INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 10 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 06-12-2009, 04:47 PM   #1
djzk
Member
 
djzk's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
djzk is on a distinguished road
Unhappy [[ probleme rlsp10 !!! ]]

Mai intai salutare la toata lumea.
Dupa ce am citit mai multe subiecte de acest gen si nu am gasit nicio rezolvare am decis sa postez si eu aceiasi problema..nu-mi apar numerele pe tricouri la unele echipe, la unele apar foarte mici iar in cele din urma la unele apar "2526".
Am sters folderul Fifa10, cu toate salvarile din My Documents, am dezinstalat fifa, am sters folderul in care a fost instalat jocul, am creat un folder nou cu alt nume si am instalat fifa din nou.
Dupa instalare am facut proba sa vad daca totul e ok cu celelalte echipe si asa a fost.
Am descarcat rlsp2010 de pe fifaromania.net si am instalat exact cum trebuie, am dat next, s-a instalat in folderul cu fifa si apoi pe fereastra micuta am dat ''exit'' ca si cum se terminase, dupa ce am dat exit s-a deschis fereastra neagra ms-dos si am lasat sa termine de instalat.. apoi am dat enter cand a spus ''press any key''.
Am intrat in joc, kick off -> fc vaslui - stoke city.. si am intampinat aceiasi problema ca si data trecuta..Am sa atasez si un printscreen din joc.
Chiar fac un apel catre echipa fifaromania si pentru toti utilizatorii, sper sa va respectati asa cum afirmati si sa ma ajutati.
Va multumesc !
Attached Images
File Type: jpg untitled321312.JPG (144.6 KB, 71 views)
djzk is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2009, 06:37 PM   #2
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

E posibil sa fie de la placa ta video, pentru ca vad ca jocul e la setari grafice minime.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2009, 06:42 PM   #3
djzk
Member
 
djzk's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
djzk is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by mns View Post
E posibil sa fie de la placa ta video, pentru ca vad ca jocul e la setari grafice minime.

Nu este adevarat. Pana acum mi-a mers foarte bine.. iar imaginea se vede asa pentru ca si-a pierdut din claritate cand am editat-o de mai multe ori, plus ca nu sunt singurul cu problema asta..
Chiar nu gasiti o rezolvare?! L O L
djzk is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2009, 09:15 PM   #4
djzk
Member
 
djzk's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
djzk is on a distinguished road
Default

inca mai astept.. kiar nu ma ajuta nimeni?!
djzk is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2009, 09:21 PM   #5
Danny79
Member
 
Danny79's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Iasi
Danny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to beholdDanny79 is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by djzk View Post
Nu este adevarat. Pana acum mi-a mers foarte bine.. iar imaginea se vede asa pentru ca si-a pierdut din claritate cand am editat-o de mai multe ori, plus ca nu sunt singurul cu problema asta..
Chiar nu gasiti o rezolvare?! L O L
Eu nu inteleg cum de aveti probleme astea.Eu am instalat jocul de nu stiu cate ori sa vad daca imi apr numerele cum apar la voi, dar pauza, numerele apar normal.Se vad foarte bine.
Nu inteleg cu unii dintre voi au probleme de genul acesta.
Danny79 is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2009, 09:51 PM   #6
Eu_RoNaLDiNHo
Member
 
Eu_RoNaLDiNHo's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Location: ai liv in rumenia
Eu_RoNaLDiNHo will become famous soon enough
Default

ai putea sa Incerci sa le SCHIMBI ( numerele ) , daca sti cum !
__________________
Hau du iu du diar boi?
Eu_RoNaLDiNHo is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2009, 06:38 PM   #7
djzk
Member
 
djzk's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
djzk is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Eu_RoNaLDiNHo View Post
ai putea sa Incerci sa le SCHIMBI ( numerele ) , daca sti cum !
Normal ca stiu ca nu e un capat de tzara ..si sa stau sa skimb numele la 18echipe?! nu cred ca ar merge asa ceva.

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:36 PM ----------

Quote:
Originally Posted by Danny79 View Post
Eu nu inteleg cum de aveti probleme astea.Eu am instalat jocul de nu stiu cate ori sa vad daca imi apr numerele cum apar la voi, dar pauza, numerele apar normal.Se vad foarte bine.
Nu inteleg cu unii dintre voi au probleme de genul acesta.
Am reinstalat si eu de mai multe ori..am incercat in toate felurile posibile care mi-au trecut prin cap.. dar fara rezultat.. Inca mai astept poate gaseste careva vreo rezolvare..
Daca nu am sa astept pana cand va aparea v2..dar pana atunci?
P.s. Cam cand apare rlsp10 v2.?
djzk is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2009, 02:38 PM   #8
djzk
Member
 
djzk's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
djzk is on a distinguished road
Default

inca mai astept
djzk is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2009, 02:36 AM   #9
marco_dinamovistul
Member
 
marco_dinamovistul's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
marco_dinamovistul is on a distinguished road
Default

stiu ca nu ar trebui sa postez aici,dar am observat ca la toti jucatorii din liga 1 le ati facut minifete,numai portarului de la pandurii ionut rada nu i ati facut!why?:|
marco_dinamovistul is offline   Reply With Quote
Old 15-12-2009, 11:03 AM   #10
aLexBN
Member
 
aLexBN's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Bistrita , Romania
aLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to beholdaLexBN is a splendid one to behold
Default

Quote:
Originally Posted by marco_dinamovistul View Post
stiu ca nu ar trebui sa postez aici,dar am observat ca la toti jucatorii din liga 1 le ati facut minifete,numai portarului de la pandurii ionut rada nu i ati facut!why?:|
Ciudat , probabil nu ai instalat bine add-on-ul cu minifete , la toate fetele am facut si minifete :
__________________
aLexBN
FifaRomania facemaker
aLexBN is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL