INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 11

Reply
 
Thread Tools
Old 28-10-2010, 09:17 PM   #11
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Exista, chiar unul dintre coordonatorii-sefi (a intregii baze de date) se ocupa de EPL si pe langa el inca 2-3 care se ocupa de ligile inferioare din Anglia. Si nu e vorba de verificat, ci de felul de a intelege distribuirea abilitatilor si setarea modului de joc pentru acei jucatori.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Last edited by Astristul; 28-10-2010 at 09:19 PM.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 30-10-2010, 09:27 AM   #12
CRBL
Member
 
CRBL's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
CRBL is on a distinguished road
Default

nu stiu de ce va bateti capul cum ca aia nu e buna ... aia lafel... ca ala nu e target man.... jucati daca vreti nu va obliga nimeni e doar un joc luatil ca atare...
CRBL is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011, 11:32 AM   #13
bluezero
Member
 
bluezero's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
bluezero is on a distinguished road
Default

Are mare dreptate,pai sa dau 70 de mil. pe Aguero...
Mai bine iau un jucator de 17-18 ani din argentina si creste ala
__________________
DRUMANDBASS|I DON'T CARE
DUBSTEP |I LOVE THEM
bluezero is offline   Reply With Quote
Old 20-05-2011, 09:32 AM   #14
Alexis1991
Member
 
Join Date: Jan 2011
Alexis1991 is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by RabeSandraTan@ View Post
continuare

Liverpool:

Danny Pacheco: unul dintre cei mai buni jucatori de la ultimul campionat european de tineret castigat de Spania, e cotat de 2 ori mai slab decat un tanar englez (Shelvey) venit de la Charlton si care nu a demonstrat nimic la acelasi campionat european cu nationala Angliei.
Imi cer scuze ca postul meu vine dupa atata timp...

Intamplarea face ca eu urmaresc meciurile celor de la Liverpool (Reserve Team) si Norwich e echipa mea preferata dupa Newcastle.

Danny Pacheco este un jucat ok(este talentat si are multe calitati).In 3 meciuri la Norwich a inscris de 2 ori.

Shelvey pe de alta parte este Stevie2.In el sta absolut toate meciurile (Reserve Team) . Iar in prima echipa nu s-a facut niciodata de ras.
Nu am jucat Fifa Manager 11 (si nu stiu la cat este cotat) dar este de 2 ori mai bun decat Pacheco(cel putin in momentul de fata).

Asta e parerea mea.Toate afirmatiile au la baza meciurile vazute de mine in acest an+(anul trecut Retur).

Cu celelalte posturi ai dreptate.

P.S. - (D.Duff Era tehnic si dribla prin 2006).
P.S. 2 - Daca nu te superi , imi spui te rog la cat este cotat Keith Treacy (Preston) si Radoslaw Majewski (Nott' Forest). Mersi.
Alexis1991 is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2011, 10:38 AM   #15
RabeSandraTan@
Member
 
RabeSandraTan@'s Avatar
 
Join Date: Nov 2009
RabeSandraTan@ is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Alexis1991 View Post
Imi cer scuze ca postul meu vine dupa atata timp...

Intamplarea face ca eu urmaresc meciurile celor de la Liverpool (Reserve Team) si Norwich e echipa mea preferata dupa Newcastle.

Danny Pacheco este un jucat ok(este talentat si are multe calitati).In 3 meciuri la Norwich a inscris de 2 ori.

Shelvey pe de alta parte este Stevie2.In el sta absolut toate meciurile (Reserve Team) . Iar in prima echipa nu s-a facut niciodata de ras.
Nu am jucat Fifa Manager 11 (si nu stiu la cat este cotat) dar este de 2 ori mai bun decat Pacheco(cel putin in momentul de fata).

Asta e parerea mea.Toate afirmatiile au la baza meciurile vazute de mine in acest an+(anul trecut Retur).

Cu celelalte posturi ai dreptate.

P.S. - (D.Duff Era tehnic si dribla prin 2006).
P.S. 2 - Daca nu te superi , imi spui te rog la cat este cotat Keith Treacy (Preston) si Radoslaw Majewski (Nott' Forest). Mersi.
Nici eu nu joc Fm11 asa ca nu pot sa iti spun cum sunt cotati jucatorii din Championship.

Acum este adevarat ca Shelvey i-a luat fata lui Pacheco insa eu nu-l vazusem decat in 2 meciuri, unu la Charlton si unu la nationala de tineret iar pe Pacheco il vazusem atat la Liverpool cat si la nationala Spaniei mai multe partide si mi s-a parut f talentat in comparatie cu englezul care nu impresionase in meciurile vazute de mine. Acum la Norwich s-a vazut ca si Pacheco are mare talent insa nu e jucat la Liverpool si se va pierde ca multi alti jucatori talentati. Sper sa ramana la Norwich mai ales acum ca a si promovat.

Spui ca Duff dibla in 2006. Eu spun ca dadea in minge si fugea dupa ea ca un nebun pt ca atunci avea acea capacitate pe care acum nu o mai are. Daca urmaresti meciurile lui Fulham sau ale nationalei Irlandei o sa vezi cate meciuri slabe face Duff tocmai pt ca si-a pierdut din viteza iar la capitolul dribling sta extrem de slab.

Exista 2 tipuri de extreme in Premier League: cei care dribleaza ca Ashley Young sau Lennon care iti pot intoarce adversarul p toate fetele si cei care dau in minge si fug dupa ea si au tehnica necesara pt a face o schimbare de directie in regim de viteza sau pt a-si pune mingea p pozitie favorabila pt o centrare iar din aceasta categorie fac parte pe langa Duff si altii ca Downing, Albrighton, Coleman, Bale.

Acum eu nu spun ca nu stiu sa dribleze acestia din urma insa nu se fac remarcati prin aceste calitati si prefera sa trimita mingea in fata si sa sprinteze cu mare usurinta p langa fundasi tocmai pt ca au o viteza si rezistenta excelenta dar si alte calitati precum tehnica de lovire a balonului sau de a-l controla in regim de viteza. Downing, Duff sau Bale toti sunt capabili sa suteze bine la poarta dupa o rupere de ritm pe flanc apoi schimbare de directie in interior si sut imparabil. Dar dribling mai rar.
RabeSandraTan@ is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
fm11

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:34 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL