INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 03-10-2009, 11:57 AM   #1
alyn2009
Member
 
alyn2009's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Location: Romania
alyn2009 will become famous soon enough
Default RLSP 2009 in FIFA 10

Ma intrebam daca merge acest patch facut de FifaRo in FIFA 10 ..
alyn2009 is offline  
Old 03-10-2009, 05:42 PM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu merge.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 03-10-2009, 05:52 PM   #3
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Wink sunete in RLSP10...

vin cu propunerea ca in RLSP10 sa fie introduse sunete de galerie&daca se poate chiar goal sound(melodia de celebrare a golului)...dupa o anumita perioada te cam saturi sa auzi comentariul&putem lasa doar sunetele galeriei sa se auda pe parcursul meciului...ar fi o noutate dupa ce au mai fost sunete in anii anteriori(2006,parca...)
bafta celor ce vor lucra la RLSP10&banuiesc ca va apare mai recent decat RLSP09,datorita lipsei de schimbari majore in structura jocului...
jacko is offline  
Old 04-10-2009, 05:31 PM   #4
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Cred ca e greu sa introduca sunete de galerie, insa nu cred ca e imposibil sa puna o melodie cand se inscrie un gol, adica imnul echipei respective(tap-tap)
timisica_cristian is offline  
Old 04-10-2009, 06:06 PM   #5
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

este o propunere,doar...daca vor sa vina cu ceva mai deosebit,macar FIFAROMANIA,daca FIFA10 n'a prea adus ceva in plus...au mai avut sunete in anii anteriori...daca n'avem comentariul in romana,s'avem ceva din atmosfera ligii I,nu doar stadioanele sau steagurile din tribune...pot da exemple de patch'uri cu sunete de galerie pentru ca le'am folosit(shi nu ma refer la echipa cealalta din romanica),dar se poate sa fie reclama,so...
jacko is offline  
Old 04-10-2009, 06:24 PM   #6
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

Da e o idee buna ca pe parcursul meciului sa apara sunete ca de exemplu preferatul meu "Becali,pleaca din Ghencea")
Acum serios.Comentariul in romana nu e necesar,dar ne-ar trebui cum a zis jacko ceva care sa ne faca sa jucam ceva mai special.Sunetele din galerie ar fii ceva extraordinar daca ar aparea in patch.
Mimo is offline  
Old 04-10-2009, 07:42 PM   #7
timisica_cristian
Member
 
timisica_cristian's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bucuresti
timisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to beholdtimisica_cristian is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by Mimo View Post
Da e o idee buna ca pe parcursul meciului sa apara sunete ca de exemplu preferatul meu "Becali,pleaca din Ghencea")
Acum serios.Comentariul in romana nu e necesar,dar ne-ar trebui cum a zis jacko ceva care sa ne faca sa jucam ceva mai special.Sunetele din galerie ar fii ceva extraordinar daca ar aparea in patch.
Comentariul in Romana ar fi foarte frumos, insa este aproape imposibil. Ar fi nevoie de multe legaturi si multi $$$. Nu punem la calcul timpul
Sunete de galerie nu sunt imposibil de adaugat si sunt foarte frumoase. Se intelege de ce vrei sa plece GG, ca doar esti dinamovist si vrei raul Stelei
timisica_cristian is offline  
Old 06-10-2009, 07:22 PM   #8
Alexutzucostin
Member
 
Alexutzucostin's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Alexutzucostin is on a distinguished road
Default

poi este aja ceva la fifa 09 un patch de pe un site...(nu dau nume)....atunci cand dai goll...spre ex....steaua bucuresti:P....se aude melodia aia........de fiecare date cand dai goll....iar....galeria.....se aude exact....sa nu zignesc pe nimeni...tarani nostri:P:P.....ex...(pe ei pe mama lor...) sau...(cine sare este caine).....etc:P...dak doriti site-ul...intrati pe dragutz_nebunik4you
Alexutzucostin is offline  
Old 06-10-2009, 08:17 PM   #9
Mimo
Banned
 
Mimo's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Mimo is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by timisica_cristian View Post
Comentariul in Romana ar fi foarte frumos, insa este aproape imposibil. Ar fi nevoie de multe legaturi si multi $$$. Nu punem la calcul timpul
Sunete de galerie nu sunt imposibil de adaugat si sunt foarte frumoase. Se intelege de ce vrei sa plece GG, ca doar esti dinamovist si vrei raul Stelei
off:Vreau ca Gigi sa plece din Ghencea ca distruge un simbol al Romaniei,desi sunt dinamovist chiar ma uit cu placere la meciurile Stelei din europa.El cam a distrus tot din ce a fost Steaua..Eu sunt din localitatea de unde a plecat Steaua,mai bine zis CCA si ar trebui sa fiu stelist,dar de mic bunicul mi-a pus fularul cu Dinamo la gat si am ramas asa
ona,comentariul in romana imposibil In legatura cu sunetele de galerie...nu stiu daca s-ar putea rezolva.Daca reusiti sunteti cei mai buni
Mimo is offline  
Old 07-10-2009, 12:34 AM   #10
jacko
Member
 
jacko's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: CV
jacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nicejacko is just really nice
Send a message via Yahoo to jacko
Default

nu ma refeream la astfel de strigari(jigniri)...una,doua,trei scandari pot fi puse pentru echipele la care se gasesc...ca sa fiu mai explicit,liga sagres&vitalis(ligile Portugaliei)au sunete de galerie+goal sound la fiecare echipa...pentru mine conteaza atmosfera cat mai apropiata de campionatul unde joc(sa am stadioane,comentariul,adboards&flags)&asha imi aleg patch'ul pe care'l instalez...era doar o propunere,dar hotararea este a celor ce se ocupa de patch!
jacko is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:29 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL