INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > FIFA 09 > RLSP

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 28-07-2009, 11:43 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default Probleme RLSP 2009 v2

Am uitat sa fac la timp topicul.

Postati aici eventuale probleme cu patchul.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2009, 11:05 AM   #2
Rockaru
Member
 
Rockaru's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Rockaru is on a distinguished road
Default Compatibil?

Vreau sa stiu si eu daca RLSP 09 v2 este compatibil cu roster update-ul de ierna pentru transferuri.Va intrbe deoarece la v1 can aparea Press Any Key si apasam ceva crapa
Rockaru is offline   Reply With Quote
Old 01-08-2009, 11:37 AM   #3
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Nu e compatibil cu nici un patch ce modifica loturile.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2009, 05:33 PM   #4
the_new_quaresma
Member
 
the_new_quaresma's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
the_new_quaresma is on a distinguished road
Default

De ce nu mi se aud sunetele de galerie?
the_new_quaresma is offline   Reply With Quote
Old 03-08-2009, 05:52 PM   #5
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by the_new_quaresma View Post
De ce nu mi se aud sunetele de galerie?
Patch-ul nu contine sunete de galerie pentru a nu afecta stabilitatea jocului.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2009, 12:17 PM   #6
ge0rge04
Member
 
Join Date: Aug 2009
ge0rge04 is on a distinguished road
Default

Salut. Am intampinat cateva buguri folosind acest patch.

1. Am jucat in deplasare la CS Otopeni iar in partea de jos a ecranului (in fata tribunei I ) aparea o chestie albastra cu o sageata rosie, reducand vizibilitatea.
2. Am castigat cupa romaniei cat timp eram in liga II, iar sezonul urmator nu am mai jucat in Cupa UEFA. Cand m-am uitat la statistici, meciurile erau jucate, totusi nu de catre mine.
3. Dinamo II a promovat pana in Liga I si a jucat finala cupei romaniei
4. Extrem de multe rezultate surpriza, echipe slabe in fruntea campionatului
5. Trulijo Sanchez cu overall atribute 99 juca pentru FC Botosani din liga ii
6. Am jucat de 4 ori intr-un sezon cu cateva echipe; cu unele nu am jucat deloc

Am observat aceste probleme jucand in modul Manager Mode cu CF Braila.

Last edited by ge0rge04; 04-08-2009 at 01:58 PM.
ge0rge04 is offline   Reply With Quote
Old 04-08-2009, 02:59 PM   #7
sorin
Super Moderator
 
sorin's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Bucureşti
sorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant futuresorin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by ge0rge04 View Post
Salut. Am intampinat cateva buguri folosind acest patch.

1. Am jucat in deplasare la CS Otopeni iar in partea de jos a ecranului (in fata tribunei I ) aparea o chestie albastra cu o sageata rosie, reducand vizibilitatea.
2. Am castigat cupa romaniei cat timp eram in liga II, iar sezonul urmator nu am mai jucat in Cupa UEFA. Cand m-am uitat la statistici, meciurile erau jucate, totusi nu de catre mine.
3. Dinamo II a promovat pana in Liga I si a jucat finala cupei romaniei
4. Extrem de multe rezultate surpriza, echipe slabe in fruntea campionatului
5. Trulijo Sanchez cu overall atribute 99 juca pentru FC Botosani din liga ii
6. Am jucat de 4 ori intr-un sezon cu cateva echipe; cu unele nu am jucat deloc

Am observat aceste probleme jucand in modul Manager Mode cu CF Braila.
3. Tocmai de aceea au fost scosi satelitii care erau in V1. Dinamo II a ramas pentru ca ei jucau in Liga II.
4. Rezultatele surpriza sunt si in FIFA 09 fara RLSP. Eu am jucat cativa ani in Anglia si Liverpool a retrogradat dupa primul sezon.
6. Am jucat in teste 1 sezon si jumatate cu Inter Fagaras in Liga III si am jucat cu toate adversarele din serie. Poate ai avut meciuri in Cupa Romaniei.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
sorin is offline   Reply With Quote
Old 14-08-2009, 08:01 PM   #8
vladutzu28
Member
 
Join Date: May 2008
vladutzu28 is an unknown quantity at this point
Default

am intampinat o problema la sfarsitul primului sezon cand rapid a terminat pe locul 14 (un loc neretrogradabil) dar a retrogradat, iar pe locurile 15, 16, 17, 18 erau urmatoarele gloria bistrita, cs otopeni, fc brasov si respectiv gloria buzau. ultimele 3 au retrogradat impreuna cu rapid iar gloria bistrita a ramas in liga 1...deci au retrogradat locurile 14, 16, 17, 18. se poate remedia problema cu cm, nu?
vladutzu28 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2009, 02:04 PM   #9
vladutzu28
Member
 
Join Date: May 2008
vladutzu28 is an unknown quantity at this point
Default

nu mai e nimeni pe aici ? vad ca nu imi raspunde nimeni, vorbesc singur, dar daca facem dublu post ne sanctionati...
vladutzu28 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2009, 01:02 PM   #10
Mitrache Bogdan
Member
 
Join Date: Mar 2008
Mitrache Bogdan is an unknown quantity at this point
Default

Va rog frumos sa ma ajutati am promovat in liga a 2-a cu Sanatatea Cluj am castigat a doua oara cupa si dinnou nu am participat in cupa uefa1 De ce? va rog ajutatima?
Mitrache Bogdan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:50 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL