INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fotbal > Fotbal extern si discutii generale
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 24-04-2009, 09:05 AM   #321
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Iubesc: Steaua
Urasc: niciuna
Simpatizez: Craiova, Fc Vaslui, Poli Timisoara, Fc Arges.

Din strainatate: Liverpool, Barcelona, AC Milan
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2009, 11:40 AM   #322
DarkComy
Arcichitect
 
DarkComy's Avatar
 
Join Date: Mar 2003
Location: Bucuresti
DarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant futureDarkComy has a brilliant future
Default

Iubesc: U Craiova
Urasc: restul

Din strainatate: Napoli, Arsenal si Marseille
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
DarkComy is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2009, 04:32 PM   #323
Str1k3r
Member
 
Str1k3r's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Deva
Str1k3r is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to Str1k3r
Default

Iubesc: Dinamo
Urasc: Rapid
Din liga I mai prefer:Craiova,Vaslui,CFR Cluj si FC(Poli)Timisoara.
Liga a II-a:Muresul Deva;Jiu Petrosani(Seria II)
Din strainatate:Liverpool,Paris SG,Juventus,Barcelona,Dortmund,Heerenven si Red Bulz Salzburg.
Str1k3r is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2009, 05:16 PM   #324
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

Ca acest topic sa nu arate doar ca o insiruire de nume ale unor formatii fiecare ar putea spune si de ce iubeste/uraste o anumita echipa.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2009, 05:27 PM   #325
YNWA
Banned
 
Join Date: Apr 2009
YNWA is on a distinguished road
Default

Iubesc: Liverpool. (STEAUA).
Urasc: Everton, Man UTD, Dinamo, Corpodean.

Iubesc Liverpool de mult timp, pentru ca ei nu se lasa niciodata, au o determinare unica in lume de la Shankly incoace si imi place Anfield. (atmosfera, si totul). Urasc MAN UTD si Everton pentru ca sunt rivalele lui Liverpool, la fel si pe Dinamo ca e rivala stelei, cel mai murdar club de fotbal din romania + cel mai murdar arbitru din romania, sau mai pe scurt, "dinamo's right hand".

Last edited by YNWA; 28-04-2009 at 05:30 PM.
YNWA is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2009, 05:35 PM   #326
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Imi place: FC Timisoara, Chelsea, Manchester United
Nu imi place: Dinamo, Steaua
Imi place FC Timisoara ca e echipa orasului meu, imi place atmosfera de la stadion si pur si simplu echipa, imi plac jucatorii ca nu sunt aroganti cand ii vezi prin oras ca jucatorii altor echipe si nu in ultimul rand jocul, practica un joc modern.

Imi place Chelsea de aprox. 4 - 5 ani "doar", mai mult de pe cand era Mutu acolo si de cand am auzit ca si Dan Petrescu a trecut pe Stamford Bridge. Imi place spiritul echipei, capitanul care dovedeste in fiecare meci cum trebuie sa fie un capitan de echipa de fotbal. Imi place de asemenea jocul si spectacolul pe care il creeaza de fiecare data.

PS: Imi place si echipamentul

Imi place Man. Utd. de mai putin timp si nu foarte mult ca si Chelsea sau FC Timisoara. Imi place ca practica un joc frumos, spectacolos, au jucatori de creeatie si individualitati care fac diferenta de fiecare data. Imi place spiritul de joc, cand sunt condusi revin foarte repede si fac si spectacol (a se vedea meciul cu Tottenham)


Nu imi place Steaua pentru ca Gigi a stricat echipa, pacata ca un cioban a ajuns sa conduca o echipa de fotbal asa cum e Steaua, cu istoria ei...
Dar in ultimul timp si echipa a dovedit ca nu mai e nimic aproape de ea, joaca foarte urat si castiga cu mare noroc.

Nu imi place Dinamo pentru ca sunt o echipa de aroganti fara valoare, care au gura mare ca fac de toate dar cand e sa faca ceva dezamagesc lamentabil.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2009, 05:39 PM   #327
YNWA
Banned
 
Join Date: Apr 2009
YNWA is on a distinguished road
Default

Iti place si Manchester si Chelsea? anyway nice. lol.
YNWA is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2009, 05:48 PM   #328
champion
Member
 
Join Date: Sep 2007
Location: nevermind
champion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nicechampion is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by Kal-El View Post
Imi place FC Timisoara ca e echipa orasului meu, imi place atmosfera de la stadion si pur si simplu echipa, imi plac jucatorii ca nu sunt aroganti cand ii vezi prin oras ca jucatorii altor echipe si nu in ultimul rand jocul, practica un joc modern..

Esti timisorean si ii zici 'FC' Timisoara ?

wtf !?
__________________
"the most complete player to ever play for liverpool"

An absolute colossus in the centre of the park, Gerarrd's tireless running,
superb vision on the ball an ability to strike from
distance have made him one of the best midfielders in the world.
champion is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2009, 10:23 PM   #329
Kal-El
Member
 
Kal-El's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Earth (Timisoara)
Kal-El will become famous soon enoughKal-El will become famous soon enough
Default

Pentru mine un nume nu conteaza atat de mult, conteaza echipa, in suflet mereu va fi Poli Timisoara, dar daca niste nesimtiti de la FRF au decis asa, respect aceasta denumire, pentru ca orice nume am purta vom castiga !!!

Quote:
Originally Posted by YNWA View Post
Iti place si Manchester si Chelsea? anyway nice. lol.
Nu sunt un suporter atat de inrait incat sa vad numai o echipa si restu 0, imi place fotbalul din Anglia in general, dar asta nu inseama ca nu admir orice echipa care joaca fotbal adevarat...
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Time 4 min
Difficulty Legendary (both)

jucator - jucator eliminat
+ - accidentare
X - ratare penalty
Kal-El is offline   Reply With Quote
Old 29-04-2009, 09:34 AM   #330
XaNdRys
Banned
 
XaNdRys's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Miami Beach, Florida
XaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these partsXaNdRys is infamous around these parts
Default

Iubesc: Dinamo
Urasc: Steaua
Simpatizez: FC Farul Constanta

Din strainatate: FC Barcelona, Man.Utd, AC Milan, PSG
XaNdRys is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:15 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL