelland

Grupa F
Bayern Munchen
Valencia
Lille
BATE Borisov

Grupa G
Barcelona
Benfica
Spartak Moscova
Celtic

Grupa H
Manchester United
Sporting Braga
Galatasaray
CFR Cluj

Cīnd au loc meciurile din grupe
18/19 septembrie
2/3 octombrie
23/24 octombrie
6/7 noiembrie
20/21 noiembrie
4/5 decembrie


Ce parere aveti de grupe?Eu zic ca CFR-ul a nimerit bine,are sanse la EL,si daca joaca fenomenal poate chiar si la optimile Champions League.
Grupa Barcei e foarte usoara,daca nu baga juniorii face 18 puncte lejer.Si abia astept sa vad meciurile din grupa D.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2012, 10:37 PM   #2
Neymar10
Member
 
Neymar10's Avatar
 
Join Date: May 2012
Location: Timisoara
Neymar10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Neymar10
Default

Grupa D putea fi mult mai tare cu PSG (PSG si Ajax au fost ultimele extrase din urna a 3 a). Atunci aveam doua derby-uri in fiecare etapa. Grupa A pare a fi echilibrata cu PSG , Porto si D Kyev are ceva sanse. Grupa B Arsenal si Schalke se cam califica , Montpellier a inceput slab campionatul , la vandut pe Giroud , iar Olympiacos are sanse mari la locul 3. In grupa C e o lupta interesanta intre Milan , Malaga si Zenit . Anderlecht nu stiu ce sa zic are sanse mai mici. Grupa E sunt favorite primele 3 (Chelsea , Sahtior si Juve) , si asta e o grupa echilibrata. In grupa F , Bayern are prima sansa , locul 2 restul , deoarece cred ca BATE are o sansa, este a doua oara consecutiv in grupe , au investit si eu ceva(cred). In grupa G , Barca are prima sansa , locul 2 Spartak sau Benfica. CFR are o sansa la locul 3 , Braga si United au prima sansa la primele doua locuri , Galata are si ea jucatori buni , dar nu stiu ce sa zic , dar cred ca CFR merge in EL...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Neymar10 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012, 12:23 AM   #3
Thomas
Banned
 
Join Date: Aug 2012
Thomas is on a distinguished road
Default

mie nu mi se pare grupa A atat de echilibrata.Eu cred ca PSG si Porto se vor califica in optimi aproape fara probleme in timp ce Kiev merge in EL
Thomas is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012, 10:29 AM   #4
Neymar10
Member
 
Neymar10's Avatar
 
Join Date: May 2012
Location: Timisoara
Neymar10 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Neymar10
Default

Dynamo Kyev a adus ceva jucatori de valoare , are si ea o sansa.... In fotbal se intampla multe
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Neymar10 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012, 01:32 PM   #5
Raz3
Member
 
Join Date: Jul 2012
Raz3 is on a distinguished road
Default

Grupa D e infern dar sper ca City sa ramana acasa...

Cfr a nimerit destul de usor...poate spera la locul 3 sau poate chiar 2!
__________________
Diavol Rosu
Raz3 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2012, 01:32 PM   #6
Thomas
Banned
 
Join Date: Aug 2012
Thomas is on a distinguished road
Default

greu...
Thomas is offline   Reply With Quote
Old 17-11-2012, 01:06 AM   #7
Scott
Member
 
Join Date: Aug 2012
Scott is on a distinguished road
Default

Mie inca nu-mi vine sa cred ca e foarte probabil ca City sa nu treaca nici anul asta de grupele UCL. Se pare ca asta e fotbalul de azi, unul foarte tacticizat in care nu mai conteaza cine esti, important e cum te prezinti in teren.
Scott is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:29 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL