INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > EURO 2008

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 21-06-2009, 07:53 PM   #1
Luxxy
Member
 
Join Date: Jun 2009
Luxxy is an unknown quantity at this point
Default Ajutor CONEXIUNE FIFA SI EURO

Salut!!! Am deschis acest forum exact pentru o problema grava care multi jucatori care joaca online pe server Ea Sport au probleme la conectare!Problema este urmatoarea:
Avem toti jocuri cumparate si cand jucam online nu reusim sa facem conexiunea intre toti jucatori!adica de exemplu... Eu joc cu tine si nu merge...Dupa eu joc cu Altul si merge....Dupa tu joci la randul tau cu acel altul si merge! Concluzia este ca noi doi nu putem juca! Niciodata nu a mers!! Nu este vorba de distanta sau de net -toti avem net perfect ping sub 110 si toti suntem aproape! Citez detin un ip dynamic-stiti voi ala cu ip intern 192.168..si un ip normal extern 234.231...etc.Cineva mia spus ca pentru a se realiza conexiunea este envoie de makar un ip static intrei amandoi!...eu nu pot sa imid au seama udne este problema! suntem peste 50 de jucatorii acolo care au aceasi problema! incercam toti sa o integel makar sa avem un raspuns..nu gasim nimic ....am incercat si pe undernet nimeni nu stie!! dar problema este? cum fac? vreau un raspuns..vrem un raspuns..EU AM POSTAT AICI ca sunt roman ceilalti din joc au postat pe site din tara lor!! MERSI DE AJUTOR FIFA ROMANIA
Luxxy is offline   Reply With Quote
Old 21-06-2009, 08:28 PM   #2
Varaloi
Guest
 
Default

Quote:
Originally Posted by Luxxy View Post
Salut!!! Am deschis acest forum exact pentru o problema grava care multi jucatori care joaca online pe server Ea Sport au probleme la conectare!Problema este urmatoarea:
Avem toti jocuri cumparate si cand jucam online nu reusim sa facem conexiunea intre toti jucatori!adica de exemplu... Eu joc cu tine si nu merge...Dupa eu joc cu Altul si merge....Dupa tu joci la randul tau cu acel altul si merge! Concluzia este ca noi doi nu putem juca! Niciodata nu a mers!! Nu este vorba de distanta sau de net -toti avem net perfect ping sub 110 si toti suntem aproape! Citez detin un ip dynamic-stiti voi ala cu ip intern 192.168..si un ip normal extern 234.231...etc.Cineva mia spus ca pentru a se realiza conexiunea este envoie de makar un ip static intrei amandoi!...eu nu pot sa imid au seama udne este problema! suntem peste 50 de jucatorii acolo care au aceasi problema! incercam toti sa o integel makar sa avem un raspuns..nu gasim nimic ....am incercat si pe undernet nimeni nu stie!! dar problema este? cum fac? vreau un raspuns..vrem un raspuns..EU AM POSTAT AICI ca sunt roman ceilalti din joc au postat pe site din tara lor!! MERSI DE AJUTOR FIFA ROMANIA
In fiecare zi trebuie sa vina unul ca tine si sa polueze forumul cu milioane de thread-uri identice. Daca vrei sa fi ajutat, deschide un singur thread, asteapta un raspuns, iar cand primesti un raspuns multumesti si mergi mai departe. In schimb, tu ai deschis nspe mii de thread, care vor fi toate inchise, deci nu e mai bine nici pentru noi nici pentru tine.
  Reply With Quote
Old 21-06-2009, 08:36 PM   #3
Luxxy
Member
 
Join Date: Jun 2009
Luxxy is an unknown quantity at this point
Default

ok..sorry...sunt nou pe aici nu prea am postat in forumuri din astea!!! nu stiam ......dar sper sa imi lase unu deschis makar mersi!! eu astept inca sugestii la problema mea
Luxxy is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2009, 07:46 PM   #4
Luxxy
Member
 
Join Date: Jun 2009
Luxxy is an unknown quantity at this point
Default

Chiar nimeni nu stie nimic? makar lasati o idee ceva? un sfat? o parere? ms
Luxxy is offline   Reply With Quote
Old 22-06-2009, 07:53 PM   #5
Luxxy
Member
 
Join Date: Jun 2009
Luxxy is an unknown quantity at this point
Default

Sau aici se incurajeaza jocurile de pe torrente?
Luxxy is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2009, 07:50 PM   #6
Luxxy
Member
 
Join Date: Jun 2009
Luxxy is an unknown quantity at this point
Default

problema rezolvata..deschideti portu 3658 catre 192.168....
Luxxy is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2009, 07:24 PM   #7
romeo1000
Member
 
Join Date: Oct 2009
romeo1000 is on a distinguished road
Default

spune-mi si mie te rog cu sa joc uefa euro 2008 online...nu am fost inregistrat pentru ca nu am avut codul de inregistrare..ce pot sa fac?
romeo1000 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ajutor conexiune fifa

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:30 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL