INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Probleme legate de site > Arhiva
Register FAQ Community Calendar

 
 
Thread Tools
Old 28-05-2003, 08:07 PM   #1
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

Pe sezonul urmator la pronosticuri vor fi premii !!!

Cel ce va ocupa locul 1 va primi :: un tricou cu FifaRomania plus alte lucruri la care nu ne-am gandit inca pana la vreo 500 mii lei, si pana peste un an ne vom gandi si la alte premii, vom ajunge pana pe la 500 mii lei, in cazul in care vom avea posibilitatea finantari si altele ma gandeam sa fie ceva premii mai substantiale

daca voi reusi o chestie s-ar putea sa bagam si nsite fifa la bataie (originale)

Daca cineva din fifaromania va fi pe pozitie castigatoare, premiul se va duce la persoana imediat urmatoare din clasament

Asteptam sugestii, regulamente, si sponsorizri :P
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 29-05-2003, 09:12 PM   #2
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Lol, nice ideea. Ar fi chiar super! Am 14 ani asa ca nu prea pot finanta, dar va dau o sugestie. Sa bagati pronosticuri din champion's league in clasament. Asa si ati putea sa faceti ca la casele de pariuri, dar e cam complicat asa ca ramane prima sugestie
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline  
Old 30-05-2003, 06:39 AM   #3
bfcsquadra
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Buzau
bfcsquadra is on a distinguished road
Default

Stati sa va spun. La mine la bloc in fiecare an la vreo 15 min. dupa ce vizionam tragerea la sorti a grupelor UCL iesim afara (noi suntem vreo 7 copii) si luam o foaie a4 si punem pronosticuri (scoruri nu 1x2) la toate meciurile din grupe si tur si retur facem pronos si la alte competitii intertoto, uefa etc. dar aceasta este cea mai tare si este cel mai ravnit trofeu de la noi. il facem de doi ani, iar eu l-am castigat o data.
__________________
Forza GLORIA BUZAU! FURIA ROSIE


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bfcsquadra is offline  
Old 30-05-2003, 06:42 AM   #4
bfcsquadra
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Buzau
bfcsquadra is on a distinguished road
Default

aaaa, si la unele meciuri punem pronosticuri la cate minute de prelungiri vor fi la prima repriza si alte chestii!
__________________
Forza GLORIA BUZAU! FURIA ROSIE


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bfcsquadra is offline  
Old 30-05-2003, 10:07 AM   #5
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Pai ar fi cam complicat
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline  
Old 30-05-2003, 11:24 AM   #6
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

pronosticurile vor fi DOAR pentru divizia a, nu vreau sa ne complicam
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline  
Old 31-05-2003, 01:38 PM   #7
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

Atunci sa ma gandesc la un regulament mai antrenant
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline  
Old 01-06-2003, 05:24 PM   #8
Neo
Member
 
Join Date: May 2003
Location: Underground
Neo is on a distinguished road
Default

da putem face de forma 1x2 ca va fi clasamentu mai strans
__________________
FC AntiTero in V.233
To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
... super mishto
Neo is offline  
Old 01-06-2003, 08:29 PM   #9
ScorpionX
Member
 
Join Date: Mar 2003
Location: Craiova
ScorpionX is on a distinguished road
Default

A nu e mai misto asa! Uite care e ideea mea: pe langa punctele de pe pronosticuri sa pronosticam si un clasament pana la retur si pana la sfarsitul campionatului, dar putem pune pronosticurile doar pana in etapa a 3-a (cele cu clasamentu). Daca ghicesti locul pe care s-ar afla o echipa la sf. turului sa primesti 5p si daca ghicesti locul unei echipe la sf. campionatului sa primeasca 10p. Ce ziceti???
__________________
SUNTEM CEI MAI BUNI DINTRE ROMANI,
SUNTEM OLTENI,
SI INTODEAUNA VOM STRIGA
HAI CRAIOVA!
ScorpionX is offline  
Old 02-06-2003, 06:45 AM   #10
bfcsquadra
Member
 
Join Date: Feb 2003
Location: Buzau
bfcsquadra is on a distinguished road
Default

poti sa inscrii participantii in mai multe serii cu clasamente diferite evident si primii patru merg in play-off unde dupa tragere la sorti joaca meciuri directe pana in finala cu alte pronosticuri de baraj
__________________
Forza GLORIA BUZAU! FURIA ROSIE


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
bfcsquadra is offline  
 

Bookmarks

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:45 AM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL