INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Fifa Manager > Fifa Manager 09
Register FAQ Community Calendar

Reply
 
Thread Tools
Old 22-01-2009, 10:23 PM   #1651
gravediga
Member
 
gravediga's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Constanta
gravediga is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by Astristul View Post
Mersi!
Vezi ca stadionul celor de la U. Cluj se numeste Ion Moina!
stiam asta...am scris echipa....nu numele stadionului
gravediga is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2009, 10:48 PM   #1652
getrich
Member
 
Join Date: Jan 2009
getrich is on a distinguished road
Default

Dragi jucatori de fifa manager,am si eu 2 probleme mari nu joc jocul de mult timp si as vrea sa ma lamuriti:1cum por sa fac sa trec de primul sezon ca ma da afara in vara cu toate ca iau toate cupele si campionatul;2)exista p\vreo posibiltate sa joc in multiplayer cu amicii pe net cum se joaca fifa pe net ?sau daca nu exista vreun manager de fottball in care sa pot juca multiplayer(excceptand vrajeala aia care cica e multi cu 4 oameni la un ingramaditi calculator.multumesc si astept un raspuns cat mai rpd.ciao.
getrich is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2009, 10:56 PM   #1653
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

1. Cumpera jocul original. Astfel vei putea continua fara probleme dupa primul sezon si nu vei avea problemele aparute din cauza faptului ca folosesti varianta piratata.
2. Exceptand varianta pe care ai exclus-o tu si care exista la FIFA Manager, alta nu exista.
3. Iti pot recomanda Football Manager Live (daca esti familiar cu el) daca tii neaparat sa joci in modul multiplayer cum vrei tu, dar (din pacate pentru tine) trebuie si acela cumparat original ca sa mearga!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2009, 11:16 PM   #1654
getrich
Member
 
Join Date: Jan 2009
getrich is on a distinguished road
Default

Mesri frumos.Voi cauta jocul de care mi-ai zis si poate daca nu il gasesc ,se vor gandi astia de la ea sa faca multi manager 10
getrich is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2009, 12:51 AM   #1655
iulian_brutus
Member
 
iulian_brutus's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Location: Dragalina Megapolis
iulian_brutus is an unknown quantity at this point
Default

am terminat de modificat toate lucrurile de la personal(masini,case,etc.)cine doreste le poate lua de la :
http://**********.com/files/187927467/objects.rar.html
sau
http://www.sendspace.com/file/td9r72
se dezarhiveaza si se inlocuieste in folderul objects din EA SPORTS\FIFA MANAGER 09\user
sper sa va placa.daca nu mai merg link-urile trimiteti pm cu adresa de mail si le trimit
am introdus numeroase masini , motociclete,case de vacanta,vile , apartament, teren artificial de fotbal , etc
__________________
RESPECT

Last edited by iulian_brutus; 23-01-2009 at 01:06 AM.
iulian_brutus is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2009, 12:55 AM   #1656
gravediga
Member
 
gravediga's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Constanta
gravediga is on a distinguished road
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
am terminat de modificat toate lucrurile de la personal(masini,case,etc.)cine doreste le poate lua de la :
http://**********.com/files/187927467/objects.rar.html
se dezarhiveaza si se inlocuieste in folderul objects din EA SPORTS\FIFA MANAGER 09\user
sper sa va placa.daca nu mai merge linkul trimiteti pm cu adresa de mail si le trimit

si anume ce ai fakut aici....nu am luat...
gravediga is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2009, 12:38 PM   #1657
Astristul
Moderator FIFAM
 
Astristul's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Ploieşti
Astristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to allAstristul is a name known to all
Default

Quote:
Originally Posted by iulian_brutus View Post
am terminat de modificat toate lucrurile de la personal(masini,case,etc.)cine doreste le poate lua de la :
http://**********.com/files/187927467/objects.rar.html
sau
http://www.sendspace.com/file/td9r72
se dezarhiveaza si se inlocuieste in folderul objects din EA SPORTS\FIFA MANAGER 09\user
sper sa va placa.daca nu mai merg link-urile trimiteti pm cu adresa de mail si le trimit
am introdus numeroase masini , motociclete,case de vacanta,vile , apartament, teren artificial de fotbal , etc
Multumesc pentru acest patch, care este destul de reusit. Totusi n-am inteles cum pot sa cumpar .... cosmos-ul?!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
Astristul is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2009, 01:21 PM   #1658
CataSteaua
Member
 
Join Date: Feb 2008
CataSteaua is on a distinguished road
Default salvari in jocul original

Salut, am jocul piratat, obviously, si imi face aceleasi figuri ca la toata lumea, ma da afara dupa primul sezon, asta e, viata merge mai departe. Am instalat primul patch, nu mi-a deschis jocul, adica nu m-a lasat sa intru in joc, am dezinstalat jocul, dupa ce am scos salvarile. Am instalat si patch 2, si exact la fel imi face. Intrebarea mea este: daca imi cumpar jocul original, salvarile de la jocul piratat imi vor merge? Sau va trebui sa incep campionatul din nou, respectiv campionatele?
CataSteaua is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2009, 01:26 PM   #1659
bgd
Member
 
bgd's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Iasi
bgd is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by CataSteaua View Post
Salut, am jocul piratat, obviously, si imi face aceleasi figuri ca la toata lumea, ma da afara dupa primul sezon, asta e, viata merge mai departe. Am instalat primul patch, nu mi-a deschis jocul, adica nu m-a lasat sa intru in joc, am dezinstalat jocul, dupa ce am scos salvarile. Am instalat si patch 2, si exact la fel imi face. Intrebarea mea este: daca imi cumpar jocul original, salvarile de la jocul piratat imi vor merge? Sau va trebui sa incep campionatul din nou, respectiv campionatele?
merg salvarile pe jocul original
__________________
In White Rooms

Join Romania

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bgd is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2009, 02:39 PM   #1660
Florinel1984
Member
 
Florinel1984's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Bucuresti
Florinel1984 is an unknown quantity at this point
Default

Quote:
Originally Posted by CataSteaua View Post
Salut, am jocul piratat, obviously, si imi face aceleasi figuri ca la toata lumea, ma da afara dupa primul sezon, asta e, viata merge mai departe. Am instalat primul patch, nu mi-a deschis jocul, adica nu m-a lasat sa intru in joc, am dezinstalat jocul, dupa ce am scos salvarile. Am instalat si patch 2, si exact la fel imi face. Intrebarea mea este: daca imi cumpar jocul original, salvarile de la jocul piratat imi vor merge? Sau va trebui sa incep campionatul din nou, respectiv campionatele?
Destul de trist acest "obviously". Ai o gandire sanatoasa.
__________________
D I N A M O F O R E V E R ! ! !
Florinel1984 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:55 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL