INFO: Forumul este in modul de arhiva. Puteti citi mesajele, dar nu se mai poate posta.


Forumul FifaRomania  

Go Back   Forumul FifaRomania > Jocuri Fifa > Jocuri mai vechi din seria Fifa > UEFA Champions League 2004-2005
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools
Old 05-01-2005, 12:47 AM   #21
Valy
Member
 
Join Date: Dec 2004
Valy is on a distinguished road
Default

da este si UEFA ca doar asa se numeste nu ?
Deci daca nu e Steaua si Dinamo astia de la EA sunt "nebuni" ca Steaua si Dinamo au participat la ele si Steaua inca mai participa in UEFA.
Si desi nu cred ca o sa faca prostia sa nu puna si pe Steaua si Dinamo
dar tot este posibil , cum a fost si la TCM cand apus nume de jukatori la Steaua exemplu: Eminescu va vine sa credeti mie unu nu
Dar sa speram ca nu o sa mai rada de noi
Valy is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2005, 08:20 PM   #22
Centru
Member
 
Join Date: Sep 2003
Centru is on a distinguished road
Default

Eu am inceput thread-ul, eu aduc stirile proaste:

1. Cred ca jocul se cheama "UEFA Champions League" pt. ca UEFA organizeaza Champions League-ul, nu pt. ca va include si echipe din cupa UEFA. Acum sa nu ma intelegetzi gresit, Anglia, Spania, Italia si celelalte campionate puternice o sa aiba cateva divizii fiecare (probabil copiate direct din baza de date de la FIFA 2005). Restul europei... eu as fi fericit si cu Dinamo Kiev sau Sahtior. *Sper* sa avem macar Steaua acolo.. daca nici macar Steaua (sau alta echipa romaneasca), sigur o sa apara si un editor

2. Pe site-ul britanic EA se spune ca data jocului este TBA (To Be Announced). Acuma ganditi-va: suntem la inceputul lui ianuarie. Alt joc EA, MVP Baseball 2005, care o sa apara in martie, a fost deja anuntat oficial ca aparand 'in the spring'. Asta nu inseamna ca CL-ul o sa apara mai tarziu. Dar cine spera sa joace jocul in februarie.. sansele sunt mici.
Centru is offline   Reply With Quote
Old 05-01-2005, 10:18 PM   #23
Ronaldo
Guest
 
Default

bai centrule, da chiar ca vii cu vesti proaste
PS: mersi pt TBA, niciodata nu am stiut ce inseamna
  Reply With Quote
Old 06-01-2005, 04:26 PM   #24
DaS
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Bucuresti
DaS is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to DaS
Default

era odata un joc interesant ... care se numea uefa champions league... destul de realist pt vremea aceea ... si foarte diferit de fifa ...
ultima aparitie a jocului cred ca a fost cu sezonul 2001-2002.
acum se pare ca a intrat ea pe fir ... si din cate am citit jocul va semana izbitor cu clasicul fifa.
pacat ... era interesant sa mai apara si jocuri de fotbal diferite. singurul care mai rivalizeaza e pro evolution ... dar din cauza numeroaselor buguri(mai ales la portar) nu cred ca o sa rupa gura targului.
__________________
cel mai greu e sa recunosti cand adversaru iti e superior ...
DaS is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2005, 06:10 PM   #25
gorghette
Member
 
gorghette's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Craiova
gorghette is on a distinguished road
Default

dintre echipele romanesti cred k o sa fie doar dinamo, ca ea a participat in champions league anul asta
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


"Suntem singura echipa care ar fi putut sa nu joace, pentru ca nu aveau loc spectatorii pe stadion !"
Petre Deselnicu
gorghette is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2005, 07:41 PM   #26
DaS
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Bucuresti
DaS is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to DaS
Default

aaa ... e o problema ... dinamo nu a jucat in champions league ... ci doar in tururile preliminare ... care nu prea au importanta ... deci sanse sa apara zic eu 0%
__________________
cel mai greu e sa recunosti cand adversaru iti e superior ...
DaS is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2005, 07:55 PM   #27
gorghette
Member
 
gorghette's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Craiova
gorghette is on a distinguished road
Default

Euro 2004 nu a inceput tot din preliminarii, la tine Champions League incepe din grupe direct
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 0 or greater. You currently have 0 posts.


"Suntem singura echipa care ar fi putut sa nu joace, pentru ca nu aveau loc spectatorii pe stadion !"
Petre Deselnicu
gorghette is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2005, 08:38 PM   #28
DaS
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Bucuresti
DaS is an unknown quantity at this point
Send a message via Yahoo to DaS
Default

pai am zis ca tururile preliminare nu prea au importanta.
ce, pe noi ne-a bagat careva in seama ca am jucat in preliminarile ce2004 ??
am aparut in joc pt simplul fapt ca au aparut toate tarile ... si andora.
__________________
cel mai greu e sa recunosti cand adversaru iti e superior ...
DaS is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2005, 09:59 AM   #29
Centru
Member
 
Join Date: Sep 2003
Centru is on a distinguished road
Default

Stiri noi (si bune):

1. Cred ca de arbitrii care o sa greseasca s-a discutat, nu? Ce e o partida de fotbal fara greseli de arbitraj? (astept sa apara si optiunea de mituire a tushierului. Las' ca o sa fie si UEFA-CL 2006).

2. Optiune First-Person-View.

3. Cornerele pot fi batute scurt.

4. Au schimbat sistemul loviturilor libere... am inceput un nou thread tot in forumul asta pentru cine vrea sa se uite.

5. Competitia de la stagiul grupelor.. Dinamo nu o sa fie in joc 'din cutie', poate--poate Steaua.

6. Owner objectives: te pomenesti ca trebuie sa castigi 2-0 cand 1-0 ar fi suficient pt. calificare, adica pentru ca echipa sa castige prestigiu. Castigi 1-0, nici o problema, echipa se califica dar tu esti dat afara... ciudata idee dar ma rog. Alta faza: sa zicem ca incepi cu Chelsea... primul lucru pe care il vezi dupa ce ai inceput competitia e ca Drogba a fost vandut la o alta echipa din CL - pentru $$$$. Asta a fost un exemplu, adica nu o sa fie intotdeauna la Chelsea si intotdeauna Drogba - numai ca din cand in cand te vei pomeni fara o super-mega-vedeta, vanduta la o adversara in grupa pe banuti frumosi.
Apropo, anumite... substante *nu* sunt introduse in joc. Deci nu-ti 'dispare' un jucator din lot sa zicem 7 luni de zile.

7. Piata specifica de transferuri intre echipele din CL.

8. Se pare ca totusi o sa fie ceva echipe din Est. Dupa calculele mele ar iesi vreo 100 de sloturi in baza de date care nu apartin campionatelor mari.

9. Data de aparitie e tot TBA. Adica
Centru is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2005, 10:34 AM   #30
LoCdOg
Member
 
Join Date: Jan 2005
LoCdOg is on a distinguished road
Default

ce este PES2005 ??
LoCdOg is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:47 PM.



Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site © 2010, Greentempo SRL