INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Feedback

Reply
 
Thread Tools
Old 13-03-2005, 05:07 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

De astazi cine mai calca pe bec va lua o pauza pe o durata nelimitata pe forum.

Pana acum Ronaldo si TVSPORT au ramas cu conturile sterse, ban pe ip, email si nick.

Va rugam cititi regulamentul inainte de a posta.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2005, 11:02 PM   #2
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

mns....vrei sa spui ca daca gresesti o data, ne faceti praf de tot...hai ...nici chiar asa
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2005, 09:22 AM   #3
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

nu, vreau sa spun ca daca o dati in bara de 100 de ori chiar daca ati fost avertizarti de nu stiu cate ori, pai la astia mai ales la TVSPORT l-am si scos tot warnul si apoi iar fac figuri, doh, afara cu ei...vin aici si se victimizeaza aiurea
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2005, 10:09 AM   #4
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

asa e...jos cu comunismu'....ca tot veni vorba, mie cand imi scoti warnu ???

UPS
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 11:04 AM   #5
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally posted by mns@Mar 13 2005, 05:07 PM
De astazi cine mai calca pe bec va lua o pauza pe o durata nelimitata pe forum.

Pana acum Ronaldo si TVSPORT au ramas cu conturile sterse, ban pe ip, email si nick.

Va rugam cititi regulamentul inainte de a posta.
Mns, de ce esti atat de suparat in ultima vreme? Spune-ne si noua ce te deranjeaza, astfel incat sa rezolvam orice problema!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 11:31 AM   #6
stefanm14
Member
 
Join Date: Dec 2004
stefanm14 is on a distinguished road
Default

gianni poate ar fi un pic cazul sa te uiti si de cand sunt ultimele mesaje postate in anumite threaduri
__________________
Prostia e infinit mai atragatoare decat inteligenta,
inteligenta are limite, prostia nu!!!
stefanm14 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 12:34 PM   #7
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally posted by stefanm14@Oct 20 2005, 10:31 AM
gianni poate ar fi un pic cazul sa te uiti si de cand sunt ultimele mesaje postate in anumite threaduri
Stefanm14, ma uit foarte bine la datele postarii! Ti-am raspuns in topicul acesta, pentru ca in topicul " Ce-i aia 20% warn?", tu ai spus ca ai deja 80% warn si erai suparat pe Mns.Eu n-am mai postat in " Three Words Story", stiind ca la urmatorul post , luam 3 zile suspend, iar urmatorul vizat erai tu! Asa ca doream sa stiu de ce in ultima vreme Mns este atat de suparat!Poate rezolvam problema!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 12:43 PM   #8
habbib
Psychosomatic addict
 
habbib's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Location: Arad
habbib will become famous soon enoughhabbib will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to habbib Send a message via Skype™ to habbib
Default

ce mama naibi va doare pe voi de ce e suparat..treaba lui,viata lui,nu trebuie sa dea el raportu la toti necunoscutii si toti taranii(a nu se intelege prin asta ca am facut vreo referire directa la cineva,vorbesc la general)trebuie sa va intre bine in cap ca asta e doar un forum de discutii,bla bla bla,despre fifa,despre fotbal..nu venim aici sa ne spunem problemele si ce ne doare..cum naiba sa nu va baneze si sa va suspende cand voi postati niste aiureli iesite din comun..mai bine ati posta la obiect si lucruri inteligente,practice,folositoare..cu asta m-ai dat gata domnu' psiholog..tin sa precizez ca nu fac pe avocatul lui mns sau ceva de genu,nu are el nevoie,are destul cap,spre deosebire de voi..insa ca prieten REAL al lui am simtit nevoia sa punctez unele lucruri..
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
habbib is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 01:00 PM   #9
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Quote:
Originally posted by habbib@Oct 20 2005, 11:43 AM
ce mama naibi va doare pe voi de ce e suparat..treaba lui,viata lui,nu trebuie sa dea el raportu la toti necunoscutii si toti taranii(a nu se intelege prin asta ca am facut vreo referire directa la cineva,vorbesc la general)trebuie sa va intre bine in cap ca asta e doar un forum de discutii,bla bla bla,despre fifa,despre fotbal..nu venim aici sa ne spunem problemele si ce ne doare..cum naiba sa nu va baneze si sa va suspende cand voi postati niste aiureli iesite din comun..mai bine ati posta la obiect si lucruri inteligente,practice,folositoare..cu asta m-ai dat gata domnu' psiholog..tin sa precizez ca nu fac pe avocatul lui mns sau ceva de genu,nu are el nevoie,are destul cap,spre deosebire de voi..insa ca prieten REAL al lui am simtit nevoia sa punctez unele lucruri..
Habbib, imi pare rau daca ti-ai iesit din pepeni! Nu am nimic cu Mns si nici el cu mine! Nu confunda problema despre care am vorbit mai devreme cu un raport asupra vietii lui Mns! Putin imi pasa ce face Mns, doar ca nu mi se pare corect sa avem interdictii agtunci cand nu este cazul! Cred ca am fost unul dintre cei mai civilizati tipi de pe aici! Am ramas pe forumul acesta, fiindca mi-a placut foarte mult! Asa ca nu te supara aiurea! Si, inca ceva, daca un topic nu mai reprezintan ceea ce se urmarea initial, poate fi inchis, fara nici o consultare prealabila! In afara de Stefanm14, de ieri n-a mai postat nimeni in " Three Words Story", de teama sa nu ia 3 zile suspend! Bine?
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2005, 01:24 PM   #10
little_foot
Member
 
little_foot's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Bucuresti
little_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud oflittle_foot has much to be proud of
Default

Quote:
Originally posted by habbib@Oct 20 2005, 11:43 AM
tin sa precizez ca nu fac pe avocatul lui mns sau ceva de genu,nu are el nevoie,are destul cap,spre deosebire de voi..insa ca prieten REAL al lui am simtit nevoia sa punctez unele lucruri..
ho ma ce sari asa?mai uita-te si tu ce mai scrii ca nu esti zeus pe pamantul asta sa jignesti pe cine ai chef.de unde stii tu cata minte avem noi?oi fi si tu un mare doctor docent sa-ti permiti sa nu tii cont de persoana careia te adresezi.prieten REAL...zici ca esti din telenovele.sa fi sanatos ca sunteti prieteni nu l-a injurat nimeni sa te apuci tu sa te desfasori pe-aici.daca se simte mns lezat de vreun comentariu sa o spuna el sau sa stearga contul sa dea suspend...cum si tu ai zis are destula minte nu e nevoie sa te lauzi tu pe aici ca ii esti prieten.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Romani prin nastere/Olteni prin gratie divina!
Toti oltenii se nasc suporteri ai Universitatii Craiova!!

BMW-Big Mexican Woman
little_foot is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:58 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL