INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005 > RLSP 2005
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 16-02-2005, 11:26 PM   #21
Ronaldo
Guest
 
Default

GATA! Am renuntat la Div. A! Asta e a 8-a oara cand instalez FIFA 2005 si NU MAI INCERC SA MAI BAG RLSP 2005!!! Sunt multumit cu Arsenal in anul 4, imi continui cariera, dishi mia- r fi placut sa joc tare mult o divizie a cu dinamo, steaua si rapid, dar ... in viata se fac si compromisuri!
  Reply With Quote
Old 16-02-2005, 11:49 PM   #22
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

nu trebuia sa pui jocul de 8 ori...chiar nu inteleg faza asta.. :P

a, am uitat, sper ca nu folositi common.ini sau locale.ini pentru arbitru si asistenti? :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2005, 01:00 PM   #23
Ronaldo
Guest
 
Default

nu,nu,nu...am un alt fisier pe care il pun in baza de date a FIFA si imi arata arbitru de centru, de linii, face compul schimbari.
  Reply With Quote
Old 17-02-2005, 01:15 PM   #24
stefan
Guest
 
Default

si il foloseai odata cu RLSP?
  Reply With Quote
Old 17-02-2005, 01:21 PM   #25
Ronaldo
Guest
 
Default

pai da, ca nu e un patch cum s-ar zice, e doar un fisier, nu are treaba cu fatbuilder sau ceva de genul asta, nu???
  Reply With Quote
Old 17-02-2005, 01:25 PM   #26
stefan
Guest
 
Default

cateodata fisierele dauneaza mai mult ca patchurile :P s-ar putea ca asta sa fie problema :P
  Reply With Quote
Old 17-02-2005, 01:30 PM   #27
Ronaldo
Guest
 
Default

AUOALEUUUUUUUU, daca este din cauza asta nush ce fac!!! O sa sterg fisierul ala si dupa aia o sa mai bag inca o data patchul! Multumesc!
  Reply With Quote
Old 17-02-2005, 01:42 PM   #28
razvanultra55
Member
 
razvanultra55's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucuresti
razvanultra55 has a spectacular aura aboutrazvanultra55 has a spectacular aura about
Send a message via MSN to razvanultra55 Send a message via Yahoo to razvanultra55
Default

Salutare la fifa-maniaci -

In primul rand s-a terminat cu asteptatul, asta e bine.
In al doilea rand, le gat de patch-uri, "ca e mai multe versiuni", mie mi-au mers toate, chiar daca am mai avut si alte patch-uri puse; de exe: am avut Champions League patch instalat, FOLSP2005( serie A-italia) si patchul cu arbitrii...la instalarea patch-ului RLSP mie nu mi-a dat nici o eroare, am jucat mai mult de jumatate din sezoane si nu mi-a iesit din joc nici macar odata, si am jucat si pe lan, ptr ca la mine in retea s-a constituit un mini-campionat de fifa 2005 cu divizia A ( sunt pe 2 cu rapidu _- ), si mi-a mers la fel de bine si pe lan.....
Felicitari baietilor de la fifaromania....
...and keep scoring ! keep playng !!
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
razvanultra55 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2005, 01:46 PM   #29
stefan
Guest
 
Default

nu cred ca e vina arbitrilor, dar stiam ca daca ai echipamente 2GK sau reclame 2GK si PC-ul face schimbari jocul crapa....
  Reply With Quote
Old 17-02-2005, 01:57 PM   #30
razvanultra55
Member
 
razvanultra55's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Bucuresti
razvanultra55 has a spectacular aura aboutrazvanultra55 has a spectacular aura about
Send a message via MSN to razvanultra55 Send a message via Yahoo to razvanultra55
Default

Quote:
Originally posted by dj_mozart@Feb 17 2005, 03:46 PM
nu cred ca e vina arbitrilor, dar stiam ca daca ai echipamente 2GK sau reclame 2GK si PC-ul face schimbari jocul crapa....
ma eu unu nu am avut nici o problema
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
razvanultra55 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:00 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL