INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 06 > RLSP 2006

Notices

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 31-05-2006, 11:34 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

A venit momentul sa dezvaluim si surpriza cea mare, aceasta este RLSP 2006 v2.0. iata ce contine acest patch:

* 16 echipe din Divizia A
* 48 de echipe din Divizia B (Divizia B1, Divizia B2, Divizia B3), acum puteti juca cu echipele din Divizia B in cariera si la sfarsitul sezonului puteti promova
* 9 echipe din Divizia C care promoveaza la sfarsitul unui sezon in B (cate 3 in fiecare serie)
* Cupa Romaniei in care participa 64 de echipe
* 14 echipe care au facut istorie: Chinezul 1927, Ripensia 1934, Venus 1940, Progresul 1960, Petrolul 1966, Rapid 1967, UTA 1970,FC Arges 1979, Poli Timisoara 1980, Universitatea Craiova 1983, Dinamo 1984, Steaua 1986, Romania 1970 si Romania 1994
* Competitia "Cupa Campionilor Romaniei" in care puteti juca cu una din cele 12 echipe de club de mai sus
* Stadionul echipei Steaua
* Echipamente cu maneci si shorturi mai scurte pentru echipele clasice
* Echipamente acasa/deplasare/rezerva/poratri (echipamente 2gk acasa/deplasare pentru echipele din Divizia A si echipa nationala)
* Fete pentru: Niculescu, Zicu (Dinamo); Petre Marin (Steaua); Marincau (FC Arges); Miclea, Gavatorta (Poli Iasi); Dorinel Munteanu (CFR Cluj); Mazilu (Sportul); Mansour (Poli Timisoara).
* Arbitrii romani: Corpodean, Serea, Tudor, Salomir, Martis, Balaj
* mingea oficiala a Diviziei A, Nike Total Aerow 90; Adidas Tango pentru Steaua '86, Adidas Questra pentru Romania '94; Lotto Sphera (3 culori diferite) pentru Dinamo, Rapid si Corvinul; Mondo pentru Ceahlaul; Adidas Finale pentru echipa FifaRomania; 2 mingi clasice (una maro si una alba cu negru); Adidas Teamgeist pentru UTA Arad si Romania
* 21 antrenori Romani
* si multe altele

RLSP 2006 v2.0 este cel mai mare patch facut de catre FifaRomania. Surprizele insa nu se opresc aici, in curand veti putea downloada de la noi si alte stadioane din Romania (Poli Iasi, UTA, Dan Paltinisanu etc).

Linkul local, pe site-ul nostru, va fi pus mai incolo cand vedem cate downloaduri face RLSP pe Filefront

http://files.filefront.com/RLSP2006_FifaRo...;/fileinfo.html
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 31-05-2006, 11:40 PM   #2
bullzeye
版權
 
bullzeye's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
bullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura aboutbullzeye has a spectacular aura about
Default

Chiar nu ma asteptam la o asa surpriza. Sunteti extraordinari! Desi mai am putin si lesin de oboseala ma apuc sa-l descarc din seara asta. You guys rock!
bullzeye is offline  
Old 01-06-2006, 12:06 AM   #3
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

am si eu o intrebare se poate sterge sau dezinstala patchul vechi si dupaia pus asta nou sau trebuie neaparat sa reinstalez fifa?
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline  
Old 01-06-2006, 12:11 AM   #4
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Trebuie neaparat sa reinstalezi Fifa.
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 01-06-2006, 07:07 AM   #5
andreiutzu
Member
 
andreiutzu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Targoviste
andreiutzu will become famous soon enoughandreiutzu will become famous soon enough
Send a message via Yahoo to andreiutzu
Default

Sunteti cei mai tari....nu mai am cuvinte...siteu e aproape terminat....patchul e EXTRAORDINAR .....nu stiu cum sa va felicit.......BRAVO!!!!!!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

"Lived by gun,Died by gun " Tupac Shakur

Nu poti vorbi,nu te poti misca,nu poti vedea?
Suna la 911!
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
andreiutzu is offline  
Old 01-06-2006, 08:12 AM   #6
Dark.Ang3L
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Bucharest
Dark.Ang3L is on a distinguished road
Default

FELICITARI FIFAROMANIA PT. ACEST PATCH !!!

Am instalat aseara patchul si l-am testat in cateva meciuri, iata plusurile si minusurile:

+ divizia B (cele 3 serii ) si cele 9 echipe din C
+ echipamentele mult mai bine realizate fata de RLSP 1.5
+ minikits foarte bine realizate
+ fetele de antrenori ( in 1.5 ma dispera ca Olaroiu avea fularu lu' Poli )
+ stadionul Steaua ( in sfarsit avem un stadion romanesc )
+ obiectivitatea in acordarea stelelor valorice echipelor din A si B

- stadionul Steaua la tribuna a II a are o nocturna suspendata in aer ( probabil ati uitat s-o stergeti de la stadionul peste care ati rescris texturile)
- prea putine fete de jucatori si alea care sunt aduc a desene animate ( danny chiar are niste fete reusite, puteati sa-l rugati sa vi le dea sa le bagati in patch)
- fetele gresite ale unor jucatori de la Steaua nu le-ti corectat nici acu ( Lovin, Ghionea, Iacob, Goian )

In concluzie un patch mult peste 1.5 si poate cel mai bun facut de Fifaromania pana acuma.Inca odata FELICITARI!!!

PS: N-am descoperit acele echipe clasice si acel turneu autohton.
Dark.Ang3L is offline  
Old 01-06-2006, 08:43 AM   #7
gorghette
Member
 
gorghette's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Craiova
gorghette is on a distinguished road
Default

Felicitari FifaRomania, sunteti super tari La mai multe patchuri !!! Nu credeam ca veti scoate vreodata un asemenea patch :P
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


"Suntem singura echipa care ar fi putut sa nu joace, pentru ca nu aveau loc spectatorii pe stadion !"
Petre Deselnicu
gorghette is offline  
Old 01-06-2006, 09:01 AM   #8
SSORIN
Member
 
SSORIN's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pitesti
SSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud ofSSORIN has much to be proud of
Default

Bravo baieti ! Sunteti cei mai tari !
__________________
Un cerc de prieteni nu ti-l faci cu compasul
SSORIN is offline  
Old 01-06-2006, 09:23 AM   #9
Danzielman
Member
 
Join Date: May 2006
Danzielman is on a distinguished road
Default

Da, puteati sa cereti fetele... Ma oferisem chiar eu sa le dau... Dar mi-au zis ca nu mai scot nimic. Asta e, au vrut sa faca o surpriza dar puteam si eu sa tin secretul :P Si felicitari pentru stadion, asteptam mai multe.
Danzielman is offline  
Old 01-06-2006, 09:38 AM   #10
gianni
Member
 
gianni's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
gianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these partsgianni is infamous around these parts
Default

Da, felicitari! Frumoasa surpriza! Felicitari atat lui Stefan ,cat si lui Daniel! Poate acum toti contestatarii vor fi, in sfarsit, multumiti!

__________________



gianni is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:00 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL