INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa
Register FAQ Community Calendar

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 19-11-2007, 12:04 PM   #1
sunshine_claus
Member
 
sunshine_claus's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Bucuresti
sunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant future
Default O mana intinsa...

Ideea mi-a venit citind niste topicuri mai vechi. Pentru ca sunteti baieti derscurcareti (ati dovedit lucrul acesta de foarte multe ori, prin munca depusa la creearea acestui site) va cer ajutorul in special celor din conducere. Se apropie sarbatorile de iarna si sunt multi copii care nu se pot bucura de spiritul Craciunului. Copii care acum stau la casele de copii. Sau mai sunt batrani care sunt prin azile. Ei nu pot avea un Craciun asa cum noi ne dorim. Din cauza asta vin cu o propunere. Hai sa incercam sa facem ceva pentru ei. Suntem foarte multi si cred ca se poate. E nevoie doar de vointa si de interes. In fiecare dimineata cand ma duc la serviciu trec pe langa o casa de copii. Poate ca si voi in drumul vostru vedeti altele. Sa alegem o casa de copii si un azil si sa le ducem ceva cu ocazia Craciunului. Fiecare poate gasi in casa o jucarie, o bluza, un tricou de care se poate lipsi. Hai sa il ducem celor care au nevoie de ele.
Iar pentru batrani eu pot sa fac rost de niste pulovere foarte frumoase noi la doar10 lei. Cine se baga?? Si vorbesc foarte serios.
__________________
I'M JUST A KITTY
sunshine_claus is offline  
Old 19-11-2007, 02:13 PM   #2
cristiano_ronaldo
Member
 
cristiano_ronaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Bucharest
cristiano_ronaldo is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to cristiano_ronaldo
Default

Quote:
Originally Posted by sunshine_claus View Post
Ideea mi-a venit citind niste topicuri mai vechi. Pentru ca sunteti baieti derscurcareti (ati dovedit lucrul acesta de foarte multe ori, prin munca depusa la creearea acestui site) va cer ajutorul in special celor din conducere. Se apropie sarbatorile de iarna si sunt multi copii care nu se pot bucura de spiritul Craciunului. Copii care acum stau la casele de copii. Sau mai sunt batrani care sunt prin azile. Ei nu pot avea un Craciun asa cum noi ne dorim. Din cauza asta vin cu o propunere. Hai sa incercam sa facem ceva pentru ei. Suntem foarte multi si cred ca se poate. E nevoie doar de vointa si de interes. In fiecare dimineata cand ma duc la serviciu trec pe langa o casa de copii. Poate ca si voi in drumul vostru vedeti altele. Sa alegem o casa de copii si un azil si sa le ducem ceva cu ocazia Craciunului. Fiecare poate gasi in casa o jucarie, o bluza, un tricou de care se poate lipsi. Hai sa il ducem celor care au nevoie de ele.
Iar pentru batrani eu pot sa fac rost de niste pulovere foarte frumoase noi la doar10 lei. Cine se baga?? Si vorbesc foarte serios.
cu cea mai mare placere..trebuie sa ne gandim ca si noi putem fi in locul lor si s-ar bucura foarte mult...Eu te pot ajuta sunshine_claus, pot sa dau o plasa de dulciuri si fructe si unele haine care mi-au ramas mici si sunt in stare perfecta..Vreau sa dai cat mai multe detalii si voi sari in ajutor..Nu uitati ca si ei la fel ca noi vor sa se bucure de Craciun...
__________________
Cum trec dintii prin maslina, asa trec eu de fundasi la FIFA!!!!

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cristiano_ronaldo is offline  
Old 19-11-2007, 02:35 PM   #3
sunshine_claus
Member
 
sunshine_claus's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Bucuresti
sunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant future
Default

as vrea sa va ganditi la o casa de copii unde nu vin foarte multe sponsorizari... unde copiii s-ar bucura pentru codourile noastre. la fel si cu azilul. veniti voi cu propuneri si cu cateva zile inainte stabilim sa ne intalnim undeva sa le strangem si sa le ducem. si nu doar in bucuresti. cine e din alte orase sa se intalneasca si sa faca la fel. sau sa isi adune prietenii. nu trebuie sa fie o actiune doar fifaromania. putem sa aducem si prieteni care vor sa ajute.
eu o sa incerc sa gasesc o casa de copii sau un azil. Ideea e urmatoarea. In momentul in care o sa gasim un orfelinat sa luam un numar de telefon, sunam vedem despre ce e vorba, poate chiar mergem pana acolo. Iar cu cateva zile inainte ne intalnim sa vedem fiecare ce vrea sa dea. facem cadouri fromos, pungi cu dulciuri cu fructe. poate si cateva jucarii sau haine si sambata mergem la copii. iar peste o saptamana mergem la azil. in momentul in care gasiti o casa de copii unde e nevoie de ajutorul nostru luati un telefon, sau duceti-va voi pana acolo.si apoi postati aici ce ati gasit.
__________________
I'M JUST A KITTY

Last edited by sunshine_claus; 19-11-2007 at 02:51 PM.
sunshine_claus is offline  
Old 19-11-2007, 03:03 PM   #4
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

eu stau foarte departe de bucuresti in primul rand si in al doilea rand nu stiu cine de pe aici sta foartea aproape de orasul meu
RF7 is offline  
Old 19-11-2007, 03:19 PM   #5
sunshine_claus
Member
 
sunshine_claus's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Bucuresti
sunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant futuresunshine_claus has a brilliant future
Default

unde stai? si chiar daca stai departe de bucuresti, aduna-ti cativa prieteni care vor sa faca o fapta buna de craciun si faceti cateva pungi de dulciuri, luati cateva mingi sai papusi pentru fetite si duceti-va cu ele la un orfelinat. asta cu stau foarte departe e o scuza... daca vrei sa ajuti gasesti cum.
va rog ajutati-ma sa gasim un orfelinat si un azil. pentru ca mai e doar o luna trebuie sa ne grabim putin cu gasitul si vizitatul.
__________________
I'M JUST A KITTY
sunshine_claus is offline  
Old 19-11-2007, 05:44 PM   #6
boggy
Member
 
boggy's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: Iasi
boggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to beholdboggy is a splendid one to behold
Post

interesanta idea..... eu ma ofer cu placere sa fac un asemenea gest ,dar sa-mi zica vreun user din iasi pe unde pot gasi un orfelinat
boggy is offline  
Old 19-11-2007, 05:48 PM   #7
RF7
Nick vechi: roby_Fabregas07
 
RF7's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Orastie
RF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really niceRF7 is just really nice
Default

stau in orastie judetul hunedoara dar aici aproape de unde stau eu e un orfelinat si e probabil sa facem aceaa fapta buna
RF7 is offline  
Old 19-11-2007, 05:49 PM   #8
Maryusake
Member
 
Maryusake's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Location: Estul nenoricit
Maryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of lightMaryusake is a glorious beacon of light
Send a message via Yahoo to Maryusake
Default

Quote:
Originally Posted by boggy View Post
interesanta idea..... eu ma ofer cu placere sa fac un asemenea gest ,dar sa-mi zica vreun user din iasi pe unde pot gasi un orfelinat
Stefan
__________________
suveran din subteran
Maryusake is offline  
Old 19-11-2007, 06:14 PM   #9
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by Maryusake View Post
Stefan
Orfelinatul STEFAN?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline  
Old 19-11-2007, 06:16 PM   #10
vladinho
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Bucuresti
vladinho is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to vladinho
Default

Usor de zis......dar sa vedem cati fac
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

vladinho is offline  
Closed Thread

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:33 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL