INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 06-12-2010, 10:11 AM   #551
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Gresim cu totii, fiindca suntem oameni.
Si eu gresesc, imi recunosc greselile, dar trebuie sa intelegi un lucru Roberto: eu n-am facut nimanui nici cea mai mica observatie si poti verifica aceasta afirmatie uitandu-te prin acest topic.
Pur si simplu fac niste aprecieri generale, care nici macar n-au un subiect concret ( ma refer la o persoana anume)...
Si da, in ceea ce ma priveste, incerc sa-mi corectez textul chiar mai inainte de a-l posta!
Acest lucru il realizez, fiindca ii respect pe toti cei care-l citesc!
__________________



gianni is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2010, 07:46 AM   #552
X-oNe
Member
 
X-oNe's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Targoviste
X-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud ofX-oNe has much to be proud of
Send a message via Yahoo to X-oNe
Default

Quote:
Originally Posted by XaNdRys View Post
Si eu la fel !!!! alyn sar putea sa ne poate lamuri
s-ar
sa ne poata
__________________
Adevăratul război al acestor vremuri este cel cu noi īnşine.
X-oNe is offline   Reply With Quote
Old 04-06-2011, 11:06 AM   #553
Cătălin
Nick vechi: cata_dinamo
 
Cătălin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Cătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant futureCătălin has a brilliant future
Default

Quote:
Originally Posted by Cătălin View Post
Sa nu mai zic si de meciul de la Paris cand francezii au marcat primul gol din ofsaid.
Am vazut ca mi-a reprosat unu' prin intermediul reputatiei, ca am scris gresit cuvantul "ofsaid".

Quote:
ÓFSAID ~uri n. (la fotbal) Situație (care se penalizează) cānd un jucător, aflat pe jumătatea de teren a echipei adverse, este pus īn posesia mingii īn momentul cānd se găsește mai aproape de linia porții decāt jucătorii din formația opusă (cu excepția portarului). /<engl. offside
__________________
DARUIRE
IUBIRE
NOROC
ALTRUISM
MAGIE
ONOARE
Cătălin is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 03:13 PM   #554
adyb
Member
 
adyb's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Location: Ramnicu Valcea
adyb is just really niceadyb is just really niceadyb is just really niceadyb is just really nice
Default

Quote:
Originally Posted by dorutu3 View Post
Te inteleg, eu am vazut acum cateva luni de exemlpu fifa 08 sau 09 pe siteul ea la 9.23 $ sau cam asa am fost uimit
P.S:Pe criza asta nu se mai merita sa dai bani pe jocuri pt PC gen fifa eu personal la i-au de pe torrente
Felicitari ca ai ucis limba romana, esti un zeu Semnele de punctuatie sunt o enigma pentru tine. Ce ma intriga e ca ai reusit sa pui prima virgula din fraza, iar apoi te-ai inecat ca tiganul la mal.
Asta pe langa faptul ca ai facut off-topic.. postand mesajul in topic-ul Fifa12
adyb is offline   Reply With Quote
Old 26-07-2011, 03:19 PM   #555
Bogdy43
Member
 
Bogdy43's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arad
Bogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud ofBogdy43 has much to be proud of
Default

Daca acolo a ucis limba romana,aici ce mai poate fi de spus:

Quote:
Originally Posted by dorutu3 View Post
Ce ziceti de jocul amintit in titlu eu il joc si zic urmatoarele lucruri
1:Ce-a mai buna grafica pe care am vazuto la un joc cu Harry Potter
2:Aproape toate misiunile le faci in echipa cea ce te face sa numai iti bati nervi cu o misiune(misiunile nu-s nici grele nici usoare) Deathly Halwous part 1 in care la unele misiuni esti singur
3:In joc nu esti numai Harry Potter ci esti si:Haremonie;Nevil; Ron etc etc
deci pe scurt esti c-am toate personajele
C-am aceste lucruri m-au atras la acest nou joc cu Harry Potter
Tin sa spun ca nu vreau sa ma laud dar sunt la penultima misiune!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



Legenda - Argint
Turneul anului - Bronz(A-League)
Bogdy43 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
albitru, mingie, pliptiseala

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:14 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL