INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 13

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 23-06-2012, 12:16 PM   #21
marryo
Member
 
marryo's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Bacau
marryo is on a distinguished road
Default

Daca jocul va fi mai avansat, cred ca si cerintele vor fi mai mari.
marryo is offline   Reply With Quote
Old 03-07-2012, 01:30 PM   #22
claudiu7_ionut
Member
 
claudiu7_ionut's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Craiova
claudiu7_ionut is on a distinguished road
Default

Stie cineva daca vor adauga ligi noi in fifa 2013
claudiu7_ionut is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2012, 02:15 AM   #23
eXtream
Member
 
eXtream's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Bucharest
eXtream is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to eXtream Send a message via Skype™ to eXtream
Default

Nu, nu se vor cumpara licente noi pentru Fifa 13.
Nu, nu va exista NICIODATA Champions League sau Europa League in NICI O FIFA pentru ca cei de la EA au declarat ca NU vor sa cumpere aceste licente (cum au facut cei de la PES).
TOTI cei care credeti ca FIFA 08 era mai buna la dribling, dupa parerea mea sunteti niste... sa nu zic ce. Nu stiti sa apreciati nimic, daca voi nu va descurcati cu noul sistem de dribling asta nu inseamna ca e de (...) sau ca e mai naspa ca ala din FIFA 08. FIFA 08 era un joc de copii mici pe care insa toti l-am jucat. Daca ma pui acum sa revin la FIFA 08 cred ca ma bate si la amator. Daca in FIFA 12 AI-ul e retardat si joaca la fel ca un robot, nu vreau sa imi aduc aminte cum era in 08. In 08 puteai sa faci orice, erau multe probleme si nu simula mai deloc realitate dar in lipsa altui joc, dupa cum am mai spus cu totii il jucam la vremea aia.
FIFA 12 NU ARE UN GAMEPLAY PERFECT. Nu stiu cat ati jucat voi sau la ce moduri dar probleme sunt multe si unele chiar grave. Daca voi ati avut norocul de a nu fi afectati de probleme asta nu inseamna ca ele nu exista! Daca stiti putina engleza puteti citii pe forum-uri sa vedeti ca exista destule probleme.
Eu personal ca jucator de FIFA am jucat de la 2002 incoace si detin copii ale 11 si 12 originale. Intradevar jocul s-a imbunatatit enorm, diferenta dintre 11 si 12 este de la cer pana la pamant. In caz ca ati uitat, anul asta FIFA pe PC este la fel ca pe XBOX si PS3, nu cu un an in urma cum a fost pana acum.
Nu imi doresc grafica mai buna, nu ca nu m-ar duce PC-ul dar nu este nevoie asa de mare. Eu imi doresc de la FIFA 13 multe BUG FIX-URI, mai multe imbunatatiri ale gameplay-ului, mai multe licente/ligi/cupe (desi nu se va intampla) si cam atat. Jocul, asa cum este el in acest moment, simuleaza destul realitate si sunt partial multumit de el.

PS: Si mai mult realism pentru modurile de cariera cum ar fi facilitati noi sau chiar facilitatile pe care le aveam si in 08 parca, de a imbunatatii staff-ul si stadionul - mai putine transferuri RETARDATE de genu MESSI la BOLTON si multe alte chestii pe care nu numai eu mi le doresc.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Mr. S. Gates -Manager Mode-

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Lasi comment si iti las si eu
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Origin ID: tHeVip3r2012

Champions Cup: Play By Yourself (Editia I & II) - 3rd

Last edited by POLI.2011; 05-07-2012 at 07:19 PM.
eXtream is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2012, 09:34 PM   #24
kkwik96
Member
 
Join Date: Mar 2012
kkwik96 is on a distinguished road
Default

eu unul abia astept
kkwik96 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2012, 09:43 PM   #25
Roberto_Bayern
Banned
 
Join Date: May 2012
Roberto_Bayern is on a distinguished road
Default

eXtream de ce vorbesti daca nu stii daca vor fi echipe noi? :|
- Va fi Liga din Arabia Saudita
- Revine campionatul din Turcia
- Revine campionatul din Cehia
- Va fi echipa nationala a Cehiei Deci vor fi echipe si campionate noi
Roberto_Bayern is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2012, 03:32 PM   #26
damned_emil
Member
 
Join Date: Aug 2011
damned_emil is an unknown quantity at this point
Default

Salutare ! pe un amd athlon dual core 64 x2 5200+,2GB ram ddr2,placa video nvidia geforce 8500 GT ddr2,512 MB,128 biti,voi putea rula fifa 13 ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
damned_emil is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2012, 04:01 PM   #27
Roberto_Bayern
Banned
 
Join Date: May 2012
Roberto_Bayern is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by damned_emil View Post
Salutare ! pe un amd athlon dual core 64 x2 5200+,2GB ram ddr2,placa video nvidia geforce 8500 GT ddr2,512 MB,128 biti,voi putea rula fifa 13 ?
DA!!
Roberto_Bayern is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2012, 11:31 AM   #28
Stf69x
Member
 
Join Date: Jan 2008
Stf69x is on a distinguished road
Default

Salut , imi zicea un prieten ca a citit undeva ca fifa 13 o sa aibe numai tactical defending , ( adica legacy defending , cu care ne-am obisnuit de la fifa 08 incoace , o sa fie scos ) . E adevarat ?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Stf69x is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2012, 01:23 PM   #29
mihu
Member
 
Join Date: May 2007
mihu is on a distinguished road
Default

ne-am obisnuit si cu tactical....legacy e pt roboti care nu stiu decat sa tina 2 butoane apasate si sa deposedeze
mihu is offline   Reply With Quote
Old 18-07-2012, 07:28 PM   #30
_christi_
Member
 
_christi_'s Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Location: ROMANIA
_christi_ is on a distinguished road
Default

Sper sa nu fie adevarata faza cu tactical defending mie unul mi se pare o mizerie,legacy rulez.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
_christi_ is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ea sports, fifa 13, games, soccer

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:11 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL