INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Discutii generale > Pe langa

Reply
 
Thread Tools
Old 03-11-2003, 05:04 PM   #11
stefan
Guest
 
Default

Quote:
Originally posted by D_Dogg@Nov 3 2003, 02:55 AM
Am un tovarash care a stat in USA 6 luni si in Canada 6 luni. Mi-a zis ca avea noroc sa mai dea de vreo negresa in campusuri, sau vreo "porto-ricana" pe la fast-food-uri, ca in rest cica nu te puteai uita la nici una de pe acolo. Eu am cunoscut multe fete de alte nationalitati (sarboaice, rusoaice, spaniloaice, austriece, unguroaice) dar pe cuvant de onoare ca nici una nu se compara cu ce aveam in liceu! Sa mor! Cred ca din puctul asta de vedere sunt apti pt. intrarea in U.E.
eu am fost in franta acu vreo 2 ani si femei mai urate ca acolo nu am mai vazut nicaieri, mai ales alea care invatam la liceul pe la care am trecut erau hidoase de orbeai daca te uitai la ele.intr-o saptamana o am vazut o singura fomeie frumoooaasa (pacat ca numai 5 secunde :P )asa ca nu pricep de ce zice lumea ca is asa de frumoase fomeile lor
  Reply With Quote
Old 03-11-2003, 08:55 PM   #12
Scouville
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucuresti
Scouville is on a distinguished road
Default

ASA acu o lista mai veche a mea cu tipe cu adevarat mijto(parerea mea dar unele au caminbatranit si ce se mai macheaza ele eh ... dar in mare au fost dragute cand le-am vazut eu in filme /seriale/etc)
natalia imbruglia , tasha de vasconcelosana , Ana faris , kathleen robertson , Bonnie Hunt , Bonnie Somerville , Helen Slater
Selma Blair , Mia Sara , Julia Ormond , Jane Seymour , Julia Stiles , Lauren Graham , Alexis Bledel , Catherine McCormack
kate hudson , samaire amstrong , Jennifer Connoly , Alisson Mack , Claire Danes , kristana loken , lucy lawless , Keri Russel
Jenifer gray , cintya rhodes , Naomi watts , katie holmes , kirsen durns(face 22 ani anu asta) , mila juvovich

ok mie imi palc brunetele cu ochii albastrii defpat si blondle si roscatele dar am zissa fac o alegere

PSe tipa din star wars o chema natalie portman(cunosc numele multor vedete de la hollywood-deh cand am timp liber o mai ard si yo prin caifornia -)
__________________
All we see or seem is but a dream within a dream !-E.A.Poe
Scouville is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2003, 12:29 AM   #13
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ma fete sunt sexy si urate peste tot. sunt foarte multetipe misto aici . specialitatea tarii blonde cu ochii verzi sau albastri si cu trup super. ti se pare ca sunt multe urate ca sunt multi kkti de pakistanezi cu femeiile lor de speriat copii. nativi sunt numai indienii ca toti "nativi" sunt veniti ba din irlanda ba din sotia. de exemplu fata cu care sunt eu acuma e pe aici de 2 generatii dar se trage din afrika de sud si se considera olandeza. cel mai misto lucru e ca in canda ai o varietate de optiunii daca vrei sa f repede si bine iati o rusoaica, daca vrei sa f de 3 pe zii iati o rockeritaz, daca vrei in grup rockerita sau tailandeza si tot asa. apropo de fete usor de bagat in pat si eu cand aaveam vreo 14-15 si eram inebunit sa f cu deastea ieseam. si cat de anti bozgor sunt eu ..recunosc trist ca mam culcat cu o unguroaica dr am un motiv. vruiam sa vad daca gluma aia cu dece sunt unguroaicele sexy? ca sunt udmr-u e gluma sau sfat. in america nu am fost niciodata asa ca nas putea sa spun dacas fete bune pe acolo .si cred ca tre sa fii chiar disperat daca vrei o negresa
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2003, 01:30 AM   #14
LiviuRO
Member
 
Join Date: Jun 2003
Location: Bucharest, Romania
LiviuRO is on a distinguished road
Send a message via MSN to LiviuRO Send a message via Yahoo to LiviuRO
Default

Ba, io visez dintotdeauna la o negresa si la o asiatica. De fapt cine n-ar vrea o asiatica sau o negresa?!? Dar inca n-am avut ocazia sa dau de asa ceva...
Si, cum e cu UDMR-U? Tipa, unguroaica, cu care am fost eu era de-a dreptul frigida. Intr-o saptamana abia daca "am pus mana pe ea". Si eram foarte hotarat sa-i arat ca Ardealul e al nostru!
__________________
sus-semnatu' had logged off for another 3 years (or so...)
LiviuRO is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2003, 04:26 PM   #15
Blue
Nimeni Altu'
 
Blue's Avatar
 
Join Date: Jan 2003
Location: |S|U|D|
Blue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to beholdBlue is a splendid one to behold
Send a message via MSN to Blue
Default

ce faceti fratilor??? numai eu d_dogg ,stefan si mns vorbim de femei? ceilalti nau voie ? cu femeile nu este ca si cu bautura, nu exista chestia aia cu varsta legala
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.

Craiova un strigat, o lacrima, un suras de fericire.

Toata lumea ne stie/ Suntem leii din Banie/
Alb-Albastru peste tot de la tisa pana-n Olt


C.U.C.S.

Milioane pentru S|U|D ca de acolo vine eu
Blue is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2003, 08:16 PM   #16
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

hoho...
cum de n-am vazut topicul asta :P
...femei..... eu prefer o blonda bunaaaaaaaaaaaaaaaaa !

cica angelina jolie nu a mai facut-o de 1an si jumatate .... si ar vrea sa o faca... ca s-a saturat sa se masturbeze
I-am trimis un e-mail poate imi raspunde.... i-am zis daca vrea sa ne jucam dea TOMB RAIDER :P

PS. Mai nou am aflat ca a venit Batman si i-a puso ... pacat mi-a luat-o inainte !
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2003, 08:18 PM   #17
ReKo
Member
 
Join Date: Nov 2003
Location: Bucharest
ReKo is on a distinguished road
Send a message via MSN to ReKo
Default

am zis ca-mi plac blondele si angelina e bruneta.....
tre sa recunosc ca imi plac ambele

(fiu bine ca m-am corectat la timp ca parca vadeam pe unu ca ma facea incult )
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.



To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
ReKo is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2003, 09:10 PM   #18
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

pe anjelina jolie, nimeni nu o poate intrece

am vazut acum in tv mania pe coperta poza cu kylie minogue si arata super, asta ii iar o tipa super, chiar daca e desyul de batranica
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Old 15-11-2003, 10:10 PM   #19
stefan
Guest
 
Default

ma bucur ca avem aceesi parere in legatura cu coperta aia de la tv mania :P
  Reply With Quote
Old 15-11-2003, 10:53 PM   #20
mns
Administrator
 
mns's Avatar
 
Join Date: Oct 2002
Location: München
mns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond reputemns has a reputation beyond repute
Default

pacat ca nu erau mai multe poze cu ea si in revista, numai un articol de o pagina
__________________
The end?


To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.
mns is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Thread Tools

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:45 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL