INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 12

Reply
 
Thread Tools
Old 17-08-2012, 03:15 PM   #331
evelin12mai
Member
 
Join Date: Apr 2011
evelin12mai is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Da, se poate, dar nu cu ajutorul editorului ci in scripturile propriu-zise. E complicat de explicat asa ca mai bine ti-ai instala ultimele scripturi pentru astfel de competitii si vei fi recompensat cu sumele dorite.
ok...ms

// cu placere.

Last edited by Astristul; 18-08-2012 at 04:27 PM.
evelin12mai is offline   Reply With Quote
Old 26-08-2012, 01:43 AM   #332
dor3lcraiova
Member
 
Join Date: Aug 2009
dor3lcraiova is on a distinguished road
Default

stie cineva ce trebuie sa fac as primesc bani cand schimb numele stadionului sau al tribunelor? ca in celelalte versiuni mai vechi ale jocului imi amintesc k s putea

de ce apare chestia asta "the player thinks that it would only cause disruption in the team if he were to start talking..." cand doresc sa transfer un jucator? e stresanta

Last edited by Astristul; 04-09-2012 at 10:16 PM.
dor3lcraiova is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2012, 10:18 PM   #333
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

1. Stiu ca inca exista. Te duci la Sponsors si alegi al 3-lea tab de sus, iar acolo poti sa vinzi spatiul publicitar pentru stadion, inclusiv schimbarea numelui.
2. Acel mesaj apare deoarece ai incercat sa abordezi un jucator care tocmai si-a prelungit contractul cu clubul sau actual. Dupa 90 de zile poti sa-l abordezi iarasi.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2012, 11:13 AM   #334
123
Member
 
Join Date: Mar 2010
Location: Brasov
123 will become famous soon enough123 will become famous soon enough
Default Epidemie

Am o problema, toti jucatorii mei se infecteaza cu "viral infection" si " abdominal influenza" deja jumatate din jucatori au avut asa ceva, ce pot sa fac sa opresc asta ? e normal sau e un bug al jocului ?
123 is offline   Reply With Quote
Old 20-09-2012, 05:15 PM   #335
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

imi spuneti si mie daca pot sa iau de la fm 10 rlsp,pozele cu jucatori si logourile din liga 1 si 2 si sa le pun in fm 12,daca da, cum si ce trebuie sa fac.......ms
__________________
xman
xman is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2012, 02:03 AM   #336
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Copiezi directoarele badges si portraits din fifam 10 in fifam 12. Simplu, nu?

Quote:
Originally Posted by 123 View Post
Am o problema, toti jucatorii mei se infecteaza cu "viral infection" si " abdominal influenza" deja jumatate din jucatori au avut asa ceva, ce pot sa fac sa opresc asta ? e normal sau e un bug al jocului ?
E normal. Chestii de genul asta se intampla cateodata in timpul sezonului.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2012, 03:32 PM   #337
xman
Member
 
Join Date: Feb 2009
Location: arad
xman is on a distinguished road
Default

am o intrebare de ce nu pot sa pun poza la personal life la sotie si copil nu imi arata nici o poza desi sunt poze pus in pictures family....ce e de facut?

chiar nu stie nimeni....nici o idee?
__________________
xman

Last edited by Astristul; 25-09-2012 at 10:02 PM.
xman is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2012, 11:42 PM   #338
drughix
Member
 
Join Date: Aug 2011
drughix is on a distinguished road
Default

Antrenez Brasovul de 3 ani, acum am inceput al 4-lea sezon la ei. In sezonul precedent am luat un jucator turc, free agent, contract pe 2 ani, pana in 2016. Am terminat sezonul 2014-2015, iar cand incepe sezonul 2015-2016 jucatorul, fara a se negocia, cum am vazut ca apare, se transfera la Steaua, mentionez ca era cel mai bun jucator pe postul respectiv. Joc FM2012 de vreo luna, deci clar sunt incepator, intrebarea mea e, de ce pleaca? Multam fain!
drughix is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2012, 11:45 PM   #339
stelist021
Member
 
stelist021's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: Oradea
stelist021 is on a distinguished road
Default

la dat patronul.....sau a avut ceva clauza in contract si Steaua a platito...
stelist021 is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2012, 01:09 AM   #340
drughix
Member
 
Join Date: Aug 2011
drughix is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by stelist021 View Post
la dat patronul.....sau a avut ceva clauza in contract si Steaua a platito...
Se poate, oricum nu prinde 11-le acolo ca am jucat cu Steaua in Supercupa si abia a intrat in minutul 85 cand era deja 3-0 pentru mine ) [ Cand juca la Brasov dadea minim un gol pe meci, mijlocas ofensiv]
drughix is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:26 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL