INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Infractiuni

Reply
 
Thread Tools
Old 15-01-2014, 09:51 AM   #1
matiluchi
Moderator
 
matiluchi's Avatar
 
Join Date: Nov 2011
matiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of lightmatiluchi is a glorious beacon of light
Default Infraction for Marius bos: Recidiva

Post: FIFA 14 - Informatii
User: Marius bos
Infraction: Recidiva
Points: 7

Administrative Note:
Quote:
Recidiva

Message to User:
Quote:
Presupun ca nu stii ce inseamna - Infracțiune comisă de o persoană condamnată anterior.

Original Post:
Quote:
[SIZE="6"]La fel de interesant cum ar fi so duci pe port vale sau ce mai e prin liga 4, ar fi mai interesnt chiar sa scoada 2 ligi din anglia si sa bage o ucraina, o rominie, o grecia.[/SIZE

Bahhh sunteti niste copii asa cum si veti ramane si ati inceput cu persoana mea de la bun inceput sa o luati la 11 m si ce sa mai sunp daca sunteti 2 de banii
nu mai vreau sa aud de voi niciodata si sa fiti inchis cu acest Fifaromania.net
....cum sa bage Liga 1 si alte ligi de 2 banii cand toti jucati jocul cu crak si piratat de pe tot felu de site-uri cu torente si nu va permiteti sa cumparatisa mai bage liga 1 cand nici macar 5 % nu cumparat Fifa sa fim seriosi daca vrei merge si mai departe asa ca niciodata nu mai vreau sa aud de generatia vostra de copii de 2 banii si am sa merg si ma departe ca sa fie inchis acest site ,hai la revedere..........
voi ati cauta-o mereu si ati [rimit cea ce ati cautat .!!!
matiluchi is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:40 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL