INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > Fifa 2005 > RLSP 2005
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 13-02-2005, 08:36 PM   #11
stefan
Guest
 
Default

Cred ca ati citit ce scrie pe site: DACA VRETI CA PATCHUL SA MEARGA BINE, TREBUIE SA AVETI FIFA INSTALAT CURAT, FARA ALTE PATCHURI PUSE PE EL. CITITI CU ATENTITE TOATE INTRUCTIUNILE, mai ales partea cu build la fatbhbuilder. ca asa zicea si TVSPORT ca nui merge ca el o instalat corect, da el mai avea si alte patchuri puse.

RLSP 2005 mananca mai multe resurse ca fifa obisnuit, asa ca daca va crapa, incercati sa micsorati rezolutia sau nivelul detaliilor.

In LAN puteti sa va asteptati sa mai crape, pt ca multyplayerul e gandit sa consume cat mai putine resurse.
  Reply With Quote
Old 13-02-2005, 08:40 PM   #12
Murphy
Member
 
Murphy's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Murphy is an unknown quantity at this point
Default

Salutare!!!!!!!!
Am si io o problema...am inceput in carrer mode ....am terminat aproape sezonul...mai am doua meciuri...si cand joc pen-ultumul meci..dupa terminare..cand intru in meniu imi iese afara din joc!!!!!!!!!!!!!!
Am incercat de mai multe ori dar am avut acelasi rezultat!!!!!!!!!!
POATE SA MA AJUTE CINEVA!!!!!!!!!!! PLS PLS PLS!!!!

Cu legatura la patch.... BETHON!!!!!! felicitari !!!!!!!


FORZA STEAUA!
Murphy is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2005, 08:43 PM   #13
mort
Member
 
Join Date: Feb 2005
mort is on a distinguished road
Default

Lam instalat bine. Shi fifa lam instalat inainte sa instalez rlsp2005. shi lam instal cum scria acolo shi tot imi iese din joc.
mort is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2005, 08:44 PM   #14
fredala2003
Member
 
fredala2003's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Ploiesti
fredala2003 is on a distinguished road
Send a message via Yahoo to fredala2003
Default

Murphy yo zic sa-ti instalezi fifa din nou si sa-ti salvezi salvarile!! Sau daca ai prea multe pachuri pt fifa , sterge din ele ca poate fi si de la alea
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
fredala2003 is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2005, 09:07 PM   #15
COACA
Member
 
Join Date: Dec 2003
COACA is on a distinguished road
Default

cum se dezinstaleaza patch-ul???????????????
COACA is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2005, 09:09 PM   #16
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

pui fisierele fifa.db si eng.db de pe cd in folderul data/cmn (fifa.db) si in data/cmn/fe (eng.db)

asa campionatul belgiei isi revine divizia a dispare (singura chestie care mai e e ca divizia belgiei are logoul diviziei a) dar atat...in rest nimic nu se mai simte :P ah si logourile de la inceput :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2005, 09:19 PM   #17
TVSPORT
Guest
 
Default

Este prea tare divizia a pt. a renunta la ea
  Reply With Quote
Old 13-02-2005, 09:42 PM   #18
COACA
Member
 
Join Date: Dec 2003
COACA is on a distinguished road
Default

E adevarat ca daca pui RLSP2005 merge mai rau pe Direct IP????????????
COACA is offline   Reply With Quote
Old 13-02-2005, 09:53 PM   #19
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

nu...daca si ala contra caruia joci are rlsp instalat merge la fel ca si inainte, daca nu are rlsp instalat poate nu merge deloc
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 14-02-2005, 12:04 AM   #20
Godfroid
Member
 
Join Date: Jan 2005
Godfroid is on a distinguished road
Default

Bravo bah baietzi.... Mii de multzumiri si felicitari....
Da aku zicetzi shi voi, n-a meritat efortu sa va "certatzi" zi de zi cu noi "fraierii"?
Totul e perfekt, un singur lucru nu-mi convine: "Dau BAC-ul"... asha ca am shi io o intrebare.... cum sa faq sa ma jok zilnic, ora de ora?
Aku serios:
Mi se pare mie sau logo-ul lu' Sportu' e mov?
Nu c-ar conta, da asha sa nu zicem ca n-am gasit shi defekte....
MERCI MULT SHI BAFTA PE MAI DEPARTE......
Godfroid is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:11 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL