INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Pronosticuri > Arhiva pronosticuri > Pronosticuri Liga I 2007-2008 (Arhiva)

 
 
Thread Tools
Old 07-05-2008, 10:09 PM   #51
Saint
Finding Neverland
 
Saint's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Braşov
Saint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant future
Default

Dar ale mele nu mi le fac acum, poate peste 1 luna

si kalu, ba da, am inteles
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Saint is offline  
Old 07-05-2008, 10:29 PM   #52
liquid
Student wanna' be...
 
liquid's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In the hood
liquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond reputeliquid has a reputation beyond repute
Default

Quote:
Originally Posted by KlaU View Post
Saint inca nu a inteles ce trebuie sa faca :-j
Hai saint nu o da cotita >: D<
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

walk on...
liquid is offline  
Old 08-05-2008, 09:56 AM   #53
Saint
Finding Neverland
 
Saint's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Braşov
Saint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant future
Default

Am inteles ma :|


Btw, daca e careva care se indoieste de corectitudinea pronosticurilor, sau de faptul ca tocmai eu am iesit pe primul loc, il rog sa calculeze si el!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Saint is offline  
Old 08-05-2008, 11:46 AM   #54
*InCePaToRuL*
Banned
 
*InCePaToRuL*'s Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Location: In girls dream!
*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of*InCePaToRuL* has much to be proud of
Default

Felicitari Saint ptr locul 1
*InCePaToRuL* is offline  
Old 09-05-2008, 12:08 AM   #55
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Saint am o propunere .. nu o reclamatie . In noul sezon de pronosticuri ce zici sa punctezi cu un punct si daca se ghiceste cine marcheaza ? Si in clasament sa faci gen "bataie pt Champions League" locurile 1-4, pentru UEFA 5-7, intertoto 8 .. retrogradare .
__________________

eLiTe is offline  
Old 09-05-2008, 04:09 PM   #56
Saint
Finding Neverland
 
Saint's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Braşov
Saint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant futureSaint has a brilliant future
Default

Am ocupa mult spatiu cu cine da gol, la fiecare meci!

Si locurile 1-4, 5-7 si 8 unde s-ar batea?
Iar la retrogradare... aia de la retrogradare nu au postat decat odata, si eu i-am pastrat in clasament.

Daca tot eu voi calcula pronosticurile, as propune o chestie de genul ca daca nu postezi in urmatoarele 5 etape dupa ce ai postat ultima data, si nu ai un anumit numar de puncte, sa fii sters din clasament! Fiindca asa se va umple clasamentul iar cu o gramada de userii care se plictisesc si ia sa mai fac un post in plus!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Saint is offline  
Old 09-05-2008, 04:28 PM   #57
dragos_015
Member
 
dragos_015's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Fagaras
dragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to beholddragos_015 is a splendid one to behold
Send a message via Yahoo to dragos_015
Smile

Quote:
Originally Posted by Saint View Post
Am ocupa mult spatiu cu cine da gol, la fiecare meci!

Si locurile 1-4, 5-7 si 8 unde s-ar batea?
Iar la retrogradare... aia de la retrogradare nu au postat decat odata, si eu i-am pastrat in clasament.

Daca tot eu voi calcula pronosticurile, as propune o chestie de genul ca daca nu postezi in urmatoarele 5 etape dupa ce ai postat ultima data, si nu ai un anumit numar de puncte, sa fii sters din clasament! Fiindca asa se va umple clasamentul iar cu o gramada de userii care se plictisesc si ia sa mai fac un post in plus!
O idee foarte buna! Cred ca ar fi un campionat mai frumos.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


Gone...


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
dragos_015 is offline  
Old 09-05-2008, 07:42 PM   #58
bogdan7
Member
 
bogdan7's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Romania
bogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of lightbogdan7 is a glorious beacon of light
Default

Quote:
Originally Posted by Saint View Post
Am ocupa mult spatiu cu cine da gol, la fiecare meci!

Si locurile 1-4, 5-7 si 8 unde s-ar batea?
Iar la retrogradare... aia de la retrogradare nu au postat decat odata, si eu i-am pastrat in clasament.

Daca tot eu voi calcula pronosticurile, as propune o chestie de genul ca daca nu postezi in urmatoarele 5 etape dupa ce ai postat ultima data, si nu ai un anumit numar de puncte, sa fii sters din clasament! Fiindca asa se va umple clasamentul iar cu o gramada de userii care se plictisesc si ia sa mai fac un post in plus!
Si eu sunt de acord
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bogdan7 is offline  
Old 09-05-2008, 08:15 PM   #59
champion
Member
 
Join Date: Sep 2007
Location: nevermind
champion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nice
Default

Sper ca faci si un camp. de pronosticuri cand incepe Euro...
__________________
"the most complete player to ever play for liverpool"

An absolute colossus in the centre of the park, Gerarrd's tireless running,
superb vision on the ball an ability to strike from
distance have made him one of the best midfielders in the world.
champion is offline  
Old 11-05-2008, 07:49 PM   #60
eLiTe
Member
 
eLiTe's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bucuresti
eLiTe is an unknown quantity at this point
Default

Da, ar fi interesant.
__________________

eLiTe is offline  
 

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:56 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL