INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 08 > RLSP 2008

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 15-02-2008, 11:34 PM   #91
rossi&kaka
Member
 
Join Date: Oct 2007
rossi&kaka is an unknown quantity at this point
Default

fratilor care imi aratati si mie cum sa umblu cu CM08 ? k habar n-am pls puteti lua legatura cu mine la id: tudor_paul_florin
rossi&kaka is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 02:07 PM   #92
andre
Member
 
Join Date: Feb 2008
andre is on a distinguished road
Default

cand apare un update la rlsp 2008 eu am scos de pe *******
andre is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2008, 02:58 PM   #93
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Va rog sa va limitati la RLSP, de alte echipe de editare discutati pe alte forumuri.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2008, 11:30 AM   #94
americanu 2008
Banned
 
Join Date: Feb 2008
americanu 2008 is on a distinguished road
Default

sal.sobby daca instalez update asa cum ai spus o sa mearga sigur patchu?si da poti face si updateul la acest patch.
americanu 2008 is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009, 06:45 PM   #95
RudyStyyl
Member
 
Join Date: Mar 2009
RudyStyyl is on a distinguished road
Default Am update cu transferuri pt fifa 08

De mult caut si yo pt fifa 08 cu tot cu liga 1 instalat,un patch ceva cu transferuri actualizate....nu gaseam nicaeri asa k mam enervat intr-o zi si am creeat eu....am muncit enorm cam 2 luni de zile si am reusit....e totul pus la punct cu transferuri de ultima ora: Alibec la Farul Constanta, Leandro la Poli Iasi, Bellamy la Manchester City....absolut toata romania si celelante campionate din strainatate...Luka Modric la Tottenham, Santon la Inter si chiar si nationalele in cele mai bune formule posibile! Problema e ca nu stiu cum "sai dau drumul pe net" k sal poata downloada mai multa lume! fisierul e arhivat de mn si e de acela din my computer/my documents/fifa 08/D.My Squads. Adica il tragi,il pui in folderul din my documents,dezarhivezi folderul D.My Squads si joci.... Daca intereseaza pe cineva,va rog sa ma contactati,dar nu ma lasa sa postez mailul meu in comment! Multumesc!
RudyStyyl is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009, 06:48 PM   #96
RudyStyyl
Member
 
Join Date: Mar 2009
RudyStyyl is on a distinguished road
Default

De mult caut si yo pt fifa 08 cu tot cu liga 1 instalat,un patch ceva cu transferuri actualizate....nu gaseam nicaeri asa k mam enervat intr-o zi si am creeat eu....am muncit enorm cam 2 luni de zile si am reusit....e totul pus la punct cu transferuri de ultima ora: Alibec la Farul Constanta, Leandro la Poli Iasi, Bellamy la Manchester City....absolut toata romania si celelante campionate din strainatate...Luka Modric la Tottenham, Santon la Inter si chiar si nationalele in cele mai bune formule posibile! Problema e ca nu stiu cum "sai dau drumul pe net" k sal poata downloada mai multa lume! fisierul e arhivat de mn si e de acela din my computer/my documents/fifa 08/D.My Squads. Adica il tragi,il pui in folderul din my documents,dezarhivezi folderul D.My Squads si joci.... Daca intereseaza pe cineva,va rog sa ma contactati,dar nu ma lasa sa postez mailul meu in comment! Multumesc!
RudyStyyl is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:39 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL