INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 14 > Career Mode Stories

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 25-05-2014, 01:34 PM   #1
oprisan
Member
 
oprisan's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Buzau
oprisan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to oprisan
Default Manager mode 08

Salut pot incepe in aceasta sectiune un mm 08 cu fep v13 , daca nu va deranjeaza?

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

lie Stan a semnat un contract pe un an de zile cu CS Concordia Chiajna anunta primarul Chiajnei , Mircea Minea .


Odata cu venirea lui Ilie Stan la Concordia echipa a semnat si un acord de sponsorizare cu firma Digiton HI-FI.


Echipa si-a stabilit si 4 amicale, perioada in care Ilie Stan isi va definitiva lotul:





---------- Post added at 01:34 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

Turul s-a terminat:

Reporter: D-le Ilie Stan cum va simtiti dupa terminarea turului?
Ilie Stan: Sunt bucuros de rezultatele pe care le-am obtinut, chiar daca am dat puncte aiurea Brasovului si celor de la CSMS. Aceste 2 meciuri au fost cele mai usturatoare cu infrangere care nu a reflectat realitate din teren dar asta este.



Reporter: In Cupa Romaniei sunteti in semifinale unde veti intalni Petrolul Ploiesti. Cum parafati aceasta intalnire?
Ilie Stan: In primul rand vreau sa le multumesc jucatorilor pentru ca au reusit sa intoarca rezultatul cu Rapid in optimi , iar in sferturi nu mi-au dat nicio emotie cu echipa cu care am pierdut 3 puncte in campionat, CSMS Iasi. Mai este pana la disputarea meciului cu Petrolul din cupa, deocamdata vrem sa ne axam pe campionat si sa terminam cat mai sus, cupa daca va fi sa vina va fi un bonus al muncii grele depuse de intreaga echipa, de la patron pana la omul de serviciu.
Mircea Minea: Nu stiu ce a fost in capul domnului Becali de l-a dat afara pe Ilie , dar ma bucur ca am reusit sa il convingem sa vina la Chiajna. Antrenorul predecesor lui (n.r. Laurentiu Reghecampf) este pe primul loc cu Steaua. Nu mai am ce zice la Chiajna e o scoala de antrenori redutabili.

oprisan is offline   Reply With Quote
Old 25-05-2014, 03:07 PM   #2
oprisan
Member
 
oprisan's Avatar
 
Join Date: May 2011
Location: Buzau
oprisan is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to oprisan
Default

S-a incheiat campionatul in Romania !


Finala Cupei Romaniei a fost castigata de Concordia Chiajna in fata Stelei Bucuresti , scor 0-2(gol Nastasie si Bilasco)



Voi reveni mai pe seara cu prelungirea si turul sezonului al 2-lea
oprisan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:25 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL