INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-11-2007, 04:33 PM   #21
sunshine_claus
Member
 
sunshine_claus's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Bucuresti
sunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant future
Default

Intr-o ora esti aici. Mai vorbim maine.
__________________
I'M JUST A KITTY
sunshine_claus is offline  
Old 20-11-2007, 06:27 PM   #22
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Felicitari pentru initiativa! Chiar daca nu reusim sa ne adunam, sa incercam sa facem ceva nu numai pentru orfelinate sau azile de batrani, ci si pentru oamenii nevoiasi! In general, informatii despre cei care au nevoie putem gasi si pe la biserici!
Hai sa incercam sa dam putin din putinul nostru si celor care n-au de nici unele! Si nu numai cu ocazia Sfintelor Sarbatori, ci in fiecare zi!
In fiecare zi sa facem o fapta buna!
__________________



gianni is offline  
Old 20-11-2007, 08:12 PM   #23
*InCePaToRuL*
Banned
 
*InCePaToRuL*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In girls dream!
*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by sunshine_claus View Post
VedEm Weekendul Asta Cati O Sa Vina.
AŞA DEVREME?

Eu weekendul ăsta sunt la muncă... Dacă vreţi să faceţi mai târziu să mă anunţaţi şi pe mine, să-mi iau liber de la muncă...Dacă e să fie pe 2.12.2007 aş putea să vin...Numai să mă anunţaţi Eu sper să ne întâlnim în decembrie pentru că în luna aceasta nu pot veni decât când am liber...
Dar dacă vreţi neapărat în weekendul acesta pot veni numai seara
*InCePaToRuL* is offline  
Old 21-11-2007, 08:04 AM   #24
sunshine_claus
Member
 
sunshine_claus's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Bucuresti
sunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant future
Default

Nu stiu eu pe 2.12 ce fac. Dar chiar daca nu poti sa vii si vrei sa ajuti intalniri o sa mai fie.
Ziceam ca e mai bine sa ne intalnim acum ca avem destul timp sa putem la punct toate detaliile. Mai sunt si colegi de ai mei care vor sa ajute. Daca mai stiti prieteni care vor sa ni se alature, spuneti-le sa vina cu noi.
__________________
I'M JUST A KITTY
sunshine_claus is offline  
Old 21-11-2007, 09:44 AM   #25
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Eu o sa incerc sa conving oamenii cu bani, pe care ii cunosc si sa-i sensibilizez.
__________________



gianni is offline  
Old 21-11-2007, 10:40 PM   #26
*InCePaToRuL*
Banned
 
*InCePaToRuL*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In girls dream!
*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by sunshine_claus View Post
Nu stiu eu pe 2.12 ce fac. Dar chiar daca nu poti sa vii si vrei sa ajuti intalniri o sa mai fie.
Ziceam ca e mai bine sa ne intalnim acum ca avem destul timp sa putem la punct toate detaliile. Mai sunt si colegi de ai mei care vor sa ajute. Daca mai stiti prieteni care vor sa ni se alature, spuneti-le sa vina cu noi.
Dacă stă cineva prin sectorul 4, mai exact prin berceni pot să îi las lui hainele...Dar totuşi de ce ne grăbim? Mai frumos este în decembrie de Mos Crăciun
*InCePaToRuL* is offline  
Old 22-11-2007, 10:24 AM   #27
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Eventual cei din afara bucurestiului putem trimite cate ceva prin curier sau posta. Vedeti ce stabiliti cand va intalniti si apoi ne anuntati si pe noi.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 22-11-2007, 11:11 AM   #28
sunshine_claus
Member
 
sunshine_claus's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Bucuresti
sunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant future
Default

Mie mi-a promis un coleg ca imi da un televizor. El vrea sa isi ia altul mai mare. Despre dulciuri am vorbit cu seful si a zis ca imi da cate vreau eu. Snikers, Mars, Bounty, Twix. Batoane de ciocolata. Haine eu nu prea am ca le-am dat. Jucarii o sa aduc. Hai sa ne intalnim duminica pe la 5 la unirii, la Grgory`s in fata. vedem apoi unde mergem. Sper sa vina cat mai multi ca daca nu nu mai aveti viata cu mine . Vorbesc serios. Maine imi spuneti cine vine.
__________________
I'M JUST A KITTY
sunshine_claus is offline  
Old 22-11-2007, 11:53 AM   #29
*InCePaToRuL*
Banned
 
*InCePaToRuL*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In girls dream!
*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of
Default

Quote:
Originally Posted by sunshine_claus View Post
Mie mi-a promis un coleg ca imi da un televizor. El vrea sa isi ia altul mai mare. Despre dulciuri am vorbit cu seful si a zis ca imi da cate vreau eu. Snikers, Mars, Bounty, Twix. Batoane de ciocolata. Haine eu nu prea am ca le-am dat. Jucarii o sa aduc. Hai sa ne intalnim duminica pe la 5 la unirii, la Grgory`s in fata. vedem apoi unde mergem. Sper sa vina cat mai multi ca daca nu nu mai aveti viata cu mine . Vorbesc serios. Maine imi spuneti cine vine.
Ştiu unde este gregory's dar nu pot veni duminică cel puţin aşa devreme...
Sunshine_claus eu zic să nu te grabeşti! Vezi ce a zis mns,pot da şi ei. Dacă ne grăbim, strângem puţin dacă aşteptăm o să facem un cadou foarte frumos pentru copii... Eu pot da jucării, pot da o pereche de adidaşi noi(sunt mici) pot da haine dar de fată(verişoara mea)...Fiecare poate da câte ceva dar dacă ne grăbim nu cred că poţi aduna aşa de multe.
Tu decizi.
*InCePaToRuL* is offline  
Old 22-11-2007, 12:09 PM   #30
sunshine_claus
Member
 
sunshine_claus's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Bucuresti
sunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant future
Default

Eu spuneam sa ne intalnim duminica sa stam de vorba, sa vedem fiecare ce poate aduce, sa ne organizam putin. La orfelinat vreau sa mergem pe 22-23 decembrie. Deci nu va faceti planuri in weekendul ala cine vrea sa mearga. Si daca ne intalnim acum ne cunoastem si suntem mai uniti atunci. Ne intalnim acum si apoi pe 15-16, cu o saptamana inainte sa vedem ce am facut fiecare. Asta e ideea. E mult prea devreme sa mergem acum. Nu e spiritul Craciunului. Eu asa vreau. Ati inteles gresit. Gianni, intrebare pentru tine: VREI SA FII MOS CRACIUN??? Sau cine vrea sa trimita poza... se face preselectie cu vot din partea fetelor.
__________________
I'M JUST A KITTY
sunshine_claus is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:07 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL