INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Fifa 12
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 27-10-2011, 06:29 PM   #1
Razvanus
Member
 
Join Date: Oct 2011
Razvanus is on a distinguished road
Default Transferuri ciudate din cariera voastra

Aici puteti posta transferurile ciudate care le-au facut celelalte echipe la voi. Eu o sa spun ca au venit multi jucatori importanti si tineri la echipele mici de la mine, dar nu imi amintesc numele lor. Putem sa ne amuzam un pic cu transferuri facute de echipe gen Norwich.
Razvanus is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 06:52 PM   #2
dragomessi
Member
 
Join Date: Sep 2010
dragomessi will become famous soon enough
Default

Nu e amuzant,sa stii ca e chiar enervant in unele cazuri.De exemplu Suarez,Vidic si Chicharito la Sunderland ,Szeczny si Kuyt la Stoke si multe altele dar trebuie sa intru in joc ca sa mi le amintesc.
dragomessi is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 08:08 PM   #3
RapidGoat
Banned
 
Join Date: Aug 2011
RapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these parts
Default

Transferuri putin interesante ..ciudate:
- Nani (Stoke)
- David Silva ( Villareal 45m)
- Dzeko (Sunderland)
RapidGoat is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 08:23 PM   #4
cata cfr
Member
 
cata cfr's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Location: Cluj-Napoca, Jamaica
cata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nicecata cfr is just really nice
Default

Mario Gomez - QPR
------------
Newcastle
P. Evra - Newcastle
Bojan - Newcastle
Dzeko - Newcastle
Nani - Newcastle
Ozil - Newcastle
Nasri - Newcastle
A. Young - Newcastle
De Gea - Newcastle
Sirigu - Newcastle
Lavezzi - Newcastle
Remy - Newcastle
Ayew - Newcastle
Michel Bastos Newcastle
Dani Alves - Newcastle
Nordveit - Newcastle
si inca cativa jucatori mai cunoscuti la Newcastle


Si tot la categoria cudatenii vreau sa mai adaug eu ca dupa cariera mea de 7 ani, Everton are 11 portari in lot
__________________
Quote:
"Stiu ca ati venit sa ma omoriti. Trageti, veti ucide doar un om"


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
cata cfr is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 08:28 PM   #5
Lo0l
Banned
 
Lo0l's Avatar
 
Join Date: Oct 2011
Lo0l is on a distinguished road
Default

Benzema - Real Betis
Fabregas - West Ham

Si multe altele.. )
Lo0l is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 08:31 PM   #6
RapidGoat
Banned
 
Join Date: Aug 2011
RapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these partsRapidGoat is infamous around these parts
Default

Ooo my good ) 11 portari
Eu am vazut ca ex Newcastle are 8 - 9 jucatori cu fata reala, si Everton 1:P
RapidGoat is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2011, 10:31 PM   #7
derrick88
Member
 
derrick88's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Location: resita
derrick88 can only hope to improve
Default

eu decand joc fifa 2012 la carrer mode am dat de un transfer ciudat, si acela era cristiano ronaldo transferat in joc la bayern munchen.ca exemplu daca iei pe bayern munchen la carrer mode ai bugetul 60 de milioane de euro si ronaldo valoreaza daca nu ma insel undeva la 90 de milioane de euro in joc.
derrick88 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2011, 01:41 PM   #8
n1tr0
Banned
 
Join Date: Nov 2010
n1tr0 is on a distinguished road
Default

Nu inteleg de ce considerati aceste transferuri ca fiind ciudate...Pentru mine,jocul face o simulare foarte reala pe piata transferurilor,echipele cumparand jucatori buni,numai vezi acuma acele transferuri ale unor jucatori de ovr 70 la Barcelona si la alte echipe tari,iar echipele mici se intaresc si cresc...De exemplu prin 2005-2006 City nu era asa de tare si acum si-au facut super echipa...Faza e ca jocul e mult mai real si acum fiecare echipa vrea sa cumpere un jucator de top.
n1tr0 is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2011, 07:01 PM   #9
Razvanus
Member
 
Join Date: Oct 2011
Razvanus is on a distinguished road
Default

@cata Cum sa ai ma 11 portari in lot? )
@n1tr0 Manchester City e un caz mai special pentru ca au venit arabii acolo, dar de exemplu Nani la Sunderland, Dzeko si altii ai crede tu ca in realitate s-ar duce acolo? Sau la Everton 11 portari? :O Sau cum a zis Lo0l ca Benzema e la Betis si Fabregas(care valoreaza in jur de 70 de milioane) e la West Ham. Daca tu consideri aceste transferuri ca fiind normale e parerea ta. Intr-o singura privinta sunt de acord cu tine. Si eu spun ca inainte echipele mari de-abia transferau ceva si daca transferau transferau jucatori de sub 80 ovr, dar, sincer, mai e mult de lucru la faza asta cu transferurile.
Razvanus is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2011, 07:12 PM   #10
wwerko
Member
 
wwerko's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
wwerko is on a distinguished road
Default

Da poate a venit vreun sheik la Betis si la luat pe benzema, sau pe nani la sunderland sau la newcastle si a transferat pe toti aia . Si poate lu sheiku de la everton iau placut portarii de mic si a vrut si el mereu sa aiba un prim-11 numa de portari
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
wwerko is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:48 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL